#1 2010-12-03 19:37:10

 Villa

Stały bywalec

Skąd: Sercem z Hiszpanii:*
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 127
Punktów :   
WWW

Odcinek 3 - Wilkołak

Komentarze do odcinka 3


http://i1238.photobucket.com/albums/ff488/thalia51/Banery%20-Tapety/Beznazwy-1kopia-10.png

Offline

 

#2 2010-12-03 21:08:17

Patrrriko

Stały bywalec

5680670
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 186
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Wilkołak

odcinek dosyć nudny, ale końcówka rządzi. O co biega z tym Martinem to nie wiem. W życiu nie powiedziałbym że jest zły a tu taki zaskok. Trik z kamerą w naszyjniku first class. a wyprawa do podziemi jeszcze ciekawsza. wątek z carol international level. to że obdaje się z amelią nie znaczy że jest zła bo wiemy że amelia do końca zła nie jest... no i ten zombie/mutant czy coś to aż mi serce podskoczyło do gardła


Pain is temporary, glory... lasts forever!

Offline

 

#3 2010-12-03 22:10:50

lenkapl11

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-21
Posty: 30
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Wilkołak

też uważam, że odcinek był dość nudny.
Co do wątku Amelia/Carolina może to jest coś związane z tym, co brat Amelii powiedział Carol tuż przed wyjazdem? bo chyba nie było mowy o tym co on jej powiedział, chyba że przegapiłam.
Ten zombi/człowiek w piżamie którego zobaczyły dzieciaki to nie wygląda mi na tego potwora, który włamuje się do kuchni. Zresztą wyglądem pasuje do 'pacjenta' ze wspomnień tej lekarki...

Offline

 

#4 2010-12-03 22:16:51

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Odcinek 3 - Wilkołak

Nudny jak flaki z olejem
Końcówka dość fajna, Fermin sprytnie wymyślił z ta ukryta kamera niech wreszcie uwolni Marię z tego więzienia.
Podziemie ukazuje coraz więcej zagadek... embriony ciekawe.


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#5 2010-12-03 22:25:08

dzoners

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 25
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Wilkołak

Nie taki znowu strasznie nudny, na pewno ciekawszy niz 5 sezon

Muszę jeszcze raz to zobaczyć, ale facet był bardzo podobny do Hugo, tylko wychodzony, moze to brat ?
Embriony trochę mnie rozczarowały.
Potwór - no chyba, już nikt nie powie, że to Camillo, raczej urywanie kończyn mi do niego nie pasuje ;]
Carolina - może być kretem jak każdy. Ale bardzo bym się rozczarował, gdyby to była ona. Zbyt małe zaskoczenie. Ivan / Marcos to by było coś

Offline

 

#6 2010-12-03 22:27:51

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 3 - Wilkołak

Patrrriko napisał:

odcinek dosyć nudny, ale końcówka rządzi. O co biega z tym Martinem to nie wiem. W życiu nie powiedziałbym że jest zły a tu taki zaskok. Trik z kamerą w naszyjniku first class. a wyprawa do podziemi jeszcze ciekawsza. wątek z carol international level. to że obdaje się z amelią nie znaczy że jest zła bo wiemy że amelia do końca zła nie jest... no i ten zombie/mutant czy coś to aż mi serce podskoczyło do gardła

ale kto powiedzial,ze Martin jest zly (wg mnie nie jest) - moze to Andreas jest zly,a Martin dobry,przeciez wiemy,ze przyjaznil sie z Sandra,moze zrobil to dla niej. Co do Carol ,to jestem "lekko" confused,ale mimo wszystko ,dalej nie sadze by to ona byla zdrajca. ogolnie tak,jak mowisz, odc sredmi - i troche nudny,ale zakonczenie niezle

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-03 22:28:29)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#7 2010-12-03 22:33:11

Patrrriko

Stały bywalec

5680670
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 186
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Wilkołak

dzoners napisał:

Muszę jeszcze raz to zobaczyć, ale facet był bardzo podobny do Hugo, tylko wychodzony, moze to brat ?

na moje to nie jest chyba brat, ale zresztą sprawdźcie http://img715.imageshack.us/i/zbi.png/


Pain is temporary, glory... lasts forever!

Offline

 

#8 2010-12-03 22:47:49

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Odcinek 3 - Wilkołak

Patrrriko napisał:

dzoners napisał:

Muszę jeszcze raz to zobaczyć, ale facet był bardzo podobny do Hugo, tylko wychodzony, moze to brat ?

na moje to nie jest chyba brat, ale zresztą sprawdźcie http://img715.imageshack.us/i/zbi.png/

Mi się zdaje że jest to ten pacjent wspomnieniach Lucii jak mu wszczepiała wirusa.


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#9 2010-12-03 22:54:25

dzoners

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 25
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Wilkołak

Fakt do pacjenta jest bardzo podobny i bardzo prawdopodobne, zew to on, ale wyobraźcie sobie chorego, wychudzonego Hugo z zapadniętymi policzkami - jak dla mnie całkiem podobny. Bardzo mozliwe, że przesadzam z szukaniem czegoś, czego po prostu nie ma, ale mogło być tak, że walczyli wtedy ze sobą dosłownie o śmierć i zycie - 1 zostanie szyhą, a 2 zostanie poddany eksperymentom (?)

Zaintrygowała mnie też scena w której nauczycielka filozofii wychodziła z gabinetu Elsy - Noiret ją zatrzymał, a potem rzucila spojżenie Elsie. Jak dla mnie ona nie moze być w internacie przypadkiem, ale ciężko powiedzieć, po której stronie sie znajdzie.

