#46 2010-12-07 20:43:40

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

sine.nomine86 napisał:

edna34 napisał:

No wreszcie się wydało od początku obstawiałam że to krasnal, zastanawia mnie jednak to, że niby zły niby kret a jednak ich wypuścił, Lucia też chyba nie jest do końca zepsuta z tego co wywnioskowałam z wcześniejszych odcinków, nie wiem czy Roque zrobił to tylko po to by się oczyścić z podejrzeń?? I dlaczego pomaga tamtym?? Szantażują go czymś czy jest dzieckiem któregoś z nazistów?? Może nieudanym klonem?? Nie mogę doczekać się kolejnych odcinków i wyjaśnienia tego wszystkiego Pozdrawiam niecierpliwych

Uwazam ze pomaga tamtym bo jest cieniasem, slabeuszem, a 'tylko slabi musza umrzec'.
Wiec by nie umrzec - pomaga.
Proste

podoba mi sie Twoja interpretacja


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#47 2010-12-07 21:10:04

pala.s

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 37
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Hahaha, mi też się podoba ale chyba faktycznie o to w tym chodzi. Roque zauważył że są w naprawdę wielkim niebezpieczeństwie, więc postanowił przyłączyc się do tych 'silniejszych'. Prawdę mówiąc, to nikt o niego wielce tam nie dbał, bo najbardziej liczyli się Marcos i Ivan oraz dziewczyny które bronili, a mały Roque zostawał olewany. Bywa, takie życie

Ja z poczatku lubiłam Lucie bo myślałam że jest tą dobrą. Niby nie wydała faktu że Hector to Samuel, oraz (jak dla mnie) z nim rozmawia za pośrednictwem czatu. Zakochała się.
Jednak te wizje jak zabija ludzi, zero skrupułów!

Offline

 

#48 2010-12-07 21:15:17

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Vampi napisał:

Karrolina napisał:

Vampi napisał:

a na po to że nie zauważą inni u niego tego śladu jak będa zwracali uwagę na szyje (zadrapanie) i go to zdradzi że on zdrada ale to moje zalozenie

A le to i tak wygląda przecież zupełnie inaczej. Tamci mają wyraźne wkłucia, ślady po igle. A Roque ma po prostu długą szramę, od razu widać, ze to nie od igły.


Krisztian napisał:


Akcja?
Otwierał im drzwi, te do lasu, i zranił się o drzewo (w szyję).
Dla mnie: ot cała akcja.

Dla mnie,  to było za bardzo wyróżnione, to tak, jakbyś czytał książkę i każde słowo "zadrapanie" byłoby podkreślone żółtym zakreślaczem. Sam moment zadrapania był bardzo zauważalny, moim zdaniem specjalnie, by widz go nie przegapił.

Nie zrozumiałeś Czytaj ze zrozumieniem chodziło mi o to że np. ktos mu będzie nie wiem robił kawał i odkleji plaster a przy okazji zauważy że 5 cm wyzej na łbie nie ma ukucia



A Lucia mowiła do roque z Troską matki i to może być jego matka bo w sumie tylko o jego rodzicach nic nie mówiono


Amelia nie można zlikwidować a to temu że ona kryje marcosa bez niej już dawno dostali by kulke w łeb bo ktoś inny by nie miał karty (Amelii zabrali Bo jest jak by jej nie było to komuś innemu i ten ktoś by to zauważył) A amelia nie zauważa dla organizacji i nie mówi im nic

Nie obrażaj innych bo moim zdaniem Ty nie potrafisz pisać ze zrozumieniem, nie używasz interpunkcji co sprawia, że Twoje wypowiedzi są bez ładu i składu i trzeba się domyślać o czym piszesz. W niektórych Twoich wypowiedziach przeskakujesz z jednego w drugie i nigdy do końca nie wiadomo o kim/ o czym tak naprawdę piszesz... a my nie czytamy w myślach...  (np. w tym poście Twoja wypowiedź o Amelii - zero logiki)


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#49 2010-12-07 21:17:10

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

pala.s napisał:

