#61 2010-12-09 08:54:49

edna34

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-18
Posty: 10
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

W sumie Lucia jaka by nie była to przed kretem też musi udawać że jest zła W końcu to kret, może na nią donieść prawda?? Może dlatego ta rozmowa tak wyglądała??

Offline

 

#62 2010-12-09 11:21:05

 szaba

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 55
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

kryska napisał:

Mi też się wydaje ze Roqe może być dzieckiem Lucii, ale nie wiem czy to za długo nie oglądam tego serialu i widzę we wszystkim różne spiski nie znam hiszpańskiego więc nie mogę skorygować czy to 8 czy 18 lat wcześniej.

Akurat "osiem" było napisane cyfrą więc znajomość hiszpańskiego jest tu zbędna A matka Luci w tamtych scenach już jest stara i ma tę straszną perukę, co w chwili śmierci tyle, że pod czepkiem.
Toteż Roque tym wspomnianym synem być nie może.

Offline

 

#63 2010-12-09 12:19:25

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

szaba napisał:

kryska napisał:

Mi też się wydaje ze Roqe może być dzieckiem Lucii, ale nie wiem czy to za długo nie oglądam tego serialu i widzę we wszystkim różne spiski nie znam hiszpańskiego więc nie mogę skorygować czy to 8 czy 18 lat wcześniej.

Akurat "osiem" było napisane cyfrą więc znajomość hiszpańskiego jest tu zbędna A matka Luci w tamtych scenach już jest stara i ma tę straszną perukę, co w chwili śmierci tyle, że pod czepkiem.
Toteż Roque tym wspomnianym synem być nie może.

Masz  całkowita racje, i zaczynają mnie denerwować te domysły wzięte z sufitu. Ludzie sprawdzajcie zanim napiszecie jakąś bzdurę.

Offline

 

#64 2010-12-09 14:42:52

sine.nomine86

Nowicjusz

Skąd: :)
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

kurczak7 napisał:

szaba napisał:

kryska napisał:

Mi też się wydaje ze Roqe może być dzieckiem Lucii, ale nie wiem czy to za długo nie oglądam tego serialu i widzę we wszystkim różne spiski nie znam hiszpańskiego więc nie mogę skorygować czy to 8 czy 18 lat wcześniej.

Akurat "osiem" było napisane cyfrą więc znajomość hiszpańskiego jest tu zbędna A matka Luci w tamtych scenach już jest stara i ma tę straszną perukę, co w chwili śmierci tyle, że pod czepkiem.
Toteż Roque tym wspomnianym synem być nie może.

Masz  całkowita racje, i zaczynają mnie denerwować te domysły wzięte z sufitu. Ludzie sprawdzajcie zanim napiszecie jakąś bzdurę.

Podzielam. Tez mnie to juz denerwuje..

Offline

 

#65 2010-12-09 17:10:17

monka1414

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-07
Posty: 44
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

No TAK Roque być może jest synem Luci ale to się dopiero okaże w następnych odcinkach, których juz nie możemy się doczekać. Chociaż z drugiej strony jak ona wyjechał na wakacje to gdzieś musiał się podziać tak samo jak w święta.

Monika, przeczytaj dokładnie ostatnie posty.


NAJpierW bYło ŚWIatŁo pOTEM zACZęłY sIĘ zBROdniE....

Offline

 

#66 2010-12-09 23:23:31

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

monka1414 napisał:

No TAK Roque być może jest synem Luci ale to się dopiero okaże w następnych odcinkach, których juz nie możemy się doczekać. Chociaż z drugiej strony jak ona wyjechał na wakacje to gdzieś musiał się podziać tak samo jak w święta.

Monika, przeczytaj dokładnie ostatnie posty.

tak,to juz ustalilismy


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#67 2010-12-09 23:30:05

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

kurczak7 napisał:

szaba napisał:

kryska napisał:

Mi też się wydaje ze Roqe może być dzieckiem Lucii, ale nie wiem czy to za długo nie oglądam tego serialu i widzę we wszystkim różne spiski nie znam hiszpańskiego więc nie mogę skorygować czy to 8 czy 18 lat wcześniej.

Akurat "osiem" było napisane cyfrą więc znajomość hiszpańskiego jest tu zbędna A matka Luci w tamtych scenach już jest stara i ma tę straszną perukę, co w chwili śmierci tyle, że pod czepkiem.
Toteż Roque tym wspomnianym synem być nie może.

Masz  całkowita racje, i zaczynają mnie denerwować te domysły wzięte z sufitu. Ludzie sprawdzajcie zanim napiszecie jakąś bzdurę.

