#211 2011-01-17 17:01:08

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Przykro mi ale to chyba Ty Paulax5 kierujesz się osobistym lubię lub nie, wskazując mafię. Ja nie głosuję na Laritę bo jej nie lubię (co jest nie prawdą, nie znam jej, tak samo jak nie znam Ciebie, ani nikogo innego więc nie mam wobec Was żadnych "uczuć"). Autentycznie podejrzewam ją od samego początku i jeśli chcesz to mogę Ci wyjaśnić dlaczego. Jeśli moje zdanie okaże się błędne, to trudno, też podejrzewaliście Saula i okazał się niewinnny. I to Ty chyba zapominasz, że to jest gra, a nasze typy są w ciemno - no chyba że jesteś jasnowidzem i wiesz na 100% kto jest w mafii. Zatem skąd możesz mieć pewność, że ona w mafii nie jest?? Aaaaaaa... poczekaj może Ci Screena wysłała? Tutaj każdy może być w mafii, a ja podejrzewam ją jako gracza, a moje osobiste uczucia nie mają tutaj żadnego znaczenia.
Tak więc obiektywizmu w tym przypadku to niestety, ale brakuje właśnie Tobie.
Co do Lukasa: to akurat Ciebie jako gracza (w definicji Paulux5) bardzo lubię, a i tak gdyby nie zabiła Cię mafia to głosowałabym najpierw na Ciebie - bo Ciebie podejrzewałam po prostu. Jak widać się pomyliłam, a żadnej teorii spiskowej w tym nie ma, więc się jej nie doszukujcie. I po raz ostatni powtarzam, że nie głosuję na Laritę dlatego, że jej wg Was nie lubię, tylko dlatego że po prostu ją podejrzewam. Jak nie chcesz uwierzyć to przykro mi.

A i jeszcze proste wyjaśnienie Paulax5 dlaczego podejrzewam Laritę: w I edycji Diretto był detektywem, a w II w mafii, Larita była w II detektywem więc teraz może być w mafii. Może zbieg okoliczności, może nie, okaże się niebawem. A ty jakie masz argumenty żeby podejrzewać tego, kogo podejrzewasz?? (Oprócz swojej intuicji)

O Anapaola, lepiej zmień swój głos, bo zaraz oskarżą Cię, że głosujesz wykorzystując swoje osobiste emocje. Przecież nie masz prawa podejrzewać Rebeki.... (ironia)

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2011-01-17 17:08:02)

Offline

 

#212 2011-01-17 17:28:23

 misteria7

Początkujący

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 85
Punktów :   

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Nata_PL napisał:

Amelia teraz czas na twój pokój, módl się abym nic nie znalazła  ;D

nie radzę zaglądać do dolnej szafki pod ścianą ja sama się boję, może tam być zgniły banan

Offline

 

#213 2011-01-17 17:31:51

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

role losowal program z tego co wiem w kazdej edycji a wiec nie sadze zeby to wyjasnienie bylo dobre...akurat przypadek ze tak sie rozlosowaly role jesli o tym nie wiedzialas to wiesz juz ze taka argumentacja nie ma sensu

Mysle ze Anapaola po prostu stara sie dobrze bawic i grac w gre wiec nie ma potrzeby jej "zaczepiac" ani nikogo innego z graczy.

Podejrzewalas mnie ok, ja Cie tez bo sie ze mna klocilas a potem zaraz zginalem i to jest ok ale nie uwzam zeby w pelni w porzadku byl glos na Marie dzien po dyskusji na chatboxie, bo niestety na mnie juz nie mozesz ani kilku glosow na Maire Lucie i Rebeke jednoczesnie tez oddac nie mozesz. Sorry ale mam po prostu bardzo silne wrazenie ze nie jest to glos wynikajacy czysto z wydarzen w grze a wynikajacy z osobistych antypatii ze szkoda dla gry.


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#214 2011-01-17 17:35:51

 Nata_PL

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 264
Punktów :   

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Och, powiem Marii, to sprzątnie te zgniłe kanapki pod twoim łóżkiem ;D

Offline

 

#215 2011-01-17 17:39:03

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Vicky zebys nie znalazla samych starych smieci bo stracisz dobre zdanie o wszystkich mieszkancach interantu


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#216 2011-01-17 17:44:00

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Oranjezicht napisał:

Podejrzewalas mnie ok, ja Cie tez bo sie ze mna klocilas a potem zaraz zginalem i to jest ok ale nie uwzam zeby w pelni w porzadku byl glos na Marie dzien po dyskusji na chatboxie, bo niestety na mnie juz nie mozesz ani kilku glosow na Maire Lucie i Rebeke jednoczesnie tez oddac nie mozesz. Sorry ale mam po prostu bardzo silne wrazenie ze nie jest to glos wynikajacy czysto z wydarzen w grze a wynikajacy z osobistych antypatii ze szkoda dla gry.

Aha, czyli jak wy z osobistych antypatii głosowaliście na Olkit to już było dobrze??
Na Lucie nie zamierzam głosować, bo jej nie podejrzewam.
I powtarzam już na prawdę po raz ostatni: od początku podejrzewałam Laritę (zapytaj Bartka jak nie wierzysz, on Ci powie że już po rozlosowaniu ról taki był mój typ). Zresztą jakbyś był inteligenty to byś przeczytał moje PW do Ciebie z wczorajszego dnia, czyli sprzed dyskusji i zobacz jakie miałam wtedy typy, chyba takie same, nie? Czy może już wtedy snułam teorię spiskową? Ale więcej nie zamierzam Cię przekonywać, jeśli jesteś uparty, a nie myślący to już Twój problem.
I nie mieszaj się do mojej intuicji, bo Ty chyba podejrzewałeś: Saula, Elsę i mnie (troje zwykłych mieszkańców, trzy pudła, sorry).

