#16 2010-11-28 20:17:00

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Sezon VI - Pytania , prośby i komentarze

Ixariil napisał:

z tego linku nie da się sciagnąć ;o

The requested file could not be found
The file may have been deleted by its owner.

a z chomika ostatnio transfer jest do du...

Z tego mojego się da więc próbuj. Mam na myśli mój link na 1fichiera.

Ostatnio edytowany przez marzensa (2010-11-28 20:26:43)

Offline

 

#17 2010-11-28 20:31:27

 bastek475

Początkujący

10261429
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 68
Punktów :   

Re: Sezon VI - Pytania , prośby i komentarze

u mnie jest juz dobrze z twojego linka marzensa

Offline

 

#18 2010-11-28 20:39:10

 Pigusia

Extra VIP

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 409
Punktów :   

Re: Sezon VI - Pytania , prośby i komentarze

dołączam się do podziękowań ;-)


http://www.antena3.com/clipping/2010/10/19/00241/24.jpg

Offline

 

#19 2010-11-28 20:42:07

astro11

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Sezon VI - Pytania , prośby i komentarze

marzensa podesłała bys  link , z góry dzieki

Offline

 

#20 2010-11-28 20:44:46

kasiaq1

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sezon VI - Pytania , prośby i komentarze

hej !!!
nie wiecie co jest grane ściągnie mi troche i wychodzi błąd  a idzie jak woda pod górke?

Offline

 

#21 2010-11-28 21:03:50

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Sezon VI - Pytania , prośby i komentarze

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#22 2010-11-28 21:07:12

astro11

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Sezon VI - Pytania , prośby i komentarze

dzięki śliczne

Offline

 

#23 2010-12-01 08:00:08

kaszwa

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: Sezon VI - Pytania , prośby i komentarze

Witam,
wykonujecie świetną robotę, wielkie dzięki za tłumaczenie i wrzucanie Internatu do Internetu. Mam pytanie: czzy istniałaby możliwość przesunięcia premiery czwartego odcinka na sobotę? Część osób, w tym ja, może oglądać tylko w weekend, a premiera wyznaczona na gofziny wieczorne w niedzielę implikuje konieczność oglądania Internatu nocą, co nie jest korzystne dla osób uczących się i pracujących. Serdecznie pozdrawiam.

Offline

 

#24 2010-12-01 09:43:44

 zakreconadj

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-15
Posty: 23
Punktów :   

Re: Sezon VI - Pytania , prośby i komentarze

dolanczam sie do prosby czy nie mozna by przesunac terminow a jeden dzien do tylu dla kazdgo by bylo to kozystne poniewaz scignac by mozna bylo i obejzec w weekend z gory dziekuje jesli bedzie to mozliwe
jesli nie jest to mozliwe przeraszam za klopot
pozdrawiam

Offline

 

#25 2010-12-01 10:00:20

drythm

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 56
Punktów :   

Re: Sezon VI - Pytania , prośby i komentarze

hehe ja tam nie widze zadnego problemu sciagacie w niedziele a ogladacie tydzien pozniej w weekend... hmm prosba prosba ale zaraz ktos poprosi zeby w ogole do konca tygodnia caly sezon zostal przetlumaczony i wstawiony na forum (ludzie myslenie nie boli... przeciez ktos to musi przetlumaczyc i dziekowac mu za to ze nie ma opuznien     )

Offline

 

#26 2010-12-01 10:28:22

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Sezon VI - Pytania , prośby i komentarze

Hmm, przyznam szczerze, że nie rozumiem waszych próśb... ja sama rzadko mam możliwość ściągnięcia i obejrzenia w dniu premiery i nie narzekam. To kiedy i jak sobie obejrzymy zależy od nas, przecież linki nie wygasają, możecie nawet ściągnąć odcinek po miesiącu i będzie git... nie wiem, czy wam przeszkadza to, że inni oglądają przed wami? no cóż na to nie mam rady...
Osobiście jestem bardzo zadowolona z terminów i z cierpliwością czekam na kolejne odcinki No i oczywiście wielkie podziękowania dla osób, które się tym zajmują... jesteście super


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

#27 2010-12-01 13:36:26

casarsa244

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sezon VI - Pytania , prośby i komentarze

kaszwa napisał:

Witam,
wykonujecie świetną robotę, wielkie dzięki za tłumaczenie i wrzucanie Internatu do Internetu. Mam pytanie: czzy istniałaby możliwość przesunięcia premiery czwartego odcinka na sobotę? Część osób, w tym ja, może oglądać tylko w weekend, a premiera wyznaczona na gofziny wieczorne w niedzielę implikuje konieczność oglądania Internatu nocą, co nie jest korzystne dla osób uczących się i pracujących. Serdecznie pozdrawiam.

no nieprzesadzajcie za chwile bedziemy    czytac posty z prosba o przesuniecie godziny   bo   ktos  tam je wlasnie kolacje itp     .

Offline

 

#28 2010-12-03 13:10:39

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Sezon VI - Pytania , prośby i komentarze

kaszwa napisał:

Witam,
wykonujecie świetną robotę, wielkie dzięki za tłumaczenie i wrzucanie Internatu do Internetu. Mam pytanie: czzy istniałaby możliwość przesunięcia premiery czwartego odcinka na sobotę? Część osób, w tym ja, może oglądać tylko w weekend, a premiera wyznaczona na gofziny wieczorne w niedzielę implikuje konieczność oglądania Internatu nocą, co nie jest korzystne dla osób uczących się i pracujących. Serdecznie pozdrawiam.

no ,ale nic nie stoi na przeszkodze,zeby sciagnac ,go kiedy indziej . pasuje mi to sciagam i ogadam,nie pasuje to sciagm nst dnia i gdzie tu jest problem... nie wiem z czym masz tu problem ,z tym,ze ktos obejrzy przed Toba? no straszne...

drythm napisał:

hehe ja tam nie widze zadnego problemu sciagacie w niedziele a ogladacie tydzien pozniej w weekend... hmm prosba prosba ale zaraz ktos poprosi zeby w ogole do konca tygodnia caly sezon zostal przetlumaczony i wstawiony na forum (ludzie myslenie nie boli... przeciez ktos to musi przetlumaczyc i dziekowac mu za to ze nie ma opuznien     )

a moze jednak boli...

casarsa244 napisał:

kaszwa napisał:

Witam,
wykonujecie świetną robotę, wielkie dzięki za tłumaczenie i wrzucanie Internatu do Internetu. Mam pytanie: czzy istniałaby możliwość przesunięcia premiery czwartego odcinka na sobotę? Część osób, w tym ja, może oglądać tylko w weekend, a premiera wyznaczona na gofziny wieczorne w niedzielę implikuje konieczność oglądania Internatu nocą, co nie jest korzystne dla osób uczących się i pracujących. Serdecznie pozdrawiam.

no nieprzesadzajcie za chwile bedziemy    czytac posty z prosba o przesuniecie godziny   bo   ktos  tam je wlasnie kolacje itp     .

dokladnie tak



osbisce bardzo dziekuje wszystkim zajmujacym sie tworzeniem napisow i tlumaczeniem i z niecierpliwoscia czekam nadzisiejszy odcinek i na nst

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-12-03 13:19:41)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#29 2010-12-03 17:42:54

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Sezon VI - Pytania , prośby i komentarze

ja też wam bardzo dziękuję za tłumaczenie, robienie napisów i dodawanie odcinków. Super, że że już za niecałe ponad 2h pojawi się 3 odcinek, mam pytanie na jakim serwerze najwcześniej pojawi się 3 odcinek VI sezonu, czy z serweru 1ficher.com w jakim szybkim czasie ściąga się odcinek? czy ten jdowlander to jak długo się ściąga i jak się go obsługuje?


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#30 2010-12-03 17:52:51

sha-dow

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 47
Punktów :   

Re: Sezon VI - Pytania , prośby i komentarze

Będę złośliwy, ale jak znam życie to pewnie na (...) chomiku do którego już większość niema zdrowia.

Wyedytowano

Ostatnio edytowany przez sha-dow (2010-12-03 17:53:20)


"Gdy kończył opowiadać bajkę,
Héctor zawsze mówił, że moje życie może być bajką najpiękniejszą ze wszystkich.
Trzeba jedynie być odważnym, wierzyć w magię,
i być pewnym, że koniec będzie szczęśliwy."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gv.pun.pl www.wychowaniemgr.pun.pl www.nlp-perswazja.pun.pl www.gamegalacticfootbal.pun.pl www.mojepiosenki.pun.pl