#151 2011-03-23 00:19:33

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

jenny napisał:

fdstudio napisał:

Słuchajcie, ktoś faktycznie już dawno przetłumaczył wszystkie odcinki, parę odcinków wstecz natrafiłem na wszystkie odcinki (od początku do końca ostatniego sezonu) przetłumaczone i tłumaczenia te (np. wsunięcie pierwszego zdania na początku każdego odcinka) sa takie same co świadczy o tym, że z pewnością wrzucający odcinki tutaj miał dostęp do tego już wcześniej na innej stronie i wątpię aby to tłumaczył, prawda wygląda tak, że tłumaczenie zostało wykonane przez inną osobę z po za forum, po prostu ktoś z forum zabawił się udając tłumacza. Jest tak minimum od wtedy od kiedy napisy są łączone z filmem. Dlaczego? Otóż gdyby od razu dodali wszystkie odcinki - każdy z nas oglądnął by je i zapomniał o forum.

Bano się o to, przez co "dawkowano" nam odcinki. Najgorsze jest to, że dodający widzieli je od razu przed nami i mieli z nas ubaw.

Jestem pewny, że ten post tak jak moje poprzednie zostanie usunięty przez moderatorów. Dodawałem ostatnio kilka ostatnich odcinków ale ktoś je usunął aby nadal bawić się w premiery...

Jeżeli jednak zdąży ktokolwiek przeczytać tę wiadomość i będzie chciał szybciej - bez śmiesznych i zbędnych premier - oglądnąć ostatnie odcinki serialu piszcie do mnie na gg:258834

Nie bądźmy dziećmi, nie róbmy premier z czegoś co od dawna jest w sieci. Czy ktokolwiek inny bawi się tak robiąc z ludzi durni?

wiesz ,jak ci sie niepodoba i masz wszystki odcinki ,to sie ciesz i tu nie zagladaj. Juz jakis czas temu byly wrzucone w jednym z tematow wszystkie odcinki przetlumaczone przez osobe/osoby z tego forum,wiec Ameryki to ty nie odkryles. a ciekwe skad wiesz jak byla kolejnosc i ze nie przyszlo Ci do glowy, ze to  ktos z innego forum przypisuje siebie cudza prace. moze warto sie pomyslec,cho wiem ,ze niektorych to bardzo boli, nim zacznie sie oskarzac innych.

a tak btw. wlasnie ktos taki jak ty jest SĘPEM , zaglada na forum ,tylko po to by za nic miec odcinki i sobie pojsc , 0 docenienia cudzej pracy. Nikt tu nikogo nie trzyma na sile i zapewniam Cie,ze nikomu nie zalezy ,zeby osoby tego pokroju byly na forum,dlatego pomysl,ze ktos "dawkujw" wam odcinki tylko po to by nie doprowadzic do sytuacji ,gdy ,ze zacytuje "każdy z nas oglądnął by je i zapomniał o forum " jest delikatnie mowiac absurdalny -  ja nie tlumacze odcinkow ,wiec moze nie powinnam sie wypowiadac ,ale to naprawde wkurzajace (choc inne slowo byloby tu odpowiedniejsze)

Kasia ma racje. Odcinki krążą w sieci od miesiąc.
W tym momencie obrażasz tłumaczy którzy poświęcili swój czas i włożyli w to dużo pracy.
Pan Administrator chce żeby odcinki były według dat to niech są i nie obrażaj w tym momencie moderatorów bo sobie tego nie życzę. I Nie usuwam żadnego postu, bo jest mi to niepotrzebne do życia robi to osoba która ma dostęp do całego forum czyli ADMIN.
Dla osoby które zagląda na forum od czasu do czasu i wo gule się nie udziela nie wie co działo się kilka tygodni temu i dlaczego odcinki wypłynęły szybciej do sieci niż to było ustalone ale zostawię to bez komentarza bo ... (i tu sobie dopowiedz co chcesz.)


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#152 2011-03-23 00:44:19

fdstudio

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-12
Posty: 18
Punktów :   

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

jenny napisał:

a ciekwe skad wiesz jak byla kolejnosc i ze nie przyszlo Ci do glowy, ze to  ktos z innego forum przypisuje siebie cudza prace. moze warto sie pomyslec,cho wiem ,ze niektorych to bardzo boli, nim zacznie sie oskarzac innych.