Offline

 

#217 2011-01-17 17:50:47

 Nata_PL

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 264
Punktów :   

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Ja zamiast śmieci, to bym wolała odpowiedzi na sprawdzian ;D

Offline

 

#218 2011-01-17 17:53:54

 misteria7

Początkujący

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 85
Punktów :   

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

kto Ci klasówki w środku upiornych wakacji wymyśla . poza tym sprawdziany to nie u Amelii

Offline

 

#219 2011-01-17 17:58:26

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Nie wiem kogo masz na mysli mowiac "wy" ja na nikogo nie glosowalem bo nie mialem nawet szansy wiec nie wiem co to ma do rzeczy i nie glosowalbym na olkit bo jak dla bylaby to strata glosu ale nie wazne. Moja inteligencje i myslenie zostaw w spokoju, nie doceniaj jej jesli chcesz ale na forum daj jej spokoj. To by bylo tyle jesli chodzi o bycie milym na forum ale tez nie wazne. Lucii nie podejrzewasz zeby glosu nie marnowac...

Ostatnio edytowany przez Oranjezicht (2011-01-17 17:59:24)


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#220 2011-01-17 18:02:27

 Nata_PL

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 264
Punktów :   

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Kto wie co tam nauczyciele trzymają ;D a klasówki to na następny rok. U Amelii to ukradłabym tabliczke mnożenia najwyżej ;D

Offline

 

#221 2011-01-17 18:03:24

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Nata_PL napisał:

Ja zamiast śmieci, to bym wolała odpowiedzi na sprawdzian ;D

To bardziej przeszukaj komputery mzoe Ci sie poszczesci choc nie ma juz wielu nauczycieli Saula, Martina i Elsy


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#222 2011-01-17 18:43:48

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Ludzie, mam do Was coś do powiedzenia.
Każdy ma prawo do własnego głosu, nawet gdyby reszcie wydawał się on wziętym z kosmosu. To, że wy komuś ufacie, nie znaczy, że reszta też ufa. Również nie rozumiem pretensji, jakie kierujecie w stronę Calineczki_j, bo uważam, że Wasze oskarżenia są bezpodstawne. Również mogę potwierdzić, że wcześniej podejrzewaliśmy Laritę, czyli Marię. Już pierwszego dnia gry. Po prostu. Mogę wysłać Wam screena z archiwum Gadu-Gadu, jeżeli bardzo chcecie i nam nie wierzycie. W tej grze nie ma co kierować się uczuciami, sympatią czy antypatią do danej osoby, bo każdy z nas jest tak samo podejrzany.
I tym stwierdzeniem chciałbym zakończyć moją wypowiedź. Zrozumcie, że głosowanie (przynajmniej z mojej strony) to nie porachunki osobiste, a chęć wyeliminowania mafii. Nigdy nie będę w 100% pewien tego, że ktoś do niej należy lub nie.

Offline

 

#223 2011-01-17 19:46:50

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Calineczka_j napisał:

Oranjezicht napisał:

Podejrzewalas mnie ok, ja Cie tez bo sie ze mna klocilas a potem zaraz zginalem i to jest ok ale nie uwzam zeby w pelni w porzadku byl glos na Marie dzien po dyskusji na chatboxie, bo niestety na mnie juz nie mozesz ani kilku glosow na Maire Lucie i Rebeke jednoczesnie tez oddac nie mozesz. Sorry ale mam po prostu bardzo silne wrazenie ze nie jest to glos wynikajacy czysto z wydarzen w grze a wynikajacy z osobistych antypatii ze szkoda dla gry.

Aha, czyli jak wy z osobistych antypatii głosowaliście na Olkit to już było dobrze??
Na Lucie nie zamierzam głosować, bo jej nie podejrzewam.
I powtarzam już na prawdę po raz ostatni: od początku podejrzewałam Laritę (zapytaj Bartka jak nie wierzysz, on Ci powie że już po rozlosowaniu ról taki był mój typ). Zresztą jakbyś był inteligenty to byś przeczytał moje PW do Ciebie z wczorajszego dnia, czyli sprzed dyskusji i zobacz jakie miałam wtedy typy, chyba takie same, nie? Czy może już wtedy snułam teorię spiskową? Ale więcej nie zamierzam Cię przekonywać, jeśli jesteś uparty, a nie myślący to już Twój problem.
I nie mieszaj się do mojej intuicji, bo Ty chyba podejrzewałeś: Saula, Elsę i mnie (troje zwykłych mieszkańców, trzy pudła, sorry).

Chciałam tylko zaznaczyć iż nie głosowaliśmy na Olkit. Mimo ze osobiście mam "coś" do niej, moj glos poszedl na kogo innego. Na tą osobe ktora wydawala mi sie podejrzana. Niestety pomylilismy sie za co ponownie przepraszam Saula.


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#224 2011-01-17 20:23:36

anapaola

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-08
Posty: 100
Punktów :   

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Bawmy się to jest sensem tej gry, przez nią się poznajemy i w jakiś sposób zbliżamy więc uważam że nie ma sensu się kłócić, a wręcz przeciwnie


http://img402.imageshack.us/img402/1074/777ey.jpg

Offline

 

#225 2011-01-17 20:25:00

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: * Gra - Forumowa Mafia - III edycja.

Hector w kuchni wszyscy sie przewijaja a w ogole kuchnia to nie żywioł Marii tylko bardziej Fermina i Jacinty


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.guardianangels.pun.pl www.narutoarea.pun.pl www.shahid-kareena.pun.pl www.great-anime.pun.pl www.ritualclan.pun.pl