#16 2010-11-17 20:17:17

pala.s

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-05
Posty: 37
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

Zgadzam sie z poprzenikami, odcinek świetny!
Jak dla mnie Ivan wydał Marie by Noiret jej nie zabił. On wie że ona jest jego matką i sam jej kazał uciekac. Zrobił to by była bezpieczna, można to było zauważyc gdy patrzył za nią jak ją odprowadzają, ten wzrok mówi wszystko.
I Marcos znów jest zazdrosny o Carol ;p
Biedny jest ten brat Amelii, widzi że siostra tak cierpi przez niego, więc obstawiam że popełni samobójstwo, tym razem udane.
Żal mi Julii, Ivan był dla niej okropny. Choc czy można mu sie dziwic? Ja też bym nie do końca ufała osobie która uważa że widzi zmarłych. Jest to co najmniej dziwne, nawet biorąc pod uwagę to co zrobił duch Cayetano.
Dziewczynki są cudne! Jak zawsze.
I wracając do moich zastanowień z poprzedniego odcinka, nareszcie wiadomo że Camilo też w tym uczestniczy!!! Z tego powodu jestem szczęśliwa
Szkoda Hectora, on jest postacią tragiczną w tym serialu. Mam nadzieję, że w końcu powie Marcosowi prawdę i będzie szczęśliwy.
Brawa dla Lucii że nie wydała Hectora.
No i ta kartka od Hitlera, SZOK!

Dzięki za odcinek!

Offline

 

#17 2010-11-17 21:26:02

nati

Szef forum

Zarejestrowany: 2010-10-11
Posty: 635
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

ja niestety obejrzałam tylko połowę ponięważ mam testy w czwartek i piątek wycieczke w pią tek a więc obejrzę dopiero w sobote.Ale połowa odcinka super


http://1.bp.blogspot.com/_K_1rP-p5Djw/SFpWRvpW_2I/AAAAAAAAAIM/gX_s6QkGnb0/s320/martinana08_portrait_galeria.jpg

Offline

 

#18 2010-11-17 22:28:46

Patrrriko

Stały bywalec

5680670
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 186
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

jedno mnie zastanawia... mianowicie zdjęcie Irene z Wulfem i hitlerkiem musiało być zrobione przed 1945 (max 1950) a Irene wyglądała na jakieś 6lat. akcja toczy się w 2008 czy tam 2009 roku to by wychodziło że Irene ma plus minus 65 lat! Niech mi to ktoś wyjaśni bo pewnie popełniłem jakiś błąd przez własną ciemnotę


Pain is temporary, glory... lasts forever!

Offline

 

#19 2010-11-17 22:36:57

 goracyg

Nowicjusz

status grzeniu@aqq.eu
4671385
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 27
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

Patrrriko napisał:

jedno mnie zastanawia... mianowicie zdjęcie Irene z Wulfem i hitlerkiem musiało być zrobione przed 1945 (max 1950) a Irene wyglądała na jakieś 6lat. akcja toczy się w 2008 czy tam 2009 roku to by wychodziło że Irene ma plus minus 65 lat! Niech mi to ktoś wyjaśni bo pewnie popełniłem jakiś błąd przez własną ciemnotę

Wg mnie to nie była Irene... Przecież Paula wygląda identycznie jak Irene za młodu, więc być może to jakaś wcześniejsza "wersja" tylko jeszcze nie wiemy czego, ani kogo.... mam nadzieję, że to się wyjaśni jak najszybciej, bo to dość ciekawy wątek się zrobił, bo rozumiem jeden przypadek podobieństwa córki do matki, ale to chyba już drugi, a w Internacie nic nie dzieje się przypadkowo...

Offline

 

#20 2010-11-17 22:38:24

jackobo123

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 9
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

Patrrriko odpowiedz na twoje pytanie byłoby spoilerem:), dowiesz się już wkrótce:)

Ostatnio edytowany przez jackobo123 (2010-11-17 22:38:38)

Offline

 

#21 2010-11-17 22:40:59

kruszynka

Nowicjusz

9054200
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2010-09-19
Posty: 23
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

Mi się wydaję że Irene może być klonem dziewczynki ze zdjęcia.

