#61 2010-12-29 19:57:55

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

-Wszystko bedzie tak jak sobie zaplanowales Ja pewnie bede 3mala sie mojego syna i jego przyjaciół - nie chciałabym trafic do przeciwnej druzyny..ojj nie Ide powiadomic Fermina o planach i poprosic reszte kucharzy by mieli przygotowane cieple kakao i czekolade na nasz powrot Przyda nam sie na rozgrzewke

Aaa Hector- slyszalam jak dzieciaki mowily ze widzialy swietego Mikolaja w bibliotece- na pewno wyobrazily to sobie ale przypomnialo mi sie ze trzeba bedzie zorganizowac jakiegos przebieranca, piszesz sie czy mam poprosic kogos innego?


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#62 2010-12-29 19:58:16

 niesia00

Nowicjusz

8990391
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 28
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

W drodze do bibioteki Nora wpadła na szalony w swej istocie pomysł wydostania Saul'a z biblioteki. Pobiegła do kuchni gdzie Fermin przyrządzał kolację dla głodnych i wyziębionych po hecach na śniegu uczniów. -Musimy szybko coś zrobić. Saul jest w niebezpieczeństwie! Musisz przyspieszyć z tą wyżerką i szybko zabrać uczniów do jadalni... Ja w tym czasie wydostanę Saul'a i Sandrę z podziemi. Usłyszałam że ktoś tam się wybiera. Nie mamy czasu do stacenia!

Offline

 

#63 2010-12-29 19:58:50

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

-Gdzie ten Hugo? Mówiłeś, że już na nas czeka
-Tak powiedział nie wiem gdzie sie podział. Może zjechał już windą?
-Bez nas? Jak my tam wejdziemy przecież nie wysłał nam kodu!
Nagle usłyszeli jakiś hałas. Oboje sie odwrócili. No Hugo już myślieliśmy, że nas wystawiłeś
-Przepraszam, ale usłyszałem jakiś hałas dochodzący z lasu i poszedłem sprawdzić.
-i co? Spytał sie Noiret
-Nic, nikogo nie widziałem. Ale właśnie o tym chciałem z wami porozmawiać. Od jakiegoś czasu jest ktoś w lesie i nie możemy go złapać. Wiemy tylko tyle, że wypuścił wilka, i najprwdopodobniej wilk jest razem z nim stad te rozszarpane zwierzeta w lesie. Jakieś pomysły kto to może być?

Offline

 

#64 2010-12-29 20:05:42

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Natomiast Paula nie mogła przestać myśleć o tej postaci. Kto to mogł być? Czemu nagle zniknął. Była bardzo ciekawa i zaniepokojona. Moze powinna powiedzieć o tym Marcosowi...Jednak od czasu jak dostała od niego karmnik nigdzie go nie widziala. Hektora też nie było w pobliżu...Lucas może to był krasnal chodzmy do lasu go poszukać moze jest głodny-zaproponowała Lucasowi Paula.

Ostatnio edytowany przez crisfan (2010-12-29 20:06:06)


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#65 2010-12-29 20:07:00

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Hector postanowił wezwać do swojego pokoju Elsę, Martina, Rebecę, Amelię. Szukał także Nory, jednak nie mógł jej nigdzie znaleźć, jakby zapadła się pod ziemię.
- Słuchajcie, jak już zapewne wiecie, jutro planuję zorganizować wielką bitwę na śnieżki. Chcę, żebyście mi pomogli. Oczywiście wy też będziecie brali w niej udział. Dzieciaki z pewnością nie będą mogły się doczekać, kiedy będą mogły bezkarnie porzucać śniegowymi kulkami w nauczycieli - zaśmiał się Hector.
- Hector, uważam, że to nie jest dobry pomysł - odezwała się Elsa.
- Myślę podobnie - przytaknęła Elsie Ameilia.
- Hej, dziewczyny, nie przesadzajcie. Trochę zabawy jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Ja cię popieram - odezwał się Martin.
- Słuchajcie, naprawdę nie ma się czym martwić. Będzie dobrze - powiedziała Rebeca.
- No dobrze - niechętnie przyznały Elsa i Amelia.
- A więc załatwione - jutro o 10 zbieramy wszystkich i idziemy do lasu na wielką śnieżkową bitwę - stwierdził Hector.
Chwilę potem z głośników rozległ się głos Hectora:
- Moi kochani, jutro o 10 zaplanowaliśmy dla was bitwę na śnieżki. Tuż po śniadaniu wszyscy mają się ciepło ubrać i zebrać na dole, przy wejściu. Zapomniałem powiedzieć najważniejszego. W bitwie biorą udział także nauczyciele, a więc będziecie mogli odpłacić się za te wszystkie kartkówki i sprawdziany!

Offline

 

#66 2010-12-29 20:10:16

 el matador

Stały bywalec

25657357
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Gdy Fermin przyżądzal jedzenie  Nora weszła do kominka by pomóc Saulowi i Sandrze wydostać sie z podziemi , Marcos uważnie sie przyglądał był zdziwiony tej nagłej sytuacji . Saul  Sandra wołała Nora  i tu nagle zobaczyla ich biegnących. Musimy sie pośpieszyć rzekl Saul zabilem jednego z ludzi OTTOXU  nie mialem wyboru celowal do nas zaraz ich tu pełno będzie .....


O- ODDAJ       S- SZACUNEK        T-TEMU        R-RAPEROWI          O.S.T.R

Offline

 

#67 2010-12-29 20:11:09

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

- Wilka? W takim razie to musi być ktoś z Internatu.
- Jak to ktoś z Internatu? Zdziwił się Hugo.
- Po prostu, ktoś chce wywołać panikę i na tym skorzystać. Teraz tylko pozostaje nam pytanie, na czym mu tak bardzo zależy.

5 min później Noiret i Lucia z powrotem byli w Internacie.

- Jacques, wilki w lesie, sianie paniki, coraz mniej mi się to podoba. Jedźmy do naszego syna.
- Wiem kochanie. Mnie też to martwi. Musimy wszystko sprawdzić i dowiedzieć się kto jest intrygantem.

Chwilę później Lucia i Jacques wsiadali do auta, gdy nagle z lasu zaczęły dobiegać dziwne odgłosy..


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#68 2010-12-29 20:13:51

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Wszyscy udali sie na obiad, kucharze szybko wszystko podawali dzieciakom. Maria postanowila odetchnac chwile w kuchni i pomyslec sobie w ciszy. Nagle jej oaze spokoju przerwal tupot nog i szept -Szybciej szybciej!

-Hoolla moje dzieciaki, a wy dokad sie udajecie? chyba nie chcialyscie wyjsc do lasu w taka pogode? Snieg gesto pada zaraz byscie sie pogubili!- powiedziala Maria, i dodala- tego nam tylko by brakowało!
- Maria ale ja chyba widzialam krasnala! On zmartwychstal i chyba jest glodny! chce mu zaniesc jedzenie! - rozpaczala Paula
- Jesli obeicam Ci ze wyniose do lasu jedzenie ktore podkradlas - ciesz sie ze to nei Jacinta cie przypalapa!- Ty obiecasz mi ze nie pojdziesz do lasu? Lukas ty tez obeicaj ze bedziecie sie 3mali zdala od lasu!?
- Ok , Maria- jesli zaniesiesz jedzenie to obiecuje ze sie tam nie wybiore.. - "przynajmniej narazie"-pomyslala Paula.
- Tez obeicuje - dodał Lukas.
- Noo to zmykajcie na obiad! Zanim Jacinta zobaczy ze was brakuje!
Maria chcac, nie chcac wziela przygotowane jedzenie i poszla w strone lasu. Nie miala ochoty w ta pogode wychodzic gdzies daleko wiec tylko odeszla pare metrow od bramy i zostawila jedzenie. "Oby ktos z tego skorzystal"-pomyslala szybko wracajac do internatu. Gdy byla juz pod drzwiami kątem oka zobaczyla jakis cien, lecz gdy sie odwrocila nikogo nie bylo - "ehh biore przyklad z dzieciakow! wyobraznia!ha!"


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#69 2010-12-29 20:18:33

 niesia00

Nowicjusz

8990391
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Zarejestrowany: 2010-11-06
Posty: 28
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Po tym co usłyszała Nora, wiedziała że ich położenie nie jest najlepsze. Jednak nigdy nie nie poddawała. -Cóż, mam nadzieję, że te wszystkie głodomory są zajęte talerzami. Skwitowała by jakość rozładować napięcie. Przemieszali się wraz z Saul'em i Sandrą w kierunku wyjścia przez kominek, kiedy nagle usłyszeli zbliżające się z oddali głosy. Nora początkowe nie rozpoznawała ich, jednak po dłuższym namyśle doszła do wniosku, że to te same osoby, które wcześniej ustalały plan zejścia do podziemi. -Czyli jednak ONI tu są... pomyślała Nora, po czym szybko ukryli się za ścianą jednego z korytarzy, czekając co przyniosą najbliższe minuty.

Offline

 

#70 2010-12-29 20:19:59

 Oranjezicht

Stały bywalec

Skąd: Wrocław/Gżira (MTL)
Zarejestrowany: 2010-10-25
Posty: 173
Punktów :   15 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

"No dobrze Paula chodź sprawdzimy może to był krasnal albo marsjanin. Chociaż wydaje mi się, że mógł to być kucharz, albo Jacinta skoro ta postac wyglądała tak dziwnie" Lucas naprawdę miał nadzieję, że to nic strasznego. Poza tym strasznie nie mógł się doczekać tej dużej bitwy śnieżnej co ma być jutro. Ciekawe do jakiej drużyny mnie przydzielą.. a może będę mógł sam wybrać


http://img156.imageshack.us/img156/6001/beztytuupqh.jpg



Klieb raqda la tqajmux

Offline

 

#71 2010-12-29 20:22:17

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

-Jack, Słyszałeś? Co to mogło być?
-Niewiem,
-musimy szybko jechać i sprawdzić co z małym
-nie martw sie tak kochanie napewno nic mu nie jest

Gdy sprawdzili, że z dzieckiem jest w porzadku i zajmuje sie nim opiekunka postanowili wrócić to lasu i sprwdzić i co to za hałasy

-Jack, co jeśli to faktycznie wilk?
-nie bój sie mam broń. Ze mną jesteś bezpieczna

Lucia lekko odetchneła i szła za Noiretem...

Offline

 

#72 2010-12-29 20:22:25

 crisfan

VIP

Skąd: Sercem z Meksyku;)
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 394
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Ponieważ dałam słowa Marii nie pojde do lasu-pomyślala Paula i poszla posłusznie na obiad. Mam nadzieje że Maria dotrzyma słowa bo inaczej skrzat będzie głodny a przecież jest moim przyjacielem. Idac na obiad miala nadzieje ze zobaczy się z Marcosem bo już zaczynała za nim tęsknić. Opowiem mu o krasnalu-pomyślala dziewczynka.

Ostatnio edytowany przez crisfan (2010-12-29 20:22:54)


Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los.

http://img146.imageshack.us/img146/3832/carol2x.jpg

Offline

 

#73 2010-12-29 20:24:22

 BarthezzLodz

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 615
Punktów :   23 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Hector zszedł po schodach na sam dół. Przy drzwiach spotkał Marię. Tak zimno, a ty na dwór wychodzisz? - zapytał.
- Tak, bo Paula ubzdurała sobie, że w lesie znowu mieszka Krasnal i obiecałam, że zaniosę mu jedzenie, aby sama tego nie robiła - odpowiedziała Maria.
- No cóż, będę musiał z nią porozmawiać. Wracając do twojego wcześniejszego pytania. Tak, myślę, że mogę wcielić się w mikołaja. Zresztą co roku to robię, także nie będzie z tym problemu. Strój jakiś tam jest u Jacinty. Muszę już iść. Trzeba porozmawiać z Paulą.
- To do zobaczenia.

Offline

 

#74 2010-12-29 20:31:43

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Po obiedzie wszyscy porozchodzili sie we wszystkie strony. Maria udala sie na poszukiwania Marcosa chcac z nim porozmawiac. Zobaczyla Ivana stojacego z Julia - Widzieliscie Marcosa?
- A co jeden syn Ci nei wystarczy i szukasz drugiego? - zażartował Ivan
- Hehe nie kochanie, Ty mi wystarczysz za cała gromadke dzieci:* szukam Marcosa bo chce z nim o Pauli porozmawiac. Ooo wlasnie nadchodzi. - Marcos, sluchaj dzisiaj Paula chciala isc do lasu z Lukasem bo ubzdurala sobie ze widziala jakis cien na dworzu i ze to krasnal. Zeby nie poszla, sama poszlam zaniesc to jedzenie i chociaz obiecala mi ze nie pojdzie sama do lasu boje sie o nia. Moze z nia porozmawiaj, przekonaj ze niebezpiecznie w taka pogode ruszac sie stad. ze jesli to krasnal napewno schowal sie gdzies w jakiejs jaskini i ze ja jedzenie zanioslam do lasu. W taka pogode szybko by sie zgubila w lesie! Ciebie poslucha predzej niz mnie.


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#75 2010-12-29 20:32:27

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Gra - Forumowa Mafia - II edycja.

Marcos idąc na stołówkę zauważył Paulę, która przybiegła do niego i zaczęła opowiadać historię o krasnalu, w którą oczywiście nie uwierzył. Lecz po dłuższym zastanowieniu doszedł do wniosku, że coś może być na rzeczy. Lecz na "badanie" tej sprawy zdecydował się poczekać aż jego przyjaciele wrócą z ferii.
- Dobra Paula. - odrzekł Marcos.  Pamiętaj, że nie wolno Ci chodzić do lasu pod żadnym pozorem ! Na dodatek w taką pogodę. Zgubisz się i możesz już nie wrócić. A ja nie chcę Ciebie stracić ! Obiecujesz mi, że nigdy się tam nie wybierzesz? Ani Ty, ani Evelyn i Lucas? - zapytał.
- Obiecuję. - odrzekła Paula.
Marcos ucałował Paulę, podziękował Marii za troskę o jego siostrzyczkę i udał się do pokoju.

Ostatnio edytowany przez Krisztian (2010-12-29 20:35:47)


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vos.pun.pl www.ritualclan.pun.pl www.narutoarea.pun.pl www.shahid-kareena.pun.pl www.guardianangels.pun.pl