Offline

 

#10 2010-12-03 23:10:22

Isia

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Wilkołak

odcinek ciekawy...
- carol kretem nie jest przynajmniej mi się tak wydaje, pewnie tu chodzi o brata Ameli...
- człowiek w pizamie to pewnie pacjent ottoxu, na którym przeprowadzają eksperymnty wkońcu to Hitlerowcy...
- Wilkołak??? nie mam pojęcia co to lub kto to jest... ale całkiem mozliwe, że to jakiś zmutowany człowiek, wkońcu widac, że obserwuje z ukrycia- kradnie leki
- Fermin świetna robota z tym naszyjnikiem
- wyprawa do podziemi ciekawa Marcos i Ivan nieustraszeni, moment z tym trupem też spoko, pewnie to jest ten koleś co leki odebrał od Lucii - tak mi się wydaje, ale za dobrze sie nie przjżałam ( jak tak to ten ,,wilkołak" go obserwował)
- Rogue nie wiem czemu ale coraz bardziej go nie lubie - moze dlatego, bo myśle że to on jest kretem:P
- Elsa fajnie ,że przejeła sie losem Mariji
- Dzieciaki jak zwykle wymiatają:0 te srebro i wogóle:) najfajnieszy moment to jak pokazali tego psa w łańcuchach:) aż się uśmiałam:)

Offline

 

#11 2010-12-03 23:45:22

marcinmlody91

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 15
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Wilkołak

Ja napisze tak: Fermin Ty geniuszu
ja dalej przytaje przy swoim, ze Roque jest zdrajca i zdania nie zmienie, co do wilkolaka smialbym sie jakby to byl Mario, bo nie pokazali, co stalo sie z jego cialem, a propo Carol to wydaje mi sie, ze dowiedziala sie, ze Amelia jest w ciazy, albo doszukuje sie prawdy o chorobie brata Amelii, co do podziemi tam, gdzie byli Ivan i Marcos, prawdopodbnie widzieli probowki embrionow, ktore maja na celu klonowanie, osobnikow, bo raczej nie jest przypadkiem, że Irene Espi wyglądała tak samo w dzieciństwie jak teraz Paula. To tyle ode mnie czekam na kolejne odcinki ;D

Offline

 

#12 2010-12-04 00:05:33

imcia

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 54
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Wilkołak

Jestem pewna na 100% ze Irene i Paula to klony jakiejs dziewczynki [corki jakiegos hitlerowca?] w jednym odcinku Hektor  jest z Elsa w domu jej ojca i tam znajduje stare zdjecie sierocinca jakis kolesi i jest tam dziewczynka wygladajaca jak Paula, Irene to na pewno nie jest bo widac ze zdjecie stare i panowie na nim tez maja nieznajome twarze. Co do tego zombi to sie przerazilam, co to jest ?;o Czy ten zombi to wilkołak?
Fermin jak zawsze genialny, uwielbiam go. Oczywiscie w scenach z Maria jak robili z niej wariatke, zrobilo mi sie strasznie smutno i przykro. Dobrze ze Fermin ma juz dowody na tego psychopate z kliniki. A co do podziemi hmm... to dziwnie, że tam jest taka technologia, troche to tak nie realnie wyglada.

Offline

 

#13 2010-12-04 00:08:31

lenkapl11

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-21
Posty: 30
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Wilkołak

też sie przychylam do tego, że ten pacjent z lasu to brat Hugo, szczególnie teraz jak Hugo w tej serii jest bez zarostu to nawet by pasowało. Pewnie zostawili go i przeprowadzają min na nim dalsze eksperymenty
Co do kreta - dla mnie Roque. zdecydowanie.

Offline

 

#14 2010-12-04 10:29:27

Isia

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Wilkołak

dzoners napisał:

Fakt do pacjenta jest bardzo podobny i bardzo prawdopodobne, zew to on, ale wyobraźcie sobie chorego, wychudzonego Hugo z zapadniętymi policzkami - jak dla mnie całkiem podobny. Bardzo mozliwe, że przesadzam z szukaniem czegoś, czego po prostu nie ma, ale mogło być tak, że walczyli wtedy ze sobą dosłownie o śmierć i zycie - 1 zostanie szyhą, a 2 zostanie poddany eksperymentom (?)

Zaintrygowała mnie też scena w której nauczycielka filozofii wychodziła z gabinetu Elsy - Noiret ją zatrzymał, a potem rzucila spojżenie Elsie. Jak dla mnie ona nie moze być w internacie przypadkiem, ale ciężko powiedzieć, po której stronie sie znajdzie.

Mi sie wydaje że ta nauczycielka chyba jest powiązana z tą sprawą w końcu Martin też jej pokój przeszukał:)

Offline

 

#15 2010-12-04 10:33:25

milusiaw

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-01
Posty: 31
Punktów :   

Re: Odcinek 3 - Wilkołak

Wszyscy nie wierzą w winę Carol, a ja sądzę, że to ona. Już w poprzednim odcinku ją podejrzewałam. Z tą matką to mogła być ściema, albo może też ją szantażują, tylko czymś innym? Jeśli nie jest kretem, to czemu ich obserwowała, a potem poszła do Amelii?
Co do ojca Lucasa, to sądzę, że on odkrył, że mąż Irene jest z nimi ( jednak to by też było dziwne,  że Irene nie pamiętała by tego). A może to tylko jakieś przebłyski, ktoś ich zaatakował i on wyciągnął broń? Nie wierzę że jest złym człowiekiem. Co do nauczycielki filozofii, myślę, że to jakaś znajoma Elsy, którą dyrektorka zatrudniła, żeby obserwować co się dzieje w szkole, bo "porozumiewawcze" spojrzenie było do Elsy, nie do Noireta. P.S. Mnie żaden odcinek nie nudzi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gniotki.pun.pl www.zpsb-ekonomia.pun.pl www.saloon-politowania.pun.pl www.xshippuudenx.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl