#46 2010-11-27 18:56:27

kamilx22

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-22
Posty: 62
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

BarthezzLodz, mi nie chodzi o to, że ich nie ma. Tylko to czekanie na kolejne odcinki jest męczące. Wiem, że jest szybko i jest dobrze.
Bo chyba, moje słowa inaczej zabrzmiały inaczej, aniżeli miały.

Chwała wszystkim, dzięki którym możemy oglądać kolejne epizody.

A te zęby to mogą byc właśnie tego wilka ze skrzydłami z bloku.

Offline

 

#47 2010-11-27 19:16:59

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

No rzuciłam tylko taki pomysł, bo mi się o tym rysunku przypomniało, ale dziwne by było, gdyby dopiero teraz po kilkudziesięciu latach znowu to "monstrum " pojawiało się w lesie... no chyba że to rzeczywiście jakiś nieudany eksperyment, który wydostał się (już drugi raz) z podziemi, czy gdzie oni go tam trzymali


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#48 2010-11-27 21:27:35

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

Czy ktoś tez tak jak ja czuł, że ten odcinek ma zupełnie inny klimat niż te wcześniejsze?? Jakoś tak obco się czułam oglądając to. Tak jakby to był inny, nowy serial tylko z tymi samymi bohaterami. Ale może po prostu dlatego, że się duuuużo zmieniło i tak było jakoś spokojniej. Może to przez to, że Hectora nie ma:( cały odcinek łudziłam się, że on żyje i pokażą co się z nim stało. Nawet jak powiedzieli, że umarł to nie wierze w to i nie chce wierzyć.

Offline

 

#49 2010-11-27 21:45:43

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

inny klimat...? Nie powiedziałabym, ale faktycznie dziwnie się czułam, jakbyśmy wrócili do początku... i jakby się nad tym nie zastanowić to raczej dobry zabieg scenarzystów... Po prostu strzał w 10


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#50 2010-11-27 23:06:56

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

kurczak7 napisał:

Czy ktoś tez tak jak ja czuł, że ten odcinek ma zupełnie inny klimat niż te wcześniejsze?? Jakoś tak obco się czułam oglądając to. Tak jakby to był inny, nowy serial tylko z tymi samymi bohaterami. Ale może po prostu dlatego, że się duuuużo zmieniło i tak było jakoś spokojniej. Może to przez to, że Hectora nie ma:( cały odcinek łudziłam się, że on żyje i pokażą co się z nim stało. Nawet jak powiedzieli, że umarł to nie wierze w to i nie chce wierzyć.

cos w tym jest ,jakos tak wialo chlodem,ale to chyba przez ta chorobe i przez ,klotnie w grupie - sadze,ze jak sie pogodza to problem zniknie i klimat "wroci do normy"


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#51 2010-11-27 23:13:19

dzoners

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 25
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

A mnie się własnie klimat tego odcinka bardzo podobał. Mimo ze było stosunkowo mało akcji, to był bardzo interesujący.
Potwór - raczej to coś z rysunków Samuela. W końcu pojawiło się też światło, a jak się pojawiło poprzednio to odkryli tajemnicę związaną z rysunkami. Teraz moze być analogicznie.

Offline

 

#52 2010-11-28 00:05:13

Patrrriko

Stały bywalec

5680670
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 186
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

było światło, będą zbrodnie. Ciekawe na kogo padnie?


Pain is temporary, glory... lasts forever!

Offline

 

#53 2010-11-28 00:42:28

ImoeN

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-09
Posty: 9
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

Odcinek ciekawy, aczkolwiek dziwny. Moje zdanie to:
Hector żyje, potwór hmmm ciężko powiedzieć- Camilo?, wilkołak z rysunku?, nieudany eksperyment? Zastanawia mnie też co się stało z tatą Marcosa? W końcu niby ojciec Irene czyli Jego teść (i rodzina) tak jak to ujął znalazł go w domu. Co z nim zrobił? a może na nim robili eksperymenty i to On zdeformowany??? Poczekamy- zobaczymy?
Pozdrawiam Wszystkich

Ostatnio edytowany przez ImoeN (2010-11-28 00:43:51)

Offline

 

#54 2010-11-28 10:17:47

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

Jak dla mnie odcinek był ciekawy Szkoda mi tylko, ze na razie wyeliminowali z akcji Hektora, i to teraz, kiedy Marcos i Paula dowiedzieli się prawdy. Ale ja też nie wierzę, ze on nie żyje, pewnie to był taki plan, by go ukryć w bezpiecznym miejscu, aż wszystko ucichnie. Nie zapominajmy, ze jeden z 6 detektywów jest zdrajcą i po obejrzeniu filmiku ze 'spowiedzią Hektora' mógł polecieć wszystko wypaplać do Tych Złych.

Szkoda tylko, ze nie pokazali, co się stało z Sandrą. Byłam pewna, ze ten odcinek coś wyjaśni, i to jest jedyna rzecz, na której się zawiodłam. Haha, w sumie chciałabym zobaczyć minę Elsy, jak by się dowiedziała, ze kobieta, którą widziała to matka Marcosa i Pauli a Samuel to jej syn.

Co do potwora, hmmm...Na pewno nie jest to Camilo, bo raczej spalenia by nie przeżył. Ja stawiam na to coś potworowate z rysunków Samuela. Obudziło się, zgłodniało, pojawiło się światło i zaczną się zbrodnie. Ciekawa jestem, kto padnie pierwszy...


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#55 2010-11-28 15:56:00

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

wg mnie to musi byc potwoor z tych rysunkow,choc na poczatku jak wiekszosc obstawialam - irene. Mam jakies takie dziwne przeczucie,ze Camilo jednak przezyl ,choc  to chyba niemozliwe. i chcialambym sie wreszcie dowiedziec ,czy dobrze obstawiam ,ko jest zdrajca i jak zareaguja nasi bohaterowie,jak sie dowiedza,kto to.super ,ze juz dzis nst odcinek


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#56 2010-11-28 19:40:44

sine.nomine86

Nowicjusz

Skąd: :)
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

pewnie to jakis wilk, wnioskuje z tytulow nastepnych odcinkow

Offline

 

#57 2010-11-29 21:16:10

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

sine.nomine86 napisał:

pewnie to jakis wilk, wnioskuje z tytulow nastepnych odcinkow

ale zapewne nie taki zwykly, (tak jak inne zwierzaki mialy np 2 glowy),tak sadze,ze i tubedzie wchodzi w gre jakas "mutacja"


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#58 2010-11-30 13:01:00

 Nikita

Nowicjusz

Skąd: Capital City
Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 30
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

Mam nieodparte wrażenie, że to nie Hector jest tym potworem. Stawiałabym na Camilo, jeśli przeżył, ale bardziej na jakiś nieudany eksperyment. Hector odpada, bo zwyczajnie nie pasuje do niego pozostawianie takiego bałaganu. Jeśli Camilo przeżył, to jest poważnie okaleczony i może umysł mu inaczej pracuje, więc bałagan zostawił. Chociaż najbardziej do mnie przemawia, że to jakiś mutant.

Offline

 

#59 2010-11-30 17:29:40

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

Czy końcówa scenka z tym jak nasi bohaterowie zobaczyli to światło, nie kojarzy wam się z jakimś innym serialem...bo mi się to bardzo skojarzyło z Roswell, a co do tego potwora to, rzeczywiście może to być ten zmutowany stwór z rysunków Samuela Espiego.


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#60 2010-11-30 21:37:38

 bastek475

Początkujący

10261429
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 68
Punktów :   

Re: Odcinek 1 - Potwory przychodzą w nocy

o widzę że ktoś tutaj roswell oglądał

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shahid-kareena.pun.pl www.ritualclan.pun.pl www.vos.pun.pl www.guardianangels.pun.pl www.narutoarea.pun.pl