Hahaha, mi też się podoba ale chyba faktycznie o to w tym chodzi. Roque zauważył że są w naprawdę wielkim niebezpieczeństwie, więc postanowił przyłączyc się do tych 'silniejszych'. Prawdę mówiąc, to nikt o niego wielce tam nie dbał, bo najbardziej liczyli się Marcos i Ivan oraz dziewczyny które bronili, a mały Roque zostawał olewany. Bywa, takie życie

Ja z poczatku lubiłam Lucie bo myślałam że jest tą dobrą. Niby nie wydała faktu że Hector to Samuel, oraz (jak dla mnie) z nim rozmawia za pośrednictwem czatu. Zakochała się.
Jednak te wizje jak zabija ludzi, zero skrupułów!

mi sie wydaje ,ze ona w gruncie rzeczy jest dobra... no moze nie tyle dobra,co napewno nie jest taka jak Hugo,czy Noiret. trzeba tez wziasc pod uwage,ze Ona ,tak jak i nasi bohaterowie zostala zarazona i dlatego to robi

w sumie,to cos w tym jest moze faktycznie  Lucia ,to matka Roque, kto wie

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-07 21:21:05)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#50 2010-12-08 11:01:17

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

jenny napisał:

pala.s napisał:

Hahaha, mi też się podoba ale chyba faktycznie o to w tym chodzi. Roque zauważył że są w naprawdę wielkim niebezpieczeństwie, więc postanowił przyłączyc się do tych 'silniejszych'. Prawdę mówiąc, to nikt o niego wielce tam nie dbał, bo najbardziej liczyli się Marcos i Ivan oraz dziewczyny które bronili, a mały Roque zostawał olewany. Bywa, takie życie

Ja z poczatku lubiłam Lucie bo myślałam że jest tą dobrą. Niby nie wydała faktu że Hector to Samuel, oraz (jak dla mnie) z nim rozmawia za pośrednictwem czatu. Zakochała się.
Jednak te wizje jak zabija ludzi, zero skrupułów!

mi sie wydaje ,ze ona w gruncie rzeczy jest dobra... no moze nie tyle dobra,co napewno nie jest taka jak Hugo,czy Noiret. trzeba tez wziasc pod uwage,ze Ona ,tak jak i nasi bohaterowie zostala zarazona i dlatego to robi

w sumie,to cos w tym jest moze faktycznie  Lucia ,to matka Roque, kto wie

Ile można powtarzać. Ta scena z matką Lucii była 8 lat wcześniej więc Roque by musiał mieć z 8 lat. No chyba, że wcześniej miała dziecko ale sądząc po reakcji jej "mamy" to chyba to było jej pierwsze dziecko. A to że Roque ma 8 lat to w to nie uwierzę bo by musiał być genialnym dzieckiem, a sądząc po jego nauce to nie jest.

Offline

 

#51 2010-12-08 12:12:01

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Mirka napisał:

Vampi napisał:

Karrolina napisał:

Vampi napisał:

a na po to że nie zauważą inni u niego tego śladu jak będa zwracali uwagę na szyje (zadrapanie) i go to zdradzi że on zdrada ale to moje zalozenie

A le to i tak wygląda przecież zupełnie inaczej. Tamci mają wyraźne wkłucia, ślady po igle. A Roque ma po prostu długą szramę, od razu widać, ze to nie od igły.



Dla mnie,  to było za bardzo wyróżnione, to tak, jakbyś czytał książkę i każde słowo "zadrapanie" byłoby podkreślone żółtym zakreślaczem. Sam moment zadrapania był bardzo zauważalny, moim zdaniem specjalnie, by widz go nie przegapił.

