#16 2011-02-05 15:11:18

 Shiift

Mistrz

13281205
Skąd: Iława
Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1034
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

1.Roque i pistolet - nie sądze, że chce zabić przyjaciół. Ten pistolet jest raczej dla Hugo bo przecież wie, że         Roque zabił Carolie i teraz będzie go wykorzystywać.
2.Gwałciciel w internacie - no tego to się w 7 sezonie nie spodziewałem i dlaczego przyjechał akurat do Amai? Może od dawna se ją upatrzył, albo zgwałcił ją i ona mu uciekła.
3.Koleś ze snów - wszyscy mają ten sam sen, to trochę dziwne. Ten koleś to na pewno ktoś z OTTOX'u bo jak inaczej wiedział by, kto zabił Caroline. Może to na prawde Hector? Nie było jego pogrzebu to może to i on. Przetrzymywali go w podziemiach tak samo jak matkę Marcosa i musiał ich podsłuchać, a może Carol mu powiedziała bo przecież Vici widziała ją we śnie i jak żyje Hector to może i Carol też?

Ostatnio edytowany przez Shiift (2011-02-05 15:12:16)


Pamiętaj: Nigdy łapczywie nie żryj kiełbasy bo ci zaszkodzi!

Offline

 

#17 2011-02-05 16:34:56

 juziabuzia42

Nowicjusz

Skąd: Żyrardów
Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Mam wrażenie że ten wojskowy w internacie coś kombinuje,za bardzo mu zależało by ściągnąć dzieciaków do podziemi...Krasnal robi się coraz gorszy mam nadzieję że go uśmiercą bo nie mogę już na niego patrzeć.
Gwałciciel,kolejny ciekawy wątek i przede wszystkim ten tajemniczy człowiek i sen u wszystkich.
Odcinek bardzo ciekawy i nastepne zapowiadają się jeszcze ciekawiej.
Dziękiuję za tłumaczenie:)

Offline

 

#18 2011-02-05 18:02:30

monka1414

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 44
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Odcinek super. Ale dopiero w następnych pewnie się dowiemy kto to jest ten człowiek ze snów.
Może w końcu dowiedzą że Caroline zabił Roque.


NAJpierW bYło ŚWIatŁo pOTEM zACZęłY sIĘ zBROdniE....

Offline

 

#19 2011-02-05 18:53:07

 gosia PL

Nowicjusz

5238197
Skąd: Reda, pomorskie
Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 18
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

z odcina na odcinek sezon zaczyna się rozkręcać
już nie mogę się doczekać kolejnego odcinka
krasnala uśmiercić i to jak najszybciej działa mi na nerwy
super, że Rebeca przeżyła i szkoda że Hugo nie oberwał mocniej

Ostatnio edytowany przez gosia PL (2011-02-05 18:53:30)

Offline

 

#20 2011-02-05 19:52:58

 Ragvien

Nowicjusz

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 45
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Odcinek jak zawsze genialny.


Mihalis napisał:

Im później, tym coraz częściej są to sny (Lucas), duchy (Julia) czy paranormalne właściwości (Rebeka). Teraz do tego dochodzą: Marcos, Victoria, Ivan i Roque, którzy mają ten sam sen.

Eh, przeciez to nie sa jakies "paranormalne zdolnosci" bohaterow, tylko i wylacznie ten facet ma w tym swoj udzial.
Mnie sie osobiscie wydaje, ze ten czlowiek ma uswiadomic (nie tylko wskazac morderce Carol), ze Hector zyje; nie umiem powiedziec, kto to jest, bo nie mam zielonego pojecia.

Ostatnio edytowany przez Ragvien (2011-02-05 19:53:22)

Offline

 

#21 2011-02-05 21:47:40

 misteria7

Początkujący

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Roque może rzeczywiście próbować pozbyć się Hugo a Hugo na pewno się nie odmienił. On jest zaprogramowany na sianie zła i zamętu. Pewnie kupuje sobie zaufanie a w planach ma coś większego niż wykorzystywanie okazji do uśmiercenia ludzi zwłaszcza, że mogą okazać mu się użyteczni.

