#1 2010-10-23 22:21:53

L'Internat FR

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 193
Punktów :   21 

Do widzenia wam.

Przez nie mal rok od założenia tego forum nie rejestrowałem się. Potem postanowiłem się zarejestrować, chociaż rzadko mi się to zdarza. Gdy była mała grupa osób to była tu spokój i cisza, nikt nie siał zamętu, nikt nikomu nie ubliżał itd. itp. Można było spokojnie zająć się meritum tego forum, czyli serialem "El Internado". to co jednak zaczęło się tu dziać, skłoniło mnie do pożegnania się z tym forum. Przez kilka miesięcy starałem się być pomocny i wyrozumiały dla innych, bo każdy ma innych charakter. Starałem się też pomagać jak tylko się da uszczęśliwić innych bywalców forum.

Przez ostatnie kila dni nie zaglądałem tu, wpadałem tylko raz na jakiś czas nie logując się. Zastanawiałem się nad sensem dalszego użytkowania na tym, forum i po głębszym zastanowieniu postanowiłem was opuścić. Mogłem to zrobić bez sowa, ale po co. Byłem tu obecny przez kilka miesięcy więc słowo pożegnania się należy.

Dla tego też:

ŻEGNAM WAS!!! ADIOS (czy tam inne adidasy)!!!



P.S. Co do odcinków to będę je dalej tłumaczył jak tylko będę mieć z czego. Wiec tak do końca o was nie zapomnę i nie zostawię was na przysłowiowym lodzie.

P.S.2. Administratora proszę o usunięcie mojego konta.

Offline

 

#2 2010-10-23 22:34:31

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Do widzenia wam.

Ale czlowieku, po co Ty Nam o tym w ogole mówisz???
Tłumaczysz odcinki dalej, więc tak jakbyś wcale nie odchodził... Po co te pożegnania?
I tak jestes jednym  z Nas, bo bez Twojej pomocy nie obejrzymy nasepych odcinków.
Póki dodajesz napisy jesteś tutaj mile widziany...

Offline

 

#3 2010-10-23 22:46:32

 K@mil

Administrator

Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2009-07-18
Posty: 363
Punktów :   15 

Re: Do widzenia wam.

widzicie do czego doprowadziliście tym swoim pisaniem ?
L'Internat Fr , najrozsądniejszy użytkownik żegna się z nami , tego chcieliście ? chyba niektórzy tak.
w sumie to nawet mógłby on zostać adminem tego forum i wiedział jak z niektórymi postępować , bo ja mam do tego zbyt miękkie serce. Zakładając forum , myślałem , że będzie nas garstka, coś koło 100 osób, w takim kameralnym gronie będziemy sobie pisać. .  Teraz jest ponad 1000 , z czego około 300 pisze na forum , i jedno wiem , wtedy takich sytuacji nie było , nawet przez myśl mi nie przeszło, że do czegoś takiego dojdzie. Miejmy tylko nadzieję , że L'Internat Fr nas nie zawiedzie i odcinki będą się pojawiały , bo chyba większość tego chce.


"Tylko słabi muszą umrzeć . . . "       
http://img215.imageshack.us/img215/4711/elinternado.jpg

Offline

 

#4 2010-10-23 22:58:34

 kurczak7

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-09-30
Posty: 86
Punktów :   

Re: Do widzenia wam.

Ja od niedawna jestem na tym forum. Zarejestrowałam się u bo podobało mi się ze mogę podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi serialu, który mnie bardzo wciągnął. Też mi się nie podoba to naskakiwanie na siebie i dlatego nie czytam tego tematu. Ale musicie pamiętać, że zawsze trafią się ludzie, którzy nie szanują innych i nic na to nie poradzicie niestety. Nie wiem o co tam konkretnie poszło bo to mnie nie interesowało. Szkoda, że tak myślicie bo jak mówisz tu 300 osób pisze i nie wszyscy są agresywni, większość tak jak ja chce poczytać o ty co o kolejnym odcinku myślą inni i podyskutować o tym co może się dalej zdarzyć. Dzięki za wszystko co robicie bo to jest bardzo dobra sprawa i się nie załamujcie;) Pozdrawiam:)

Offline

 

#5 2010-10-23 23:07:48

 bastek475

Początkujący

10261429
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 68
Punktów :   

Re: Do widzenia wam.

L'Internat FR nie rób nam tego.
Od kilku dni większość użytkowników tylko narzeka i wprowadza chaos widzę, że nie tylko mnie to denerwuje codziennie odwiedzam to forum ale rzadko się udzielam. Wcześniej czytałem wszystkie posty ale od jakiegoś czasu po prostu omijam niektóre wątki bo ludzie piszą straszne głupoty: wyzywają się,  obrażają innych użytkowników i myślę, że trzeba zrobić z nimi porządek jak im nie odpowiada to do widzenia im i będzie spokój
L'Internat FR nie dziwie Ci się, w ogóle, że chcesz to zrobić ale pomyśl Nas o tej lepszej części forum.
L'Internat FR podziwiam Cię za twoje chęci i pracę włożoną w odcinki na których wszystkim zależy.
To tylko z mojej strony

Offline

 

#6 2010-10-23 23:12:22

sha-dow

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 47
Punktów :   

Re: Do widzenia wam.

L'Internat FR: zawsze znajdą się idioci, tępaki, złośliwi wredni ludzie. Zawsze jest ich jakiś odsetek w społeczeństwie i zakładając/użytkując forum trzeba się z tym liczyć. Czytając co ludzie piszą można się załamać, czytając privy od przydarzających się światu band debili tez się można załamać. Ale po co się załamywać? Przecież tworzymy to forum, tę społeczność,  dla siebie nawzajem. Kretynów nie da się uniknąć, należy ich po prostu najpierw upominać za kretynizm, a następnie jeśli to nie pomoże - wyrzucać.
Mówiąc z własnego doświadczenia: ja tłumaczyłem seriale dla rzeszy wdzięcznych ludzi nie dla bezmózgich zombie którzy zawsze musieli wszystko krytykować i psuć atmosferę na forach. Życzę tobie i nam wszystkim twojej wytrwałości. Bo zapewniam Cię że ja i nie tylko przecież ja doceniam twoją pracę. Pozdrawiam.


"Gdy kończył opowiadać bajkę,
Héctor zawsze mówił, że moje życie może być bajką najpiękniejszą ze wszystkich.
Trzeba jedynie być odważnym, wierzyć w magię,
i być pewnym, że koniec będzie szczęśliwy."

Offline

 

#7 2010-10-24 09:04:47

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: Do widzenia wam.

K@mil napisał:

widzicie do czego doprowadziliście tym swoim pisaniem ?
L'Internat Fr , najrozsądniejszy użytkownik żegna się z nami , tego chcieliście ? chyba niektórzy tak.
w sumie to nawet mógłby on zostać adminem tego forum i wiedział jak z niektórymi postępować , bo ja mam do tego zbyt miękkie serce. Zakładając forum , myślałem , że będzie nas garstka, coś koło 100 osób, w takim kameralnym gronie będziemy sobie pisać. .  Teraz jest ponad 1000 , z czego około 300 pisze na forum , i jedno wiem , wtedy takich sytuacji nie było , nawet przez myśl mi nie przeszło, że do czegoś takiego dojdzie. Miejmy tylko nadzieję , że L'Internat Fr nas nie zawiedzie i odcinki będą się pojawiały , bo chyba większość tego chce.

Drogi Adminie i wszyscy inni użytkownicy...
To czy będa kolejne odcinki NIE ZALEŻY od L'internatu Fr, lecz ode Mnie.
On tylko wykonuje brudną i cięższą robotę i pokłony mu za to składać, ale za towar
i dilerkę odpowiadam Ja.
Uważam, że zachował się nieładnie odchodząc, ale jeżeli dalej będzie pracował nad napisami, pal to licho, możemy mu wybaczyć.

Offline

 

#8 2010-10-24 09:47:22

 szaba

Początkujący

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 55
Punktów :   

Re: Do widzenia wam.

Na początku to było takie przyjazne forum. A teraz aż strach tu wejść, bo wiadomo, że jakaś nowa afera wynika. Nie dziwie się chłopakowi, że stąd zmyka. Robi kawał roboty a i tak jest źle. Rubenie, podziwiam cię, że nadal tu wytrzymujesz. Ja na miejscu osoby zarządzającej forum banowałabym pieniaczy. I tyle.

Offline

 

#9 2010-10-24 10:32:00

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Do widzenia wam.

Ja też żałuję, że L'internat Fr opuścił forum (chociaż rozumiem przyczyny). Dobrze, że nie na amen    Uważam, że samo tłumaczenie to tylko połowa sukcesu i cieszę się, że będzie dalej pracował nad zrobieniem napisów  i wklejeniem ich do serialu.

Offline

 

#10 2010-10-24 16:38:07

 MADDYY

Nowicjusz

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-10-07
Posty: 10
Punktów :   -1 

Re: Do widzenia wam.

L'Internat FR rozumiem twoją decyzje ale nie mozna tak po prostu schować głowy w piasek i uciec.
Nie wiem o co chodzi z tymi aferami i pieniaczami,bo od jakiegoś czasu z braku czasu wchodze  na forum tylko sprawdzić odcinki,ale jeśli są jacyś aferzyści to czy np. RUBEN nie może ich stąd wywalić???!!!! Ja wole jednego normalnego forumowicza niż bande jakichs tam debili,którzy sieją zamęt. Nie bez znaczenia jest tu też tłumaczenie przez Ciebie odcinków Ja bardzo lubiłam spokój na tym forum i to że było pogadać o serialu,postaciach itp. Szkoda, że dochodzi do tego że ktoś tak ważny dla funkcjonowania tego forum odchodzi


"Faber est quisque suae fortunae"

Offline

 

#11 2010-10-24 18:38:36

 WeruCh

VIP

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 367
Punktów :   

Re: Do widzenia wam.

Powiem kilka słów ;d .!
Na początku jak za rejestrowałam się tutaj zauważyłam że jest tu przyjemnie i fajnie ;d .!
Jestem tu dwa miesiące i powiem ,że się zmieniło kilka rzeczy ;p
Na początku byłam tu po to by popisać o moim ulubionym serialu,lecz gdzieś około 5 dni zmieniło się w to by mieć najwięcej postów i pisałam wszędzie żeby je mieć dopiero po tygodniu gdy ich miałam najwięcej zrozumiałam że to co robiłam było bez sensu !!!
I po prostu normalnie pisałam by odpisać na pytanie w którym miałam np.inne zdanie
dopiero wtedy zrozumiałam że tu jest super zaczęło się wymyślać śmieszne gry,spotkania fanów El Internado i myśl nakręcenia własnego filmu.Poczułam między nami więź,zmieniło się to po krótkiej chwili !!
Zaczęli rejestrować się nowi użytkownicy i się wyzywali nie sprawiało mi to przyjemności w postach zaczął się robić bałagan i zrozumiałam że ta więź się zerwała między nami.
Są tu bardzo fajni (niektórzy) użytkownicy.Miedzy innymi L'Internat FR i po jego decyzji chyba zrozumiemy,że nie było warto być dla siebie nie miłym i dodam że osoby które się zarejestrowały i wchodzą raz na jakiś czas,a gdy wchodzą wyzywają innych to powiem że w naszej fajnej rodzince nie są nam potrzebni .!
PS:L'Internat FR szkoda że usuwasz !!!

Ostatnio edytowany przez WeruCh (2010-10-24 18:39:34)

Offline

 

#12 2010-10-24 18:42:15

 olkit

Stały bywalec

181045
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-09-13
Posty: 166
Punktów :   
WWW

Re: Do widzenia wam.

a może by tak zwalić na pełnię (sprawdźcie za oknem, księżyc jak bania) odpowiedzialność za tę całą nerwową atmosferę i agresję i od tej pory zapomnieć o tych wszystkich przepychankach?

Offline

 

#13 2010-10-24 18:47:47

 WeruCh

VIP

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 367
Punktów :   

Re: Do widzenia wam.

nikt nas chyba nie słucha !!
my rozmawiamy o ważnych sprawach a olkit żartuje z tego .!
Właśnie dlatego robi się bałagan !!
______________
To jedna rozmowa użytkowników :
(...)ty podstarzały, zgorzkniały pajacu, ty głupku z idiotycznym nickiem - idź się powiesić, to zrobisz wszystkim przyjemność...


Tak od razu robi się milej po tej rozmowie !!
Nie wymieniłam z nazwiska kto napisał tą super rozmowę ze względu na prywatność !!

Ostatnio edytowany przez WeruCh (2010-10-24 18:54:40)

Offline

 

#14 2010-10-24 19:20:47

mariang

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 101
Punktów :   

Re: Do widzenia wam.

WeruCh napisał:

To jedna rozmowa użytkowników :
(...)ty podstarzały, zgorzkniały pajacu, ty głupku z idiotycznym nickiem - idź się powiesić, to zrobisz wszystkim przyjemność...


Tak od razu robi się milej po tej rozmowie !!
Nie wymieniłam z nazwiska kto napisał tą super rozmowę ze względu na prywatność !!

Masz rację trzeba uszanować prywatność Rubena.

Offline

 

#15 2010-10-24 20:21:43

Patrrriko

Stały bywalec

5680670
Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 186
Punktów :   

Re: Do widzenia wam.

na moje takie wyzywanie na forach to zwykłe trollowanie. Dlatego jak ktoś zaczyna się rzucać to nie karmijmy trolla tylko zignorujmy ten post i nie bedzie zadnych problemów. ot takie moje zdanie.


Pain is temporary, glory... lasts forever!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grapolityczna.pun.pl www.hiphopfans.pun.pl www.humanijapko.pun.pl www.sekai-no-okama.pun.pl www.akro.pun.pl