Offline

 

#22 2010-11-17 22:41:17

sine.nomine86

Nowicjusz

Skąd: :)
Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 46
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

jackobo123 napisał:

Patrrriko odpowiedz na twoje pytanie byłoby spoilerem:), dowiesz się już wkrótce:)

otoz to.. hihi

Offline

 

#23 2010-11-18 01:59:33

 Calineczka_j

Stały bywalec

2862546
Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 145
Punktów :   12 

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

Odcinek bardzo udany. Muszę przyznać, że oglądając go cały czas zwracałam uwagę głównie na młodych detektywów i próbowałam odgadnąć, który z nich okaże się zdrajcą. Normalnie nikt mi nie pasuje. Chyba najbardziej Carol.
Evelin i Paula z kolei, mnie coraz bardziej denerwują. Zwłaszcza Paula, niby taka inteligentna, a robi takie głupoty - już któryś raz (wcześniej dziewczynki zabiły nietoperzyka, teraz skłóciły Julię i Ivana).
Ta mała "Paula" ze zdjęcia, to raczej nie Irene (bo wtedy ona musiałaby być starsza), a pewnie matka Irene (czyli babcia Pauli), chociaż sama nie wiem.
A co do Hugo, to z odcinka wynika, że jest złą postacią, wyuczyli i wyszkolili go na zabójcę. Dziwne tylko, że nie kazał zabić Marii (ale może się w niej po prostu zabujał

Ostatnio edytowany przez Calineczka_j (2010-11-18 02:01:14)

Offline

 

#24 2010-11-18 18:03:37

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

Dzięki użytkownikom za odcinek:) Oglądam ten odcinek po raz drugi i przyznaje, że odcinek mega bombowy dosłownie i w przenośni Nieżle się działo w tym odcinki, rewlacyjne zwroty akcji. W końcu Hector odkrył co zawiera logo "Czarnej Laguny", ja się dziwię, że nikt z nas forumowiczów i fanów Internatu nie zauważył tego co Paula... muszę podzielić opinię niektórych forumowiczów, że Hector to jednak postać tragiczna w tym serialu, pewnie po tym co zaszło w laboratorium nie będzie miał wyjścia i będzie musiał wszystko wyjaśnić Marcosowi.

Nieżle emocjonująca była ta akcja z spotkaniem Wullf-Saul, i to rozbrojnienie bomby przez Fermina też super,
(można by powiedzieć, że Fermin to taki Internatowy MacGyver ),
Ta Paula i Evelyn zawsze muszą coś wymyśleć.... leczenie lobotomią...(ona ale m mają teksty:lol: Dobra była też ta scena jak Maria wpada na Ivana w korytarzu a ten do niej: "Wyglądasz jak córka egozorcysty". Co do tej Marii to ja nie jestem taki pewien czy Ivan ją wydał ludziom z psychiatryka aby ją chronić przed Noiretem, sądzac  po scenie w lesie, kiedy to ona do niego mierzyła z pistoletu, jednak ja wierzyłem że ona by do niego nie strzeliła, przecież ona zawdzięcza mu życie(pamiętacie jak w jej obronie zabił tego kolesia co szukał Fermina i obrazu Boscha... w ost. odc.II sezonu). A już najbardziej nie zrozumiałe jest dla mnie zachowanie Ivana w stosunku do Julii, bo może gdyby zechciał ją wysłuchać do końca to rozmowa potoczyła by się innaczej więc chyba dobrze Julia mu powiedziała, żeby o niej zapomniał. Żal mi Julii

Noiret pokazał swoje prawdziwe oblicze uderzając Elsę w twarz... łajdak jeden i tyle.
Dowiedzieliśmy się czegoś o Hugo, że ma brata i że obaj byli "trenowali intelekt i siłę) w instytucję pod okiem Wullfa i Jouagina.  A co to tej dziewczynki ze zdjecia b. podobnej do Pauli/Irene Espi  znalezionego przez Hectora w domu ojca Elsy, to z pewnością nie była żadna z nich... wydaję mi się że to może córka jakiegoś nazisty... List od Hitlera do Jouagina, szokujące.

Pozdrowienia dla miłośników "Internatu".


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#25 2010-11-18 19:24:22

Ania7727

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-27
Posty: 64
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

O tym kim jest ta dziewczynka ze zdjęcia można przeczytać w spoilerach.O niej dowiemy się w 6 serii.

Offline

 

#26 2010-11-18 20:52:08

 Nikita

Nowicjusz

Skąd: Capital City
Zarejestrowany: 2010-09-17
Posty: 30
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

W końcu udało mi się obejrzeć odcinek.
Czuję coraz większy niedosyt, aby szybko dowiedzieć się roli każdego dorosłego w tym serialu.
Zastanawia mnie Hugo i fakt, że ma brata bliźniaka. Gdy uderzył Daniela w głowę z nienacka, wywołało to zadowolenie u starszych panów.
Jak dla mnie są dwie możliwości:
1. Hugo naprawdę jest zimnym draniem.
2. Też chce rozwalić organizację od środka i żeby osiągnąć swój cel musiał usunąć brata.
Wcale się nie zdziwię, jeśli w którymś odcinku pojawi się Daniel i okaże się tym złym.

Offline

 

#27 2010-11-18 20:55:31

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

Sam już nie wiem co sądzić o Hugo. Ale po przeczytaniu wszystkich postów z tego odcinka sądzę, że Hugo jest dobry. Myślę, że jest kimś takim kto chce wyniszczyć organizację od środka. No, ale tego to pewnie dowiemy się w kolejnych odcinkach.
Cieszę się, że nie zabili tak po prostu Wulfa. Zasługuje na coś wiele gorszego. Powinno mu się każdego dnia wyrywać po palcu, potem uszy, nos, i męczyć go dotąd aż sonbitch będzie miał przed oczami wszystkie swoje ofiary.
Szkoda mi starsznie Marii, mam nadzieję, że nie zawita tam na długo.
Julii też mi szkoda. Ivan jej pewnie wierzy ale po prostu tak samo jak z duchem Cayetano, woli nie dopuszczać do siebie prawdy i wciąż się okłamywać. Co będzie dalej, zobaczymy !

Ostatnio edytowany przez Diretto (2010-11-18 20:56:56)

Offline

 

#28 2010-11-18 21:13:03

czarny_kot

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 16
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

A ja myślę, że to Hugo zamknąl Marię w psychiatryku. Zabroinił Noiretowi ją zabijać  a w ten sposób sprzątnął  ją z internatu. Co do Huga to on jest zły. Ta scena w której pokonał brata, to było okrutne i nie fair.
Dzięki za odcinek. Z niecierpliwością czekam na kolejne:)

Offline

 

#29 2010-11-18 21:45:22

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

Zgadzam się, że Hugo jest zły ale też się zastanawiam co z tym dobrym bliźniakiem. A może tak na prawdę to nie jest Hugo tylko jego brat który się pod niego podszywa żeby zaszkodzić organizacji. Bo nie sądzę żeby osoba która atakuje swojego brata z zaskoczenia była dobra. Co do Ivana to mnie wkurza bo przecież Julia już udowodniła że widzi zmarłych, więc powinien ją chociaż wysłuchać a nie uważać ją za wariatkę. A wy nie widzicie że Maria nie jest chora psychicznie tylko to Noiret ją zamkną i teraz i wcześniej żeby mu nie zagrażała. A jeżeli Ivan ją wydał z troski to mu nie wyszło. Ale coś czuje że to on współpracuje z organizacja i dlatego ją wydał. Zdjęcie z dziewczynką przedstawia Hitlera więc musiało być zdobione przed 1945 rokiem więc ja obstawiam że to jest mam Irene i babcia Pauli. Czyli są już 3 klony. Mam nadzieje że ocucą Hektora i on im wyjaśni chociaż w takiej sytuacji to nie wiem czy mu uwierzą.

Offline

 

#30 2010-11-18 21:52:25

Mirka

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Odcinek 8 - Paula w krainie czarów.

czarny_kot napisał:

A ja myślę, że to Hugo zamknąl Marię w psychiatryku. Zabroinił Noiretowi ją zabijać  a w ten sposób sprzątnął  ją z internatu. Co do Huga to on jest zły. Ta scena w której pokonał brata, to było okrutne i nie fair.
Dzięki za odcinek. Z niecierpliwością czekam na kolejne:)

Po pierwsze to chyba jasne, że Hugo stoi za zamknięciem Marii w wariatkowie (rozmowa z Noiretem podczas przedstawienia)
No i po drugie... (na razie sama nie wiem co sądzić o Hugo, więc idąc za ciosem będę go bronić) Nie przyszło Ci do głowy, że Hugo znał plany Daniela (i jego samego w ogóle) i wiedział, że Daniel jest zły do szpiku kości i dlatego chciał się go pozbyć, by zająć jego miejsce i zmieść tę organizację z powierzchni ziemi... swoją drogą mogło być nawet na odwrót, czyli Daniel - dobry ; Hugo - zły, ale żeby się tego w ostateczności dowiedzieć musimy poczekać kilka odcinków, o ile nie do końca 7 sezonu


Każdy z nas podejmuje w życiu decyzje, ale czy to te właściwe? czy gdybym wybrała tę drugą opcje byłabym szczęśliwsza? nigdy się tego nie dowiem...
Czy gdybym urodziła się wcześniej byłabym inna, zapewne tak, ale czy lepsza?
Są pytania na które lepiej nie znać odpowiedzi, ponieważ mogą przynieść tylko ból i rozczarowanie...



http://onfaitlebilan.fr/wp-content/uploads/2012/07/dl-gran-hotel-L-jHeSfz.jpeg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.senninowie.pun.pl www.smoczyszpon.pun.pl www.anty-troll.pun.pl www.klasztornrp.pun.pl www.nasza-wioska-pl.pun.pl