Offline

 

#22 2011-02-05 22:02:19

 maarecki

Początkujący

4174273
Skąd: Berlin
Zarejestrowany: 2010-09-02
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Co Wy gadacie? Jak dla mnie to odcinek BEZNADZIEJNY jak dotychczasowe odcinki VII sezonu
VI był taki ciekawy, a teraz taka żenada...
Może jedno w tym odcinku mnie zaciekawiło, to odnośnie tajemniczego człowieka, więc ciekawe kto to i kim się okaże?

Mam nadzieję, że niedługo w końcu się coś ciekawego wydarzy, bo jak na razie to zasnąć można, a przecież to taki fajny serial był do tej pory...

Pozdrowienia dla wszystkich maniaków


http://img140.imageshack.us/img140/4513/1257950917801f1.jpg

Offline

 

#23 2011-02-05 23:10:16

 Mihalis

Nowicjusz

Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 15
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Ragvien napisał:

Odcinek jak zawsze genialny.


Mihalis napisał:

Im później, tym coraz częściej są to sny (Lucas), duchy (Julia) czy paranormalne właściwości (Rebeka). Teraz do tego dochodzą: Marcos, Victoria, Ivan i Roque, którzy mają ten sam sen.

Eh, przeciez to nie sa jakies "paranormalne zdolnosci" bohaterow, tylko i wylacznie ten facet ma w tym swoj udzial.
Mnie sie osobiscie wydaje, ze ten czlowiek ma uswiadomic (nie tylko wskazac morderce Carol), ze Hector zyje; nie umiem powiedziec, kto to jest, bo nie mam zielonego pojecia.

Chyba Cię nie zrozumiałem - chcesz powiedzieć że to normalne że cztery osoby mają ten sam sen?

Z innej beczki - co pozostało z Ottoxu? Wulf nie żyje, laboratorium w gruzach - ale ktoś zaopiekował się Noiretem a Camilo uprowadził Sandrę.  Myślę że coś jednak pozostało i oby to wyszło w jakiś sensowny sposób a nie podczas snu czy wizyty ducha.

Offline

 

#24 2011-02-06 02:25:26

jacqueline

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Mi ten odcinek też średnio się podobał, ale chyba każdy sezon tak się zaczyna. Oby kolejne odcinki były ciekawsze

Offline

 

#25 2011-02-06 08:10:03

 K@mil

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 363
Punktów :   15 

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

a mnie się odcinek podobał . .
akcja z Julią i Jacintą w łazience fajniutka
oj ten Curro - co za typ
a ten gościu ze snów naszych detektytów wywołuje ciarki na mych plecach,
szczególnie końcówka odcinka , to taki dreszcz był . .
a w sprawę z belką wydaje mi się , że jest zamieszany Ruben albo Ivan (zrobił to i tego nie pamięta . . )


"Tylko słabi muszą umrzeć . . . "       
http://img215.imageshack.us/img215/4711/elinternado.jpg

Offline

 

#26 2011-02-06 11:58:38

 Ragvien

Nowicjusz

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 45
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Mihalis napisał:

Chyba Cię nie zrozumiałem - chcesz powiedzieć że to normalne że cztery osoby mają ten sam sen?

Nie, chce Ci powiedziec, ze oni maja ten sam sen przez tego tajemniczego czlowieka i on jest temu winny, a nie sami detektywi. To, ze sie wszyscy na raz obudzili, to tylko i wylacznie sprawka owego mezczyzny.

Offline

 

#27 2011-02-06 12:48:18

 Mihalis

Nowicjusz

Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 15
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Ragvien napisał:

Mihalis napisał:

Chyba Cię nie zrozumiałem - chcesz powiedzieć że to normalne że cztery osoby mają ten sam sen?

Nie, chce Ci powiedziec, ze oni maja ten sam sen przez tego tajemniczego czlowieka i on jest temu winny, a nie sami detektywi. To, ze sie wszyscy na raz obudzili, to tylko i wylacznie sprawka owego mezczyzny.

