#136 2011-03-12 09:24:32

maria1234

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-03-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

Wg jakich dat premier, skoro serial już się skończył ??
Część osób już obejrzałado końca więc dlaczego reszta nie może ? Mamy znakomitych tłumaczy więc skoro linki są bez problemu dostępne w sieci to myślę, że nie ma co czekać.

Ostatnio edytowany przez maria1234 (2011-03-12 09:25:15)

Offline

 

#137 2011-03-12 10:47:00

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

No to skoro linki są w sieci to poszukaj ich i sobie obejrzyj bo tutaj na forum dodajemy wg dat premier. Skoro chcesz to mozesz sobie obejrzeć nikt Ci nie broni

Offline

 

#138 2011-03-12 22:14:20

barbara202

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

dzieki za tlumaczenie i za odcinki...pozdrawiam wszystkich tlumaczacych!!!

Offline

 

#139 2011-03-13 00:23:10

peggy56

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-03-09
Posty: 10
Punktów :   

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

ale rozciągnięte do granic wytrzymałości biedny fermin to sobie postoi

Offline

 

#140 2011-03-14 22:49:17

maria1234

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-03-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

Oczywiście, że mi nikt nie zabroni bo już obejrzałam wszystkie i się wypowiedziałam na ten temat. Ciekawi mnie po prostu fakt wg jakich premier ? ustalonych wg czego?

Offline

 

#141 2011-03-14 22:51:37

drythm

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 56
Punktów :   

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

tez z tym walcze bo 90% mysli ze to prawdziwa premiera a nie wie ze to wymysl nielicznych...

Offline

 

#142 2011-03-15 20:38:51

 kaspers10

Stały bywalec

11233086
Skąd: Wągrowiec
Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 187
Punktów :   

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

fakt,na to powinni zgodzic sie wszyscy,a nie nieliczni,ale coz....cieszmy sie,ze ktos to tlumaczy,ze ktos nam to wrzuca i jest tak uprzejmy,ze traci czas tylko na to aby sie z nami podzaielic,choc wcale nie musi tego robic.Dziekuje


Szukam sposobu, by kiedyś polecieć jak Ikar
Na skrzydłach tej wolności
I jeśli mam jak on spaść, to spadnę jak on
Ale szczęśliwy, bo żyłem naprawdę
http://c1.wrzuta.pl/wm10137/681c01910010c9124c41aa04/2pac---qb8-remixes_front_coverhttp://static.guim.co.uk/sys-images/Film/Pix/pictures/2006/04/21/APvito1.jpghttp://historico.portalmix.com/cine/top10/frases_pelis/frasep_padrino.jpghttp://www.matchendirect.fr/image/logo/club/128/galatasaray-logo125.pnghttp://c2.wrzuta.pl/wm5943/16c0057f0013894b49f761bd/kks_lech_poznan

Offline

 

#143 2011-03-15 23:06:27

shauni2805

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-01-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

Dziekuję za ogrom pracy włożony w Internat. ja oglądnęłam cały 7 sezon po hiszpańsku ale i tak jestem niesamowicie wdzieczna za tłumaczenie, bo jestem samoukiem i nie wszystkie detale były dla mnie jasne. muchas gracias

Offline

 

#144 2011-03-15 23:22:46

drythm

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 56
Punktów :   

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

kaspers10 napisał:

fakt,na to powinni zgodzic sie wszyscy,a nie nieliczni,ale coz....cieszmy sie,ze ktos to tlumaczy,ze ktos nam to wrzuca i jest tak uprzejmy,ze traci czas tylko na to aby sie z nami podzaielic,choc wcale nie musi tego robic.Dziekuje

wlasnie jestesmy wdzieczni.......................................... bardzo bardzo bardzo wielki szacun dla nich ale... wlasnie tlumacz byl tak uprzejmy ze dal wszystko a ktos to tak o bez pytania zacza dawkowac forumowiczom (a w sumie nic nie mial do tego bo ani nie ripowal filmu z hiszpanskiej tv ani nie tlumaczyl... a zadecydowal)

Offline

 

#145 2011-03-16 16:25:30

 Levymontes

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

hej, nie wiecie może gdzie mógłbym znaleźć napisy do 1 sezonu Internatu, bo ściągnąłem francuskie odcinki?

Offline

 

#146 2011-03-16 16:49:53

 paulax5

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 1147
Punktów :   29 

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

Levymontes napisał:

hej, nie wiecie może gdzie mógłbym znaleźć napisy do 1 sezonu Internatu, bo ściągnąłem francuskie odcinki?

Napisów niestty polskich nie ma jedynie lektor

http://www.internat.pun.pl/viewtopic.php?id=498  --tu masz cały sezon pierwszy

Offline

 

#147 2011-03-17 22:34:12

 Levymontes

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

o jej na prawde nie ma napisow? kurcze wykorzystalem spora czesc limitu z internetu bo mam mobilny ech no to sobie nie obejrze powtornie xD

Offline

 

#148 2011-03-17 23:21:24

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

Levymontes napisał:

o jej na prawde nie ma napisow? kurcze wykorzystalem spora czesc limitu z internetu bo mam mobilny ech no to sobie nie obejrze powtornie xD

No niestety nie ma.
Jest tylko z lektorem.
Sezony 1-4 są z lektorem, 5-7 z napisami dzięki dwóm osobą z tego forum które się tego podjęły i przetłumaczyły. .


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#149 2011-03-22 23:23:12

fdstudio

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-12
Posty: 18
Punktów :   

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

daglas89 napisał:

Levymontes napisał:

o jej na prawde nie ma napisow? kurcze wykorzystalem spora czesc limitu z internetu bo mam mobilny ech no to sobie nie obejrze powtornie xD

No niestety nie ma.
Jest tylko z lektorem.
Sezony 1-4 są z lektorem, 5-7 z napisami dzięki dwóm osobą z tego forum które się tego podjęły i przetłumaczyły. .

5 - 7 pochodzi z innego źródła, tylko, że te dwie osoby skopiowały bezczelnie gotowe tłumaczenia więc nie mylcie autorów.


Słuchajcie, ktoś faktycznie już dawno przetłumaczył wszystkie odcinki, parę odcinków wstecz natrafiłem na wszystkie odcinki (od początku do końca ostatniego sezonu) przetłumaczone i tłumaczenia te (np. wsunięcie pierwszego zdania na początku każdego odcinka) sa takie same co świadczy o tym, że z pewnością wrzucający odcinki tutaj miał dostęp do tego już wcześniej na innej stronie i wątpię aby to tłumaczył, prawda wygląda tak, że tłumaczenie zostało wykonane przez inną osobę z po za forum, po prostu ktoś z forum zabawił się udając tłumacza. Jest tak minimum od wtedy od kiedy napisy są łączone z filmem. Dlaczego? Otóż gdyby od razu dodali wszystkie odcinki - każdy z nas oglądnął by je i zapomniał o forum.

Bano się o to, przez co "dawkowano" nam odcinki. Najgorsze jest to, że dodający widzieli je od razu przed nami i mieli z nas ubaw.

Jestem pewny, że ten post tak jak moje poprzednie zostanie usunięty przez moderatorów. Dodawałem ostatnio kilka ostatnich odcinków ale ktoś je usunął aby nadal bawić się w premiery...

Jeżeli jednak zdąży ktokolwiek przeczytać tę wiadomość i będzie chciał szybciej - bez śmiesznych i zbędnych premier - oglądnąć ostatnie odcinki serialu piszcie do mnie na gg:258834

Nie bądźmy dziećmi, nie róbmy premier z czegoś co od dawna jest w sieci. Czy ktokolwiek inny bawi się tak robiąc z ludzi durni?

Ostatnio edytowany przez fdstudio (2011-03-22 23:27:08)

Offline

 

#150 2011-03-23 00:09:08

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Pytania, prośby, uwagi, przybliżone daty premier najbliższych odcinków

fdstudio napisał:

Słuchajcie, ktoś faktycznie już dawno przetłumaczył wszystkie odcinki, parę odcinków wstecz natrafiłem na wszystkie odcinki (od początku do końca ostatniego sezonu) przetłumaczone i tłumaczenia te (np. wsunięcie pierwszego zdania na początku każdego odcinka) sa takie same co świadczy o tym, że z pewnością wrzucający odcinki tutaj miał dostęp do tego już wcześniej na innej stronie i wątpię aby to tłumaczył, prawda wygląda tak, że tłumaczenie zostało wykonane przez inną osobę z po za forum, po prostu ktoś z forum zabawił się udając tłumacza. Jest tak minimum od wtedy od kiedy napisy są łączone z filmem. Dlaczego? Otóż gdyby od razu dodali wszystkie odcinki - każdy z nas oglądnął by je i zapomniał o forum.

Bano się o to, przez co "dawkowano" nam odcinki. Najgorsze jest to, że dodający widzieli je od razu przed nami i mieli z nas ubaw.

Jestem pewny, że ten post tak jak moje poprzednie zostanie usunięty przez moderatorów. Dodawałem ostatnio kilka ostatnich odcinków ale ktoś je usunął aby nadal bawić się w premiery...

Jeżeli jednak zdąży ktokolwiek przeczytać tę wiadomość i będzie chciał szybciej - bez śmiesznych i zbędnych premier - oglądnąć ostatnie odcinki serialu piszcie do mnie na gg:258834

Nie bądźmy dziećmi, nie róbmy premier z czegoś co od dawna jest w sieci. Czy ktokolwiek inny bawi się tak robiąc z ludzi durni?

wiesz ,jak ci sie niepodoba i masz wszystki odcinki ,to sie ciesz i tu nie zagladaj. Juz jakis czas temu byly wrzucone w jednym z tematow wszystkie odcinki przetlumaczone przez osobe/osoby z tego forum,wiec Ameryki to ty nie odkryles. a ciekwe skad wiesz jak byla kolejnosc i ze nie przyszlo Ci do glowy, ze to  ktos z innego forum przypisuje siebie cudza prace. moze warto pomyslec,choc wiem ,ze niektorych to bardzo boli, nim zacznie sie oskarzac innych.

a tak btw. wlasnie ktos taki jak ty jest SĘPEM , zaglada na forum ,tylko po to by za nic miec odcinki i sobie pojsc , 0 docenienia cudzej pracy. Nikt tu nikogo nie trzyma na sile i zapewniam cie,ze nikomu nie zalezy ,zeby osoby tego pokroju byly na forum,dlatego pomysl,ze ktos "dawkuje" wam odcinki tylko po to by nie doprowadzic do sytuacji ,gdy ,ze zacytuje "każdy z nas oglądnął by je i zapomniał o forum " jest delikatnie mowiac absurdalny -  ja nie tlumacze odcinkow ,wiec moze nie powinnam sie wypowiadac ,ale to naprawde wkurzajace (choc inne slowo byloby tu odpowiedniejsze)

Ostatnio edytowany przez jenny (2011-03-23 00:36:53)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gniotki.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl