#16 2011-01-22 15:32:39

witchy1

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 39
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

UFFF przy swoim kompie ....ściągnęło się po 8 godzinach ;-)
1. hmmm, tak mi przeszło przez myśl...gdy miałam ściągniete całe poprzednie sezony (ogladałam z dużym opóźnieniem) to mniej mi przeszkadzały rozmowy maluchów i sceny z nimi, teraz gdy wiedziałam, że mam tylko 70 minut filmu, wkurzało mnie ze akcja się rozmywa ;-) ...a na nastepny odcinek będę czekać cały tydzień ;-)
2. tez miałam taką myśl ...dlaczego oni nie zarażą Hugo ....mieli by leki  ;-) ale widzę, że nie tylko ja o tym pomyślałam hehe
3. akcja z Ferminem "od czapy" ...wiedząc jakim manipulantem jest Hugo ..uwierzyli mu w te 5 minut???? ...a nawet jeśli był tak przekonujący... to dlaczego nasza pani Mengele (heheh bravo dla Ivana) nie zrobiła Ferminowi testu na obecność tak jak Amayi.....???
4. A w ogóle to Hugo , przy jego intelekcie i sprawności ..i jednej wolnej ręce nie mógł sobie sam siedząc tyle czasu poradzić z kajdankami i kaloryferem hihihih ;-) nie wierzę... inni bohaterowie w dużo bardziej beznadziejnych sytuacjach sobie radzili hehehee
5. czy dobrze zobaczyłam, że Noiretem "opiekuje" się lekarz Marii z psychiatryka???

Offline

 

#17 2011-01-22 15:40:27

 Pysia141192

VIP

5691837
Skąd: Zelów, Bełchatów
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 377
Punktów :   26 
WWW

Re: Odcinek 1 - Protokół

Odcinek super (tata też nie mógł się doczekać odcinka), bardzo mi się podobała akcja Fermina, który "przyleciał" do internatu.
Evelyn i Paula jak zwykle bezbłędne (chociaż mogłyby czasem pomyśleć zanim coś zrobią).
Sandra to ma jakiegoś pecha, nieszczęścia się do niej przylepiają.
Elsa i ta jej przemowa. Teraz wszyscy uważają Vicky za wariatkę. A swoją drogą nie wiem jakie są objawy tej nowej grypy (ptasiej i świńskiej), ale czy prawie dorośli ludzie uwierzyli, że krwotoki z nosa to objawy grypy?
Scena jak Hugo mówi Ferminowi, że zostało mu pięć minut - strasznie szkoda mi było naszego Rambo.
W końcu Marcos usłyszał trochę prawdy, mimo że chodziło o śmierć ojca.
Nie znoszę Amaii i Vicky ma co do niej rację. Wydaje mi się, ze pewnie za parę odcinków, paczka nie będzie już pamiętać o Carol (która była moją ulubioną bohaterką), a Amaia zajmie jej miejsce w życiu Ivana, Julii, Roque, Vicky i sercu Marcosa, tak jak zajęła łóżko w jej pokoju.
Podobało mi się natomiast jak Marcos potrząsnął Paulą, gdy dowiedział się o jej planach, wycieczki do lasu. Chyba ona nigdy nie dostała porządnej bury ani lania, bo jest strasznie rozpuszczona. Marcos mówi do niej spokojnie, ona stroi fochy.

Ciesze się, że sezon zaczął się w tym samym czasie, gdzie skończył się szósty, bo jak na razie to największą wpadką w tym serialu (Ale i tak go absolutnie uwielbiam!!!) jest czas akcji, ponieważ żadna data się nie zgadza.

A tak na marginesie... (niech mnie moderator nie pobije za pytanie w tym temacie ;!) oglądał ktoś ten serial SMS, sin miedo a sonar, w którym grał odtwórca roli Ivana i chyba potem odtwórca Marcosa? Ma ktoś napisy albo coś?

Offline

 

#18 2011-01-22 16:31:05

 misteria7

Początkujący

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

witchy1 napisał:

5. czy dobrze zobaczyłam, że Noiretem "opiekuje" się lekarz Marii z psychiatryka???

tak:) jak Kuba Bogu

Offline

 

#19 2011-01-22 16:45:08

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 1 - Protokół

mnie tylko ciekawi skąd tak szybko się wojsko tam wzięło i co w/g mnie najśmieszniejsze jest...dwa granaty spowodowały takie zniszczenie w podziemiach


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#20 2011-01-22 16:50:49

nati

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 635
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

fajny odcinek,elsa mnie zawiodła a co do amay nie lubię jej i mam nadzieje że  Ivana, Julii, Roque,vicki i szczególnie marcos nie zapomną o carol, a teraz do 28 stycznia na nowy odcinek


http://1.bp.blogspot.com/_K_1rP-p5Djw/SFpWRvpW_2I/AAAAAAAAAIM/gX_s6QkGnb0/s320/martinana08_portrait_galeria.jpg

Offline

 

#21 2011-01-22 16:59:08

 misteria7

Początkujący

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

dwa granaty same z siebie może i aż takich szkód to by nie narobiły. a nie wiadomo co tam OTTOX na dole miał. generatory nie generatory.