Dla mnie to nie bzdura.
Sprawdzałam w napisach francuskich i wygląda to tak:

{37628}{37727}{\fad(500,500)\fs26\fscx150\a1\pos(116,318)}T{\fs18}RENTE-CINQ ANS PLUS TÔT

zwracam uwagę na T{\fs18}RENTE-CINQ ANS PLUS TÔT  - w nawiasie jest liczba 18 (Ponieważ jednak nie znam się na napisach więc nie mam 100 % pewności i dzielę się wątpliwościami co do tych 8 lat...)

Gdybym  nie sprawdzała napisów to i tak mam oczy = taaaaaaaaaakie postarzenie w ciągu 8 lat było dla mnie mało prawdopodobne...   
Więc mam domysły z obrazu nie z sufitu...


kryska napisał:

Mi też się wydaje ze Roqe może być dzieckiem Lucii, ale nie wiem czy to za długo nie oglądam tego serialu i widzę we wszystkim różne spiski nie znam hiszpańskiego więc nie mogę skorygować czy to 8 czy 18 lat wcześniej.
Jeśli tylko 8 to matka Lucii rzeczywiście strasznie się postarzała bo wyglądała na koniec jakby miała ok. 105 lat ale może być to wina promieniowania?
A jeśli 18 to promieniowaniem można wyjaśnić czemu krasnal jest krasnalem i do tego kretem.

Ten post bardzo mi się podoba
zwłaszcza końcówka = wyjaśnia skutki promieniowania na 100 %

Ostatnio edytowany przez marzensa (2010-12-09 23:36:31)

Offline

 

#68 2010-12-09 23:36:29

 brataek

Nowicjusz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

jak czytam tak po łebkach wasze posty to zazdrości i ciekawość mnie zżera co jest w tym odcinku a dopiero polowe obejrzałam

Offline

 

#69 2010-12-09 23:37:06

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Oj nie kłóćcie się już ... każdy może wyrazić tutaj swoją opinię i jeśli niektórzy mimo logicznych przesłanek nadal uważają że Roque jest synem Lucii to już trudno, mają do tego prawo.

Offline

 

#70 2010-12-09 23:41:48

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Calineczka_j napisał:

Oj nie kłóćcie się już ... każdy może wyrazić tutaj swoją opinię i jeśli niektórzy mimo logicznych przesłanek nadal uważają że Roque jest synem Lucii to już trudno, mają do tego prawo.

Nie uważam tylko wysnułam jedną z hipotez = podzieliłam się swoimi przemyśleniami.
A co do logiki = błyskawiczne starzenie nie jest już chyba takie logiczne?

I nie upieram się przy moim zdaniu ale drażnią mnie ataki w stylu "bzdury z sufitu"...

Offline

 

#71 2010-12-09 23:54:23

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

marzensa napisał:

kurczak7 napisał:

szaba napisał:

Akurat "osiem" było napisane cyfrą więc znajomość hiszpańskiego jest tu zbędna A matka Luci w tamtych scenach już jest stara i ma tę straszną perukę, co w chwili śmierci tyle, że pod czepkiem.
Toteż Roque tym wspomnianym synem być nie może.

Masz  całkowita racje, i zaczynają mnie denerwować te domysły wzięte z sufitu. Ludzie sprawdzajcie zanim napiszecie jakąś bzdurę.

Dla mnie to nie bzdura.
Sprawdzałam w napisach francuskich i wygląda to tak:

{37628}{37727}{\fad(500,500)\fs26\fscx150\a1\pos(116,318)}T{\fs18}RENTE-CINQ ANS PLUS TÔT

zwracam uwagę na T{\fs18}RENTE-CINQ ANS PLUS TÔT  - w nawiasie jest liczba 18 (Ponieważ jednak nie znam się na napisach więc nie mam 100 % pewności i dzielę się wątpliwościami co do tych 8 lat...)

Gdybym  nie sprawdzała napisów to i tak mam oczy = taaaaaaaaaakie postarzenie w ciągu 8 lat było dla mnie mało prawdopodobne...   
Więc mam domysły z obrazu nie z sufitu...

Nawet z obrazu to nie wynika, bo matka Lucii jest już tam stara a po 8 latach mogła się bardzo posunąć że tak powiem:) kobiety po menopauzie szybko się starzeją. A co do Lucii to we wspomnieniach wygląda dokładnie tak samo jak teraz. A jeżeli miałoby przelecieć 18 lat to by starzej wyglądała.
A poza tym to patrzy się na oryginał nie tłumaczenie a na oryginale jest napisane 8 anos antes, sprawdziłam w tłumaczu i oznacza to 8 lat wcześniej. Czyli tak jak jest na tłumaczeniu:D

Calineczka_j napisał:

Oj nie kłóćcie się już ... każdy może wyrazić tutaj swoją opinię i jeśli niektórzy mimo logicznych przesłanek nadal uważają że Roque jest synem Lucii to już trudno, mają do tego prawo.