Nie zrozumiałeś Czytaj ze zrozumieniem chodziło mi o to że np. ktos mu będzie nie wiem robił kawał i odkleji plaster a przy okazji zauważy że 5 cm wyzej na łbie nie ma ukucia



A Lucia mowiła do roque z Troską matki i to może być jego matka bo w sumie tylko o jego rodzicach nic nie mówiono


Amelia nie można zlikwidować a to temu że ona kryje marcosa bez niej już dawno dostali by kulke w łeb bo ktoś inny by nie miał karty (Amelii zabrali Bo jest jak by jej nie było to komuś innemu i ten ktoś by to zauważył) A amelia nie zauważa dla organizacji i nie mówi im nic

Nie obrażaj innych bo moim zdaniem Ty nie potrafisz pisać ze zrozumieniem, nie używasz interpunkcji co sprawia, że Twoje wypowiedzi są bez ładu i składu i trzeba się domyślać o czym piszesz. W niektórych Twoich wypowiedziach przeskakujesz z jednego w drugie i nigdy do końca nie wiadomo o kim/ o czym tak naprawdę piszesz... a my nie czytamy w myślach...  (np. w tym poście Twoja wypowiedź o Amelii - zero logiki)

O, dzięki Mirka. 

Ile razy można pisać, że Roque by musiał mieć z 8 lat, żeby mógł być jej synem ?!

Aha, z tego co mi wiadomo....oni sami nie wiedzą jak zostali zarażeni. I u nikogo nie pokazali nakłucia !
Więc merytorycznie nie ma sensu ta wypowiedź.  ;]

PS. Używaj ZNAKÓW INTERPUNKCYJNYCH !


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#52 2010-12-08 14:35:21

jacqueline

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

A mi się wydaję, że pokazywali ślad ukłucia chyba u Carol ale nie jestem pewna. A jeśli chodzi o to zadrapanie to pewnie nie ma nic wspólnego z tymi śladami ukłucia, a zostało to podkreślone tylko po to żeby wyszło kto jest kretem.

Offline

 

#53 2010-12-08 15:40:46

Tarika

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 31
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Tak, pokazywali ślad na szyi Carol. Lucia pokazała nieprzyjemne oblicze, to fakt. Myślę jednak, ze jej nerwy puszczają i to dlatego. Do tej pory bardzo mi szkoda, ze brat Amelii się zabił. Był bardzo sympatyczny. A chciałam się zapytać, czy ktoś pamięta, jak znaleźli wnuka Jacinty, to mi się się wydaje, ze była wzmianka, że była wzmianka, że znaleźli ciała jego rodziców, jego, ale nie znaleziono drugiego, małego wnuka Jacinty. Może się mylę, może to nie miało znaczenia, albo było coś nie tak przetłumaczone. A może będzie ciąg dalszy tego wątku?

Offline

 

#54 2010-12-08 16:36:42

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

kurczak7 napisał:

jenny napisał:

pala.s napisał:

Hahaha, mi też się podoba ale chyba faktycznie o to w tym chodzi. Roque zauważył że są w naprawdę wielkim niebezpieczeństwie, więc postanowił przyłączyc się do tych 'silniejszych'. Prawdę mówiąc, to nikt o niego wielce tam nie dbał, bo najbardziej liczyli się Marcos i Ivan oraz dziewczyny które bronili, a mały Roque zostawał olewany. Bywa, takie życie

Ja z poczatku lubiłam Lucie bo myślałam że jest tą dobrą. Niby nie wydała faktu że Hector to Samuel, oraz (jak dla mnie) z nim rozmawia za pośrednictwem czatu. Zakochała się.
Jednak te wizje jak zabija ludzi, zero skrupułów!

mi sie wydaje ,ze ona w gruncie rzeczy jest dobra... no moze nie tyle dobra,co napewno nie jest taka jak Hugo,czy Noiret. trzeba tez wziasc pod uwage,ze Ona ,tak jak i nasi bohaterowie zostala zarazona i dlatego to robi

w sumie,to cos w tym jest moze faktycznie  Lucia ,to matka Roque, kto wie

Ile można powtarzać. Ta scena z matką Lucii była 8 lat wcześniej więc Roque by musiał mieć z 8 lat. No chyba, że wcześniej miała dziecko ale sądząc po reakcji jej "mamy" to chyba to było jej pierwsze dziecko. A to że Roque ma 8 lat to w to nie uwierzę bo by musiał być genialnym dzieckiem, a sądząc po jego nauce to nie jest.

ale spokojnie,bez takiej agresji ale rzeczywiscie,to nie jest mozliwe by byl jej synem, sorry, moje niedopatrzenie


Tarika napisał:

Tak, pokazywali ślad na szyi Carol. Lucia pokazała nieprzyjemne oblicze, to fakt. Myślę jednak, ze jej nerwy puszczają i to dlatego. Do tej pory bardzo mi szkoda, ze brat Amelii się zabił. Był bardzo sympatyczny. A chciałam się zapytać, czy ktoś pamięta, jak znaleźli wnuka Jacinty, to mi się się wydaje, ze była wzmianka, że była wzmianka, że znaleźli ciała jego rodziców, jego, ale nie znaleziono drugiego, małego wnuka Jacinty. Może się mylę, może to nie miało znaczenia, albo było coś nie tak przetłumaczone. A może będzie ciąg dalszy tego wątku?

mi sie wydaje,ze znalezli wszystkie ciala ,ale glowy nie dam

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-08 16:38:32)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#55 2010-12-08 17:05:41

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Tarika napisał:

Tak, pokazywali ślad na szyi Carol.

Przeoczyłem ? :O  Kto pamięta w którym odcinku, i którym momencie to było ?


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#56 2010-12-08 17:49:59

Nyx-chan

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 11
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Będzie jakoś tak pierwszy odcinek 6 sezonu chyba

Offline

 

#57 2010-12-08 19:00:38

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Krisztian napisał:

Tarika napisał:

Tak, pokazywali ślad na szyi Carol.

Przeoczyłem ? :O  Kto pamięta w którym odcinku, i którym momencie to było ?

No 1 odcinek 6 sezonu ok 40 min.

Offline

 

#58 2010-12-08 19:27:52

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

kurczak7 napisał:

Krisztian napisał:

Tarika napisał:

Tak, pokazywali ślad na szyi Carol.

Przeoczyłem ? :O  Kto pamięta w którym odcinku, i którym momencie to było ?

No 1 odcinek 6 sezonu ok 40 min.

Racja.  Zaaaapomniałem o tym !
Przepraszam, dziękuję i honor zwracam. 


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#59 2010-12-09 01:26:53

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

kurczak7 napisał:

Ile można powtarzać. Ta scena z matką Lucii była 8 lat wcześniej więc Roque by musiał mieć z 8 lat. No chyba, że wcześniej miała dziecko ale sądząc po reakcji jej "mamy" to chyba to było jej pierwsze dziecko. A to że Roque ma 8 lat to w to nie uwierzę bo by musiał być genialnym dzieckiem, a sądząc po jego nauce to nie jest.

Ja od emisji 2 odcinka cały czas zastanawiam się czy to nie jest błąd tłumaczy - te 8 lat wcześniej.
Wydaje mi się, że to chodziło o 18 lat wcześniej. Patrząc na zachowanie Luci oraz wygląd jej "matki" - mało prawdopodobne aby tak zestarzała się optycznie przez 8 lat....

Nie wiem czy nawet jeśli chodziło o 18 lat to możemy uznać Roque za jej syna?
Bo po pierwsze przy takim promieniowaniu to jej dziecko byłoby chyba jakimś dziwolągiem no i miało by teraz 18 lat... Chociaż nie -  ciąża trochę trwa więc mogło by mieć 17 lat a to już pasuje...
Tyle tylko, że pozostaje wpływ promieniowania na jej ciążę.... chyba niski wzrost to "za mały" skutek uboczny?

Offline

 

#60 2010-12-09 08:19:52

kryska

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 5
Punktów :   

Re: Odcinek 4 - Zdrada.

Mi też się wydaje ze Roqe może być dzieckiem Lucii, ale nie wiem czy to za długo nie oglądam tego serialu i widzę we wszystkim różne spiski nie znam hiszpańskiego więc nie mogę skorygować czy to 8 czy 18 lat wcześniej.
Jeśli tylko 8 to matka Lucii rzeczywiście strasznie się postarzała bo wyglądała na koniec jakby miała ok. 105 lat ale może być to wina promieniowania?
A jeśli 18 to promieniowaniem można wyjaśnić czemu krasnal jest krasnalem i do tego kretem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cabal-mix.pun.pl www.galaktyczny-football.pun.pl www.freesamples.pun.pl www.niszcze.pun.pl www.transgenderyzm.pun.pl