Ja wiem jaka była fabuła odcinka i jakby tego nie ująć, samo zjawisko jak i ów mężczyzna są zdarzeniami paranormalnymi. Niezależnie czy ów facet żyje czy tym bardziej nie, wpływanie na czyjeś sny nie występuje normalnie w przyrodzie. Aczkolwiek byłoby fajnie

Ostatnio edytowany przez Mihalis (2011-02-06 12:48:54)

Offline

 

#28 2011-02-06 13:36:35

skate130

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-01-01
Posty: 3
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Witam wszystkich, ja po raz pierwszy co prawda ale na forum od jakiegoś czasu a serial śledzę z zapartym tchem, uważam, że jest jednym z najlepszych jakie dotąd oglądałam. Moje spostrzeżenia po 3 odcinku, zastanawiam się cały czas gdzie jest synek Lucii. Jeśli chodzi o podcięcie belek to obstawiam Camillo, na pewno są jeszcze inne wejścia do podziemi o których nie wiemy a Camillo jak nikt zna i podziemia i las. Kaplica np. może znajdować się poza kordonem wojska a mogła być połączona z podziemiami. Camillo zindoktrynowany przez nazistów miałby cel w tym aby nie dostali się do leków, dodatkowo chce zemsty. Tajemniczy mężczyzna ze snów, ciekawy wątek ale czemu przedstawiał się jako Hector? Może to choroba tak bardzo zmieniła Hectora, że tak teraz wygląda i faktycznie gdzieś tam w tych podziemnych pomieszczeniach przebywa? ale wejście w sen 5 osób, naciągane. Hugo, który pomaga ludziom? Czasem się zastanawiam czy to faktycznie jest Hugo czy nie aby Apollo, w zasadzie nie możemy mieć pewności, który wtedy zginął. Jest jeszcze właściciel psa (ten pracownik gospodarczy), siedzi w tym od początku, też mógł podciąć belki, wie o wszystkim tak samo jak Jacinta. No i Amaia, dosyć tajemnicza postać, myślę, że odegra swoją rolę, policjantka prowadzi przecierz sprawę zamordowanych uczniów o ponadprzeciętnej inteligencji, Amaia też do nich należy. Nie bez przyczyny pewnie Lucia wybrała ją na swoją pomocniczkę. Myślę, że Amaia też może być brana pod uwagę jako sprawca zawalenia tunelu. Inna opcja, że to mógł zrobić ktoś nieświadomy, że idą po leki, ktoś kto myśli, że chcą odbudować laboratorium OTTOX'u.

Ostatnio edytowany przez skate130 (2011-02-06 15:47:27)

Offline

 

#29 2011-02-06 17:21:13

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Odcinek świetny, jak każdy.
Bardzo ciekawiło mnie kim jest ten nadopudliwiec, którego znała Amaia. Teraz już wiemy, jak okazuje się to gwałciciel. A liczyłem, że trochę inna będzie ta jego postać. Myślałem, że to ktoś zagubiony przez tego wirusa, a tu taka sprawa. Teraz ta Clara musi uważać. Co by się nie działo, Fermin raczej usłyszy krzyki jeśli takowe będą.
Teraz najbardziej interesuje mnie kto podcinał drewno w podziemiach? Ktoś z dobrych jest zły? Póki co nie mam tropu. Hugowi kompletnie nie ufam i czuję, że coś kombinuje, ale mimo wszystko przez ostatnie sytuacja, to na pewno nie on.
No i ten Roque...Nie mogę na dzieciaka patrzeć. Mam nadzieje, że ten pistolet jest tylko i wyłącznie dla niego i że spróbuje się zabić. Wątpie, żeby chciał przechodzić przez to wszystko co było z Carol ponownie, więc nie sądzę aby chciał kogoś zabić, liczę że to będzie samobójstwo i zostawi jakiś liścik dla przyjaciół, że to on jest mordercą. Z drugiej strony tak mnie jego zachowanie brzydziło, że wolałbym aby był żywy jak paczka dowie się, że to on był hijo de puta xD, chciałbym zobaczyć ich reakcję.
No i dziewczynki oczywiście genialne. Moja teściowa
Także odcinek genialny.

Offline

 

#30 2011-02-06 18:05:42

buzka

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Tajemniczy Człowiek

Chciałam zwrócić uwagę na jedną sprawę. Ten człowiek ze snów przedstawił się kiedyś jako Hector. Kombinujecie, że może go choroba zmieniła itd. Ale może to jest prawdziwy Hector, a nie Samuel podszywający się pod jego nazwisko?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoarea.pun.pl www.guardianangels.pun.pl www.great-anime.pun.pl www.shahid-kareena.pun.pl www.ritualclan.pun.pl