Ale my się nie kłócimy:) to jest tylko gorąca dyskusja:) ponieważ wszyscy się bardzo angażują w wyjaśnienie tajemnic internatu:)

Ostatnio edytowany przez kurczak7 (2010-12-09 23:58:36)

Offline

 

#72 2010-12-10 00:06:01

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

kurczak7 napisał:

Calineczka_j napisał:

Oj nie kłóćcie się już ... każdy może wyrazić tutaj swoją opinię i jeśli niektórzy mimo logicznych przesłanek nadal uważają że Roque jest synem Lucii to już trudno, mają do tego prawo.

Ale my się nie kłócimy:) to jest tylko gorąca dyskusja:) ponieważ wszyscy się bardzo angażują w wyjaśnienie tajemnic internatu:)

Zgadza się dyskusja bywa gorąca i emocje górą
Mamy za dużo czasu do przemyśleń   na szczęście jutro zajmiemy się kolejnym odcinkiem

Offline

 

#73 2010-12-10 00:49:30

 brataek

Nowicjusz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2010-11-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

no właśnie skończyłam oglądać  i nie mogę uwierzyć ze tak się skończyło to nie wiarygodne ze Roke jest z nimi

Offline

 

#74 2010-12-10 02:19:23

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

marzensa napisał:

kurczak7 napisał:

Calineczka_j napisał:

Oj nie kłóćcie się już ... każdy może wyrazić tutaj swoją opinię i jeśli niektórzy mimo logicznych przesłanek nadal uważają że Roque jest synem Lucii to już trudno, mają do tego prawo.

Ale my się nie kłócimy:) to jest tylko gorąca dyskusja:) ponieważ wszyscy się bardzo angażują w wyjaśnienie tajemnic internatu:)

Zgadza się dyskusja bywa gorąca i emocje górą
Mamy za dużo czasu do przemyśleń   na szczęście jutro zajmiemy się kolejnym odcinkiem

Ja też już się nie mogę doczekać
A jeszcze raz wracając do Roque to w drugim odcinku 6. sezonu (1h,5min) była taka scena jak Noiret wchodzi do Lucii a ona daje mu piec lekarstw. I mowi przy tym: "masz tu cztery + jedno dla kreta. Nie pomyl ich" No to raczej jakby Roque był jednak jej dzieckiem (nie zwazajac juz na to ze lata sie nie zgadzaja) to chyba o swoim synu nie powiedzialaby kret (to raczej obrazliwe). Bardziej by powiedziala: masz jedno dla Roque, albo jakos inaczej to ujela (w sensie zebysmy my sie nie domyslili jeszcze kto jest zdrajca)

Aczkolwiek w tym Internacie wszystko jest mozliwe

Offline

 

#75 2010-12-10 14:02:37

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Calineczka_j napisał:

marzensa napisał:

kurczak7 napisał:


Ale my się nie kłócimy:) to jest tylko gorąca dyskusja:) ponieważ wszyscy się bardzo angażują w wyjaśnienie tajemnic internatu:)

Zgadza się dyskusja bywa gorąca i emocje górą
Mamy za dużo czasu do przemyśleń   na szczęście jutro zajmiemy się kolejnym odcinkiem

Ja też już się nie mogę doczekać
A jeszcze raz wracając do Roque to w drugim odcinku 6. sezonu (1h,5min) była taka scena jak Noiret wchodzi do Lucii a ona daje mu piec lekarstw. I mowi przy tym: "masz tu cztery + jedno dla kreta. Nie pomyl ich" No to raczej jakby Roque był jednak jej dzieckiem (nie zwazajac juz na to ze lata sie nie zgadzaja) to chyba o swoim synu nie powiedzialaby kret (to raczej obrazliwe). Bardziej by powiedziala: masz jedno dla Roque, albo jakos inaczej to ujela (w sensie zebysmy my sie nie domyslili jeszcze kto jest zdrajca)

Aczkolwiek w tym Internacie wszystko jest mozliwe

to iNternat ,wiec wszystko, jak slusznie zauwazylas, jest mozliwe,ale tyle sie nie zgadza,ze zapewne Roque nie jest jej synem. ale mam taki apel a przyszlosc kazdy ma prawo napsac co uwaza,badz sie poprostu pomylic nie atakujcie go tak od razu , ze pisze bzdury

a do rzeczy ,mama nadzieje ,ze dzisiejszy odc. bedziwe rownie ciekawy ,jak ost , juz nie moge sie doczekac


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gniotki.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl