#31 2010-11-18 21:55:07

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

ja to już się nie mogę doczekać


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#32 2010-11-18 22:07:04

pala.s

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 37
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

Popieram wypowiedź Mirki na temat Hugo. Choc to pewnie dlatego że chciałabym by okazał się dobry. Znając ten serial wiemy że, nic nie jest wypisane czarno na białym, czyli jak (w nawet krótkim czasie) dowiedzieliśmy się że Hugo współpracuje z organizacją, na pewno sie wkrótce ukazany zostanie jakiś podstęp, gdyż tu nikt nie jest przez cały czas taki jakim się wydaje.

Offline

 

#33 2010-11-19 11:32:55

 agusiadg

Nowicjusz

Skąd: Zagłębie
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

A ja jestem prawie pewna, że Hugo jest zły, bo wybaczcie, ale zabicie brata powinno to dać jasno do zrozumienia, a niestety wiele kobiet ma tendencję do oceniania usposobienia aktorów płci meskiej po ich wyglądzie. Tym bardziej, że na przywódcę nie wybrano by miłościwego człowieka, szczególnie, że Hugo jest wykształcony w kierunku, który przyada się ich eksperymentom. I oczywiście Marii nie zamknął Noiret, tylko Hugo, co można wywnioskować z czytania dialogów (pod warunkiem, że jest to czytanie ze zrozumieniem). I jeszcze jedno: ten serial jest daltego fajny, że nic nie jest oczywiste, a większosc z Was kombinuje, że jeśli coś jest podane wprost, to musi to być klamstwo. Gdyby wszystko było klamstwem, serial byłby nudny w ten sam sposób, jak gdyby nie było ani jednej zagadki.

Offline

 

#34 2010-11-19 14:52:35

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

Ivan - dupek. Żeby własną matkę wydać.....ehhh...
Elsa, teraz gdy nie ma już dziecka, powinna wrócić na stanowisko dyrektora szkoły, ale oczywiście nie będzie to takie proste dzięki Noiretowi. Zapewne znowu przekupi tę radę....i pozostanie na stanowisku.
I nareszcie wiedzą, że Camilo też jest w to zamieszany, bo to już dziwne było, że skumali się z Amelią, a z nim jeszcze nie.
A Hugo.... oby był tym dobrym (na razie się na to nie zanosi, ale zobaczymy).

A oni powalili Hectora, który chciał wszystko Marcosowi wyjaśnić.....  CO ZA SERIAL !

I jak zwykle tytuł mnie zmylił, bo myślałem, że będą coś Pauli robić, a to o przedstawienie chodziło.  ;D


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

#35 2010-11-19 16:16:47

Milkosza

Nowicjusz

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-09-03
Posty: 24
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

a ja mam pytanie, obczaił ktoś może co powiedziała Rebeca do Martina w 53 czy 54 min? bo tam zostało to przetłumaczone jako "jesteś śmieszny" a coś mi się wydaje że to było raczej wyznanie z jej strony że Martin jej się podoba...

No ja tam słyszę coś w stylu "lo que qurres que me gustas" tylko nie mogę tego sobie przełożyć, w sensie tej pierwszej części:) no ale zgadzamy się co do tego że powiedziała że go lubi więc nic więcej mi nie trzeba:)

Ostatnio edytowany przez Milkosza (2010-11-19 20:46:13)

Offline

 

#36 2010-11-19 17:21:50

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

no właśnie mi się też wydaje że ona nie mówi jesteś śmieszny bo ona to mówi tak jakby mówiłam mu że się jej podoba czy coś takiego, tak się przynajmniej według mnie zachowuje. I to jesteś śmieszny to jakoś w ogóle nie pasuje:(

Offline

 

#37 2010-11-19 19:39:17

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

Na tyle ile ja znam hiszpański to ona właśnie mówi, że on jej się podoba (początku wypowiedzi nie mogę zrozumieć, ale dalej mówi "que me gustas", co właśnie oznacza: podobasz mi się. A potem mówi coś w stylu: No i powiedziałam). Więc według mnie na pewno nie mówi jesteś śmieszny, bo to by było bez sensu.

Offline

 

#38 2010-11-19 21:41:50

fdstudio

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-12
Posty: 18
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

W sumie może macie rację, ale z drugiej strony mogła powiedzieć: "jesteś śmieszny", dlaczego? Gdy chciała mu to powiedzieć on się do niej jakoś źle odezwał i dlatego ona mogła to powiedzieć, żeby nie być gorszą, tak jakby chwilowo zwątpiła, czy ma mu to powiedzieć, czy jednak zachować ten swój "honor" - tak mi się wydaje.

Offline

 

#39 2010-11-19 23:46:33

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

No moim zdaniem to wersja z podobasz mi się jest bardziej prawdopodobna. Przyjrzyj się jak ona się zachowuje mówiąc to, jest taka zawstydzona i ciężko jej powiedzieć to i tak się zachowuje człowiek mówiący do innej osoby, że mu się podoba:)

Offline

 

#40 2010-11-20 14:21:10

 Mark69

Wyjadacz

Skąd: Uć
Zarejestrowany: 2009-07-22
Posty: 229
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

ZDECYDOWANIE TO MOJA WINA.

TO MOJA PIERWSZA KOREKTA NAPISÓW I BIJĘ SIĘ W PIERSI, ŻE NIE DOPATRZYŁEM.
Kiedy słuchałem na słuchawkach, w czasie poprawiania napisów, nie mogłem zrozumieć dialogu.

Teraz usiadłem jeszcze raz do odcinka i sprawdziłem (już na głośnikach).
Macie rację !!!!

Zdanie tu powinno brzmieć : "Może to szaleństwo, ale mi się podobasz".


Przepraszam wszystkich, ale napisy zrobiłem w ciągu jednego popołudnia, bo bardzo spieszyłem się żeby zdążyć na planowany termin premiery.

Dostałem je praktycznie w ostatniej chwili

Ostatnio edytowany przez Mark69 (2010-11-20 14:27:10)


http://s.fothost.pl/upload/10/46/7b3859ba.jpg

Offline

 

#41 2010-11-20 15:42:55

gosia28201

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-26
Posty: 38
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

spoko nie mamy zalu dzięki za odcinek,pozdrawiam:)

Offline

 

#42 2010-11-20 16:07:32

 Mark69

Wyjadacz

Skąd: Uć
Zarejestrowany: 2009-07-22
Posty: 229
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

Nie dla mnie podziękowania, tylko dla osoby, która tłumaczyła odcinek.

Ja tylko zrobiłem korektę i wtopiłem napisy w odcinek.

Drugą wersję korekty zrobił L'Internat FR.
Może u niego jest dobrze.
Nie sprawdzałem.


http://s.fothost.pl/upload/10/46/7b3859ba.jpg

Offline

 

#43 2010-11-20 16:13:46

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

Krisztian napisał:

Ivan - dupek. Żeby własną matkę wydać.....ehhh...
Elsa, teraz gdy nie ma już dziecka, powinna wrócić na stanowisko dyrektora szkoły, ale oczywiście nie będzie to takie proste dzięki Noiretowi. Zapewne znowu przekupi tę radę....i pozostanie na stanowisku.
I nareszcie wiedzą, że Camilo też jest w to zamieszany, bo to już dziwne było, że skumali się z Amelią, a z nim jeszcze nie.
A Hugo.... oby był tym dobrym (na razie się na to nie zanosi, ale zobaczymy).

A oni powalili Hectora, który chciał wszystko Marcosowi wyjaśnić.....  CO ZA SERIAL !

I jak zwykle tytuł mnie zmylił, bo myślałem, że będą coś Pauli robić, a to o przedstawienie chodziło.  ;D

Krisztian jeśli chodzi o tytuł odcinka 5x08 Paula w krainie czarów to ja raczej obstawiałem że uczniowie będą wystawiać bajkę o Alicji z krainy czarów, a Paula będzie Alicją... dlatego, też obstawiam, że w 6 sezonie w odc.(nie pamiętam który to będzie nr odc.) pt "Paula i Wilk" tym razem "pierwszaki" będą wystawiać "Czerwonego kapturka"...:

Mnie nurtują dwie sprawy z tego odcinka: po 1 Fermin i Rebeka w pionku szachowym znależli jakąś próbkę krwi, którą Jouagin co wtorki zaniosił Dr.Wulfowi, ciekawe czyje próbki krwi dostarczał Jouagin Wullfowi, bo na pewno nie tej zakażonej trójki dzieiaków: Susany, Nacha i bratanka leśniczego, ponieważ don Jouagin zginął w odc. 4x11, a druga nurtująca sprawa to to jak potoczyłoby się koncówka gdyby jednak Marcos nie uderzył Hectora, co by nasza 6 powiedziała Hectorowi na pytanie: "Co wy tu robicie w tych podziemiach dzieciaki...", po za tym skoro Hectro szukał Marcosa to skąd wiedział, że masz szukać w podziemiach...? Przypadek czy przeznaczenie.?

Nie mogę się doczekać finałowego odcinka V sezonu:)


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#44 2010-11-20 16:23:05

 daglas89

Boss

Skąd: z Pomorza :D
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 1414
Punktów :   26 
WWW

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

U L'Internat FR też jest ten kawałek jak Rebeca rozmawia z Martinem " jesteś śmieszny"
Ale to dużo nie zmienia w odcinku, po-prostu małe nie dopatrzenie ale jesteśmy wam wdzięczni że zrobiliście taki kawał dobrej roboty.


http://img26.imageshack.us/img26/8362/ii2ao.jpg



http://img526.imageshack.us/img526/2978/rebecamartinilukas.jpg



"Primero fue la luz, luego empezaron los crímenes "

Offline

 

#45 2010-11-20 16:35:16

 Krisztian

Rzecznik forum

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 458
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

Negro4Laguna napisał:

po za tym skoro Hectro szukał Marcosa to skąd wiedział, że masz szukać w podziemiach...? Przypadek czy przeznaczenie.?

Sądzę, że przejście było otwarte - dlatego zszedł do podziemi.
No albo obserwował Marcosa, po tym jak się skumał, że Marcos widział u niego papiery z Ottox'u.


http://content9.flixster.com/photo/11/11/65/11116559_gal.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transgenderyzm.pun.pl www.freesamples.pun.pl www.cabal-mix.pun.pl www.niszcze.pun.pl www.6600.pun.pl