Twierdzisz, że odcinki wypłynęły wcześniej? Czy jeżeli powiem, że wszystkie odcinki były w innym miejscu o 3 miesiące wcześniej niż tutaj to nadal będziesz twierdził, że miesiąc temu wypłyneły do sieci łącznie z 7x15 ?

27  grudnia 2010 roku to dodanie ostatniego odcinka El Internado (7x15) w miejscu gdzie ja oglądam serial. Nada sądzisz, że tutaj on został przetłumaczony i skopiowany na inną stronę dnia 27 grudnia 2010 roku? Czyli prawie 3 miesiące temu?

A Jak bardzo boli wiesz z własnego doświadczenia?

Ostatnio edytowany przez fdstudio (2011-03-23 00:52:22)

Offline

 

#153 2011-03-23 01:06:05

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

fdstudio napisał:

jenny napisał:

a ciekwe skad wiesz jak byla kolejnosc i ze nie przyszlo Ci do glowy, ze to  ktos z innego forum przypisuje siebie cudza prace. moze warto sie pomyslec,cho wiem ,ze niektorych to bardzo boli, nim zacznie sie oskarzac innych.

Twierdzisz, że odcinki wypłynęły wcześniej? Czy jeżeli powiem, że wszystkie odcinki były w innym miejscu o 3 miesiące wcześniej niż tutaj to nadal będziesz twierdził, że miesiąc temu wypłyneły do sieci łącznie z 7x15 ?

27  grudnia 2010 roku to dodanie ostatniego odcinka El Internado (7x15) w miejscu gdzie ja oglądam serial. Nada sądzisz, że tutaj on został przetłumaczony i skopiowany na inną stronę dnia 27 grudnia 2010 roku? Czyli prawie 3 miesiące temu?

A Jak bardzo boli wiesz z własnego doświadczenia?

To bardzo ciekawe co piszesz, to moze zdradzisz co to za strona. bo jakos dziwnym trafem nikt poza toba o niej nie slyszal (ba, nawet jakis czas temu padly zarzuty,ze to forum jest monopolista i za tlumacze to wykorzystuja,wiec autor tej wypowiedzi,jak widac to sprawdzil i rowniez dziwnym trafem nie dotarl do tamtej tajemniczej strony),wiec,zaapeluje po raz kolejny, badz laskaw nie oczerniac innych . Nie,nie z wlasnego ,wystarczy ,ze czytam  twoje wypowiedzi by coraz bardziej sie w tym utwierdzac.

Ostatnio edytowany przez jenny (2011-03-23 01:13:26)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#154 2011-03-23 13:22:12

fdstudio

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-12
Posty: 18
Punktów :   

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

Masz mnie za idiotę, który poda adres strony, na której jest kilkadziesiąt innych seriali i kilkaset filmów, które idzie oglądać bez limitów? Sama na pewno wiesz - skoro jesteś osobą ciężko myślącą - że większość stron mających własny player udostępnia film na kilkadziesiąt minut po czym blokuje go na kilkanaście minut nakładając limity, strona z której ja korzystam nie ma limitów, są jedynie naliczane obciążenia serwera. Wyobrażasz sobie co będzie się działo gdy całe forum pozna ten portal?

Myślący dzieciaku, zapoznaj się bliżej z wujkiem Google.pl, ja z nim chwilę porozmawiałem i dzięki niemu trafiłem na te odcinki To nie boli, naprawdę

Offline

 

#155 2011-03-23 21:09:44

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

fdstudio napisał:

Masz mnie za idiotę, który poda adres strony, na której jest kilkadziesiąt innych seriali i kilkaset filmów, które idzie oglądać bez limitów? Sama na pewno wiesz - skoro jesteś osobą ciężko myślącą - że większość stron mających własny player udostępnia film na kilkadziesiąt minut po czym blokuje go na kilkanaście minut nakładając limity, strona z której ja korzystam nie ma limitów, są jedynie naliczane obciążenia serwera. Wyobrażasz sobie co będzie się działo gdy całe forum pozna ten portal?

Myślący dzieciaku, zapoznaj się bliżej z wujkiem Google.pl, ja z nim chwilę porozmawiałem i dzięki niemu trafiłem na te odcinki To nie boli, naprawdę

bardzo wygodnie. dobra ,koncze ta bezsensowna dyskusje ,do dla mnie nie jestes partnerem do rozmowy - za niski poziom ,jak dla mnie. A nie pasuje Ci to fforum,masz juz wszystkie odcinki ,to poprostu tu nie zagladaj i po klopocie.


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#156 2011-03-24 18:56:32

L'Internat FR

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 193
Punktów :   21 

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

Ze swojej strony mogę napisać tylko, że do dnia 27 grudnia, były przetłumaczone odcinki do końca sezonu 6-tego. Ja osobiście z "ulkapi" zaczęliśmy tłumaczyć sezon od nowego roku (dla ścisłości nie wiem jak 'ulkapi", ale ja na pewno od nowego roku). W chwili gdy zbliżał się zjazd wrzucałem dopiero odcinki na serwer Megaupload. Odcinki do 7x07 były przetłumaczone jakiś tydzień wcześniej. Odcinki tłumaczyłem SAM i były one skończone po 12 lutego (dokładnej daty nie znam, bo nie chce mi się grzebać w całej korespondencji przed "zjazdem").

Skoro odcinki były już z napisami skończone na pod koniec roku 2010 to dlaczego nikt mnie i "ulkapi" nie powiadomił o tym. Po co robiliśmy coś co już były zrobione.

Doda jeszcze, że nie wiem czy daty dodania są takie jak podawał "fdstudio", bo strona jest jak "widmo" nikt jej nie zna nikt jej nie widział nikt jej nigdy nie odnalazł w sieci.  Wiem natomiast, że na serwisach torrentowych osoby przypisywały sobie zasługi tłumaczenia odcinków, gdzie tłumaczenia były ewidentnie moje i "ulkapi".  Kiedyś widziałem też odcinek tłumaczony przez paulax5 serialu "El Barco" gdzie oczywiście osoba wstawiająca plik podmieniła autora napisów wpisując siebie. Oszuści zdarzają się na każdym kroku, wiec najpierw warto sprawdzić kto ma rację a potem dopiero obrażać innych.

Offline

 

#157 2011-03-24 19:52:37

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

Właśnie ludzie są na serio chamscy jak chca wpisac swoje imie nazwisko czy cokolwiek innego przy tłumaczeniu niech sami przetlumacza i beda mogli a nie tak pod czyjąs pracą... brak mi już słów...

Ostatnio edytowany przez paulax5 (2011-03-24 19:53:12)

Offline

 

#158 2011-03-24 20:16:50

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

Najlepiej będzie jak zaczniecie oznaczać swoje odcinki logiem które nie da się usunąć z filmu. Tak jak robił kiedyś Mark69. Wtedy nikt nie będzie kopiował waszej pracy .... chociaż znajdą się tacy to tak zrobią....


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#159 2011-03-24 21:46:32

witchy1

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-12-16
Posty: 39
Punktów :   

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

L'Internat FR napisał:

Ze swojej strony mogę napisać tylko, że do dnia 27 grudnia, były przetłumaczone odcinki do końca sezonu 6-tego. Ja osobiście z "ulkapi" zaczęliśmy tłumaczyć sezon od nowego roku (dla ścisłości nie wiem jak 'ulkapi", ale ja na pewno od nowego roku). W chwili gdy zbliżał się zjazd wrzucałem dopiero odcinki na serwer Megaupload. Odcinki do 7x07 były przetłumaczone jakiś tydzień wcześniej. Odcinki tłumaczyłem SAM i były one skończone po 12 lutego (dokładnej daty nie znam, bo nie chce mi się grzebać w całej korespondencji przed "zjazdem").

Skoro odcinki były już z napisami skończone na pod koniec roku 2010 to dlaczego nikt mnie i "ulkapi" nie powiadomił o tym. Po co robiliśmy coś co już były zrobione.

Doda jeszcze, że nie wiem czy daty dodania są takie jak podawał "fdstudio", bo strona jest jak "widmo" nikt jej nie zna nikt jej nie widział nikt jej nigdy nie odnalazł w sieci.  Wiem natomiast, że na serwisach torrentowych osoby przypisywały sobie zasługi tłumaczenia odcinków, gdzie tłumaczenia były ewidentnie moje i "ulkapi".  Kiedyś widziałem też odcinek tłumaczony przez paulax5 serialu "El Barco" gdzie oczywiście osoba wstawiająca plik podmieniła autora napisów wpisując siebie. Oszuści zdarzają się na każdym kroku, wiec najpierw warto sprawdzić kto ma rację a potem dopiero obrażać innych.

Dobra spokojna i wyważona odpowiedź ...szkoda , że na takie wypowiedzi fdstudio ...nie potrafi konstruktywnie odpowiadac
pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za tłumaczenia

Offline

 

#160 2011-04-06 02:32:14

Emi

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

Witam, na poczatku dziekuje za tłumaczenie, a pisze w zwiazku z problemem braku napisów do ostatniego odcinka 7 sezonu nie spakowanego razem z odcinkiem,  bardzo by mi sie przydaly a nie chce sciagac calego pliku bo cały sezon mam sciagniety juz dawno dawno temu, a mam limitowane lacze i nie chce go marnowac na niepotrzebny mi wielki plik, wiec prosze o link z plikiem, badz wyslanie mi go na poczte - emilly89@wp.pl, inna mozliwosc - mysle najbardziej pomocna dla wszyskich to wrzucenie do napiprojekt pozdrawiam

Offline

 

#161 2011-04-06 12:12:19

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

Emi napisał:

Witam, na poczatku dziekuje za tłumaczenie, a pisze w zwiazku z problemem braku napisów do ostatniego odcinka 7 sezonu nie spakowanego razem z odcinkiem,  bardzo by mi sie przydaly a nie chce sciagac calego pliku bo cały sezon mam sciagniety juz dawno dawno temu, a mam limitowane lacze i nie chce go marnowac na niepotrzebny mi wielki plik, wiec prosze o link z plikiem, badz wyslanie mi go na poczte - emilly89@wp.pl, inna mozliwosc - mysle najbardziej pomocna dla wszyskich to wrzucenie do napiprojekt pozdrawiam

zdaje i sie ,ze sa dostepne tylko pliki z wgranymi napisami ,no chyba ,ze sami Tlumacze maja sam pliik z napisami


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#162 2011-04-06 23:07:17

 kochanie

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 1163
Punktów :   

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

ja tez znalazlam ta stronke gdzie ostatni odcinek interantu byl dodany 28 grudnia. wiec istnieje.

Offline

 

#163 2011-04-07 01:15:05

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

fdstudio napisał:

Masz mnie za idiotę, który poda adres strony, na której jest kilkadziesiąt innych seriali i kilkaset filmów, które idzie oglądać bez limitów? Sama na pewno wiesz - skoro jesteś osobą ciężko myślącą - że większość stron mających własny player udostępnia film na kilkadziesiąt minut po czym blokuje go na kilkanaście minut nakładając limity, strona z której ja korzystam nie ma limitów, są jedynie naliczane obciążenia serwera. Wyobrażasz sobie co będzie się działo gdy całe forum pozna ten portal?

Myślący dzieciaku, zapoznaj się bliżej z wujkiem Google.pl, ja z nim chwilę porozmawiałem i dzięki niemu trafiłem na te odcinki To nie boli, naprawdę

nie rozumiem jednego

skoro znasz stronkę gdzie niby są już wszystkie odcinki od dawna to po co tu wchodzisz i robisz zamieszanie ?


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#164 2011-04-07 02:13:51

 Pablo

Stały bywalec

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 194
Punktów :   

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

NiKiEL napisał:

fdstudio napisał:

Masz mnie za idiotę, który poda adres strony, na której jest kilkadziesiąt innych seriali i kilkaset filmów, które idzie oglądać bez limitów? Sama na pewno wiesz - skoro jesteś osobą ciężko myślącą - że większość stron mających własny player udostępnia film na kilkadziesiąt minut po czym blokuje go na kilkanaście minut nakładając limity, strona z której ja korzystam nie ma limitów, są jedynie naliczane obciążenia serwera. Wyobrażasz sobie co będzie się działo gdy całe forum pozna ten portal?

Myślący dzieciaku, zapoznaj się bliżej z wujkiem Google.pl, ja z nim chwilę porozmawiałem i dzięki niemu trafiłem na te odcinki To nie boli, naprawdę

nie rozumiem jednego

skoro znasz stronkę gdzie niby są już wszystkie odcinki od dawna to po co tu wchodzisz i robisz zamieszanie ?

nie rozumiem jednego

skoro fdstudio nie wypowiadał się już na ten temat od jakiegoś czasu to po co odgrzebujesz posta sprzed dwóch tygodni i robisz zamieszanie ?

(Nie mogłem się powstrzymać )

Offline

 

#165 2011-04-07 02:54:58

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

Pablo napisał:

nie rozumiem jednego

skoro fdstudio nie wypowiadał się już na ten temat od jakiegoś czasu to po co odgrzebujesz posta sprzed dwóch tygodni i robisz zamieszanie ?

(Nie mogłem się powstrzymać )

bo nie zwracam uwagi na daty


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.serverofshinobi.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.gniotki.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl