#46 2010-12-20 18:14:05

 guga

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 35
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Krisztian napisał:

Calineczka_j napisał:

To w ogóle nie chodzi o to, że wyjątkowo lubiłam Carolinę, chyba wręcz na odwrót (w sensie byłam przekonana, że to ona jest kretem) tylko jakoś po prostu nie chce mi się wierzyć, że uśmiercili tak ważną postać i to tak wcześnie (poza tym miałam nadzieję że ona ostatecznie będzie z Marcosem, a tu teraz bach - Amelia nie, Carolina nie, wychodzi na to, że nie ma partnerki. No chyba że zainteresuje się Amaią.)

Raczej Amaia się nim zainteresuje....jeszcze intensywniej niż do tej pory. 

Jakby sie tak dobrze zastanowic to ta Amaya leci  na Marcosa juz od kilku odcinków i dosć nachalnie daje mu to do zrozumienia. Moze scenarzysci specjalnie uśmiercili Carol żeby Marcos mógł polecieć na Amayę i nie wyjsć na drania 

Offline

 

#47 2010-12-20 18:23:03

 ar33p

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-11-17
Posty: 85
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

daglas89 napisał:

Krisztian napisał:

ar33p napisał:


brak hectora służy całemu serialowi;)

No tutaj akurat bym nie przesadzał.
Za daleko posunięty wniosek. 

Zgadzam się z Krisztian że za daleko posunięty wniosek.
Ale Elsa rzeczywiście zaczęła rozkwita w tym sezonie

Może i za daleko, ale ważne że go nie pokazują;) A co do elsy to lubiłem ją od początku:)

Offline

 

#48 2010-12-20 18:31:27

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

ar33p napisał:

daglas89 napisał:

Krisztian napisał:


No tutaj akurat bym nie przesadzał.
Za daleko posunięty wniosek. 

Zgadzam się z Krisztian że za daleko posunięty wniosek.
Ale Elsa rzeczywiście zaczęła rozkwita w tym sezonie

Może i za daleko, ale ważne że go nie pokazują;) A co do elsy to lubiłem ją od początku:)

o to chyba jestes jedna z nielicznych osob,ktora nie lubila Hectora


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#49 2010-12-20 18:49:16

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

jenny napisał:

ar33p napisał:

daglas89 napisał:


Zgadzam się z Krisztian że za daleko posunięty wniosek.
Ale Elsa rzeczywiście zaczęła rozkwita w tym sezonie

Może i za daleko, ale ważne że go nie pokazują;) A co do elsy to lubiłem ją od początku:)

o to chyba jestes jedna z nielicznych osob,ktora nie lubila Hectora

Jak nie jedyną. 


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#50 2010-12-20 19:03:26

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Krisztian napisał:

jenny napisał:

ar33p napisał:


Może i za daleko, ale ważne że go nie pokazują;) A co do elsy to lubiłem ją od początku:)

o to chyba jestes jedna z nielicznych osob,ktora nie lubila Hectora

Jak nie jedyną. 

dokladnie


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#51 2010-12-20 19:22:16

 Larita

Forumowy prowokator

7416983
Skąd: Pruszcz Gdański
Zarejestrowany: 2010-05-14
Posty: 813
Punktów :   13 

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

guga napisał:

Krisztian napisał:

ar33p napisał:


brak hectora służy całemu serialowi;)

No tutaj akurat bym nie przesadzał.
Za daleko posunięty wniosek. 

Zgadzam sie z Krisztian zbyt daleko wysuniety wniosek. Ja tanm bardzo lubiłam Hectora , choć z wygladu jak dla mnie to niekoniecznie powalał

Calineczka_j No Martin raczej został zmuszony do współpracy , i nie miał wyjścia innego jak sie zgodzić.

A mnie interesuje jedno czy jest mozliwe że on i Lucia sa rodzeństwem ? Niby mówili że brat lucii zginał , ale w tym, serialu już rózne rzeczy widziałam

Wydaje mi sie ze nie ma takiej możliwosci, jesli dobrze kojarze brat Luci to jeden z Mścicieli, a jak wiemy przezyl tylko Samuel. Bylo cos raz pokazane jak jeden z chlopcow cos mowil o szukaniu jego siostry, ze moze jest w podziemiach..no niestety Msciecieli nie ma

Co do Hectora - dla mnie byl takim pociesznym dobrym czlowiekiem, ktory chce wszystkim pomagac. W jego oczach bylo widac czasem tak wielki smutek, swietny aktor z niego trzeba przyznac. Zaluje je juz go nie ma w serialu, moze "ozyje" jeszcze skoro nie pokazali co sie naprawde wtedy stalo pomiedzy Hectorem a Hugo, a przewaznie jak ktos ginie pokazuja przyczyne smierci.
Elsa - nie cierpiałam ja tak mocno jak teraz uwielbiam, jest dobra, kochana i wyrozumiala, kiedys pogonila by dzieciaki, teraz siada, wysluchuje je, przytula itd. a do tego pieknieje z kazdym odcinkiem!!


"Mamy żółte serca, w których płynie czarna krew!"
Skra Bełchatów <3

http://img69.imageshack.us/img69/5262/aracz.png

Offline

 

#52 2010-12-20 19:28:30

 kr3jzolek

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-30
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Larita zgadzam się co do Hektora, nareszcie ktoś to napisał, byłby jakiś pogrzeb, pokazaliby, wydaje mi się że ta Lucia tak zdiagnozowała a tak naprawde on żyje i dostarcza mu leki. Mam wielką nadzieje, bo przecież Hektor chciał odnaleźć siostre, tak od to przepadło. To moje zdanie

Offline

 

#53 2010-12-20 19:38:04

 el matador

Stały bywalec

25657357
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Odcinek trzeba przyznać najleprzy z sezonu .... co do Roque ***** zdrajca pod koniec odcinka jak juz przepraszal Carol myslalem ze jej pomoze czy cos a on jeszcze chcial ją dobic ..... a to mi przyjaciel . Ale cóz napewno w nastempnych odcinkach dowiedzą się kto ją próbowal zabic i osiagnoł swój cel i Roque pożaluje tego .Ciekawi mnie tylko jedna rzecz Hugo i Rebecka po tych sztrzalach kto oberwal jak myślicie P??? Mi sie wydaje że Hugo strzelał ale nie trafił i wontpie ze zginie bo fakt faktem ze za duzo mówili o nim zeby tak szybko zginoł , tak samo jak i Rebecka ;d  No ale jak Carol Hector itp zgineli to nic mnie juz nie zdziwi...


O- ODDAJ       S- SZACUNEK        T-TEMU        R-RAPEROWI          O.S.T.R

Offline

 

#54 2010-12-20 19:47:39

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Ehh, brak słów kompletnie. Kilka razy żem się wzruszał. Kiedy tylko pokazywana była twarz Rogue'a strasznie nie dobrze mi się robiły, nienawidzę go z całego serca. Będzie mi bardzo brakowało Carol. Szkoda mi teraz wszystkiego.

Offline

 

#55 2010-12-20 19:50:02

 el matador

Stały bywalec

25657357
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Diretto napisał:

Ehh, brak słów kompletnie. Kilka razy żem się wzruszał. Kiedy tylko pokazywana była twarz Rogue'a strasznie nie dobrze mi się robiły, nienawidzę go z całego serca. Będzie mi bardzo brakowało Carol. Szkoda mi teraz wszystkiego.

No .... teraz bez Carol to juz nie bd to samo ... jestem ciekawy czy dołączy do  ta nowa dziewczyna bo cos duzo o niej gadają:)


O- ODDAJ       S- SZACUNEK        T-TEMU        R-RAPEROWI          O.S.T.R

Offline

 

#56 2010-12-20 20:01:35

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Ta Amaia to rzeczywiście widać, że strasznie leci na Marcosa. Może nie będzie już się zadawała z tym skończonym idiotą - Rubenem i jakoś zbliży się do Marcosa i może pomoże im. Tak mogłoby być nawet fajnie, no ale zobaczymy jak to będzie.
Co do tych trzech strzały to mam nadzieję, że padł ten sukinptak Hugo. Rebece uwielbiam ponad wszystko. Nie wyobrażam sobie, żeby coś mogło jej się stać.

Offline

 

#57 2010-12-20 20:08:30

 el matador

Stały bywalec

25657357
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 119
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Diretto napisał:

Ta Amaia to rzeczywiście widać, że strasznie leci na Marcosa. Może nie będzie już się zadawała z tym skończonym idiotą - Rubenem i jakoś zbliży się do Marcosa i może pomoże im. Tak mogłoby być nawet fajnie, no ale zobaczymy jak to będzie.
Co do tych trzech strzały to mam nadzieję, że padł ten sukinptak Hugo. Rebece uwielbiam ponad wszystko. Nie wyobrażam sobie, żeby coś mogło jej się stać.

Tez mi sie wydaje ze jakos odkryje co w tym internacie sie dzieje i bedzie im pomagac , mi sie wydaje ze to jest jakas przyjaciolka kogos z tej grupy badawczej co prowadzil Camilo P


O- ODDAJ       S- SZACUNEK        T-TEMU        R-RAPEROWI          O.S.T.R

Offline

 

#58 2010-12-20 20:24:55

Patrrriko

Stały bywalec

5680670
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 186
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Rubena w twarz oberwanie- epickie (czyli super ale tera taka moda na mówienie epickie ;D). Z Rubenami to zawsze są kłopoty


Pain is temporary, glory... lasts forever!

Offline

 

#59 2010-12-20 20:37:54

 MADDYY

Nowicjusz

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-10-07
Posty: 10
Punktów :   -1 

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

Brat Hugo miał na imię Daniel więc to raczej nie ten tajemniczy Apollo


"Faber est quisque suae fortunae"

Offline

 

#60 2010-12-20 20:42:20

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Księżniczka na lodzie

MADDYY napisał:

Brat Hugo miał na imię Daniel więc to raczej nie ten tajemniczy Apollo

w Internacie wszystko jest ozliwe

ale mi sie wydaje ,ze ten Apollo to jakis figurant , w sensie ktos  z Ottoxu , ktos kogo Sandra nie znala i mial udawac dpbrego - chociaz jakby tak bylo ,to Andreas nie zachowalby sie chyba tak ,jak sie zachowal,no nie wiem...

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-20 20:43:15)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoarea.pun.pl www.great-anime.pun.pl www.shahid-kareena.pun.pl www.guardianangels.pun.pl www.vos.pun.pl