Offline

 

#22 2011-01-22 17:56:43

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

Odcinek super:) nie wiem dlaczego niektórzy uważają, że nudny. Tak czułam, że Irene się coś znowu stanie bo to by było zbyt proste:) ale ciekawe co Camillo od niej chce. Czy wy też macie wrażenie, że ten wojskowy który postrzelił Marcosa już się w serialu pojawił? albo ktoś podobny do niego. Na razie nie mam czasu tego sprawdzać ale może później poszukam. Ciekawe co będzie teraz z Ivanem. Też uważam, że te kobity są głupie jeżeli ufają Hugo. Przecież to wiadomo, że on chce coś wywinąć. A co do Noireta to skąd się ten lekarz tak znalazł? przecież go zamknęli za przetrzymywanie Marii i za te elektrowstrząsy.

Offline

 

#23 2011-01-22 17:57:28

izak

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

Nawet niezły odcinek. Nareszcie wszystkie "grupy" dowiedziały się o istnieniu tych pozostałych. Wspólne działanie zapewne będzie lepsze. Marcos pewnie żyje. Jest w końcu jednym z głównych bohaterów. Ciekawe czy Hugo pomoże czy będzie chciał zrobić coś złego. No i Noiret z tym psychiatrą - niezapomniane.
Świetne też były Lucia i Jacinta z tą scenką przed Evelyn
Byle do następnego odcinka

Offline

 

#24 2011-01-22 18:24:31

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 1 - Protokół

fajny odcinek, "smiesznie" teraz bedzie,jak oni w tym Internacie nie dosc,ze oddzieleni od swiata ,to jeszcze z ta izolatka z chorymi. Marcos napewno zyje,to nie mozliwe by tak na poczatku sezonu zabili glownego bohatera. A co do Sandry - ta kobieta jakas pechowa jest ,ciagle cos...juz jest wolna i wydaje sie ,ze juz wszystko bedzie dobrze a tu trach i cos znow jej sie dzieje ;dziewczynki i ich pomysly... juz tesknilam za tym odcinek bardzo ciekawy

Ostatnio edytowany przez jenny (2011-01-22 21:57:18)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#25 2011-01-22 22:05:59

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

Odcinek mi się podobał, miał swój klimat.  Klimat odliczania do finału. Myślę, że już każdy odcinek tej siódmej serii będzie taki.
Zbytnio nie zdziwiła mnie sytuacja z Sandrą. Wiedziałem, że coś jeszcze wymyślą zanim Marcos z Paulą będą mogli cieszyć się powrotem mamy. Podoba mi się, że już jest gra w otwrte karty. Elsa zna wkońcu całą prawdę i wspólnymi siłami działają. Uważam, że dobre przemówienie wygłosiła bo przecież mówiąc prawdę wszystkim uczniom nic dobrego by z tego nie wynikło. Fajnie, że coraz szybciej rozwija się wątek Martina i Rebeci, ale to tak naprawdę mało istotne zważając na to wszystko co teraz się dzieje. Mój uulbiony bohater - Fermin, wrócił do Internatu. Przywitanie z Marią, potem Rebecą bezcenne. Szkoda mi go strasznie, zwłszcza, że teraz został odcięty i nie wiadomo na co mu przyjdzie czekać. Gdy Maria zanosiła jedzenie Hugowi myślałem, że zwymiotuję. A na co kobiety postanowiły zaufać Hugowi i pójść z nimi do podziemi, przecież temu człowiekowi nie można. Nawet jeśli tam są lekarstwa to jeśli uwolnią mu ręce to on cos na pewno wymyśli. Szkoda, że w odcinku było mało odniesienia do sceny wybuchu Victorii, bo to zdecydowanie moja ulubiona scena z VI. Śmierć Saula, zdecydowanie najbardziej smutna wiadomość z całego odcinka. Zaraz po Ferminie, Martinie i Rebecę, to jego najbardziej lubiłem.

Offline

 

#26 2011-01-22 23:22:10

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

kurczak7 napisał:

Odcinek super:) nie wiem dlaczego niektórzy uważają, że nudny. Tak czułam, że Irene się coś znowu stanie bo to by było zbyt proste:) ale ciekawe co Camillo od niej chce. Czy wy też macie wrażenie, że ten wojskowy który postrzelił Marcosa już się w serialu pojawił? albo ktoś podobny do niego. Na razie nie mam czasu tego sprawdzać ale może później poszukam. Ciekawe co będzie teraz z Ivanem. Też uważam, że te kobity są głupie jeżeli ufają Hugo. Przecież to wiadomo, że on chce coś wywinąć. A co do Noireta to skąd się ten lekarz tak znalazł? przecież go zamknęli za przetrzymywanie Marii i za te elektrowstrząsy.

Tak, mnie też ten wojskowy wydaje się znajomy... skojarzył mi się z pierwszym łącznikiem Fermina... którego, ktoś zastrzelił... no ale to by sensu nie miało, bo o ile się nie mylę, to było pokazane jak Fermin pozbywał się jego ciała...

Co do odcinka... całkiem fajny... Najsmutniejsza wiadomość odcinka to śmierć Saula... a najlepsza scena (były dwie) Jacinta, Lucia i Evelyn oraz scenka jak Jacinta witała się z Ferminem

Co do Marcosa to wątpię by go zabili no ale trzeba czekać do następnego odcinka, by się upewnić...

Jeśli zaś chodzi o Hugo... te kobity gdzies rozum zgubiły w tych korytarzach internatu... Pozatym, tak sobie myślę, że można spokojnie Hugo przetransportować znowu do jego ukochanego kaloryferka... a w podziemiach niech pracują nauczyciele, którzy znaja sytuację, i nasi detektywi, nie ma to jak współpraca
Martwię się o Ivana, ale chyba lepiej by było, gdyby Lucia od razu dzieliła się swoimi spostrzeżeniami z zainteresowanymi...


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#27 2011-01-23 10:50:18

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Odcinek 1 - Protokół

Mirka napisał:

Tak, mnie też ten wojskowy wydaje się znajomy... skojarzył mi się z pierwszym łącznikiem Fermina... którego, ktoś zastrzelił... no ale to by sensu nie miało, bo o ile się nie mylę, to było pokazane jak Fermin pozbywał się jego ciała...

Co do odcinka... całkiem fajny... Najsmutniejsza wiadomość odcinka to śmierć Saula... a najlepsza scena (były dwie) Jacinta, Lucia i Evelyn oraz scenka jak Jacinta witała się z Ferminem

Co do Marcosa to wątpię by go zabili no ale trzeba czekać do następnego odcinka, by się upewnić...

Jeśli zaś chodzi o Hugo... te kobity gdzies rozum zgubiły w tych korytarzach internatu... Pozatym, tak sobie myślę, że można spokojnie Hugo przetransportować znowu do jego ukochanego kaloryferka... a w podziemiach niech pracują nauczyciele, którzy znaja sytuację, i nasi detektywi, nie ma to jak współpraca

Co do wojskowego - może faktycznie występował wcześniej i znów go wzieli do serialu. Trzeba liczyć się z tym że nasz ukochany serial ma czasem małe wpadki np to co mi zapadło w pamięc - zdjęcie Marcosa rodziców w pierwszym sezonie to calkowicie inni aktorzy niż Ci których obecnie znamy. Najwidoczniej nie mieli zamiaru rozwijać tego wątku albo myśleli że nikt nie zauważy, tak samo może i teraz.

Scena jak Jacinta wita się z Ferminem bezbłędna! Szykowana operacja przez Lucie w asyscie Jacinty - rewelacja! Przerażona mina Evelyn - bezcenne!
Scena Marii - jak biegła do Fermina walcząc z czasem, pożegnanie przez szybke..aż się łezka zakreciła w oku..
Umierający Saul - i znów smutno i szklane oczy..

Marcos na bank tylko obezwładniony, nie wyobrażam sobie by wojsko, mimo że on uciekł z wyznaczonego terenu, odważyło by się zabić ucznia! a swoją drogą Marcos jest głownym bohaterem,a ich już zbyt wiele nam zabrali wiec musi przeżyć.

Hugo, ojj Hugo - dlaczego dziewczyny mu tak zaufały i go zabrały na dół..i widząc te spojrzenia pewnie go rozkują;/ W pierwszej chwili ją również pomyślałam, że odkopać przejście mogą nauczyciele i wtajemniczeni uczniowie! Już nie mogę się doczekać kolejnego odcinka by się dowiedzieć jak to wszystko będzie naprawde!

aaa odcinek wcale nie był nudny;)


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#28 2011-01-23 11:29:10

 ar33p

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

szkoda ze nie pokazali retrospekcji dotyczacych Lucii i Amelii ani tego co sie wydarzylo zaraz po skonczeniu sezonu 6.

Offline

 

#29 2011-01-23 11:51:38

 Ragvien

Nowicjusz

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 45
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

ar33p napisał:

szkoda ze nie pokazali retrospekcji dotyczacych Lucii i Amelii ani tego co sie wydarzylo zaraz po skonczeniu sezonu 6.

Pewnie Amelia urodzila z pomoca Lucii i dziecko jest gdzies zamkniete (badz w pokoju Amelii -.-), z dala od chorych.

Offline

 

#30 2011-01-23 12:38:29

 Kleo

Nowicjusz

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-09-14
Posty: 32
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Protokół

mi najbardziej szkoda Fermina, zawsze coś musi stanąć na jego drodze do szczęścia z Mariją...

jeśli chodzi o Sandrę to myślę, że jej nic nie grozi, Camillo raczej sią msci na "tych złych" więc po co miałby ją krzywdzić...? może zabrał ja bo bał się że umrze, albo że wojsko jej coś zrobi

ciekawa jestem najbardziej co zrobi Hugo w tych podziemiach, ale obawiam się, że coś odwali

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologia1gc.pun.pl www.jumpstylebialobrzegi.pun.pl www.zewip07.pun.pl www.112strazpozarna998.pun.pl www.hirshbergiaweerland.pun.pl