#31 2010-10-30 15:41:18

marzensa

Prezes

Skąd: W-wa
Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 545
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 5 - Obietnica

jenny napisał:

nati napisał:

fajny odcinek,ten gliniarz napewno jest zamieszany w to,a marcos był zazdrosny trochę o carol.Mam nadzieję że będą razem

odcinek super, ten sezon jest inny niz dotychczasowe ,ale i mi sie podoba a z glinierzam napewno cis jest nie tak

Też myślę,że jest na ich usługach. Tylko wie, że kolejnego "wypadku" tek łatwo nie ukryją:Alfonso, trup w Lagunie,Kajetano, sędzina,Susana. Teraz zniknięcie dziecka.
To wszystko za bardzo zwraca na siebie uwagę. Plus desperacja pozostałych-jak widać Ivan wystąpił z oskarżeniem do policji- musieli by usunąć też pozostałych:Viki; Julię,Roqe. Pewnie będą załatwiać sprawę po cichu

Offline

 

#32 2010-10-30 16:40:12

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 5 - Obietnica

marzensa napisał:

jenny napisał:

nati napisał:

fajny odcinek,ten gliniarz napewno jest zamieszany w to,a marcos był zazdrosny trochę o carol.Mam nadzieję że będą razem

odcinek super, ten sezon jest inny niz dotychczasowe ,ale i mi sie podoba a z glinierzam napewno cis jest nie tak

Też myślę,że jest na ich usługach. Tylko wie, że kolejnego "wypadku" tek łatwo nie ukryją:Alfonso, trup w Lagunie,Kajetano, sędzina,Susana. Teraz zniknięcie dziecka.
To wszystko za bardzo zwraca na siebie uwagę. Plus desperacja pozostałych-jak widać Ivan wystąpił z oskarżeniem do policji- musieli by usunąć też pozostałych:Viki; Julię,Roqe. Pewnie będą załatwiać sprawę po cichu

no pewnie tak bedzuie ,tyle,ze sztuka jest po cichu zalatwic tyle osob,dlatego bardzio jestem ciekawa ,jak zalatwia ten "problem" , choc poki co nie sa szczegolnie dyskretni:)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#33 2010-10-30 21:51:47

antwoone

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 9
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - Obietnica

ja jestem ciekaw co będzie się działo w wakacje w końcu w serialu pozostało około 4 dni
może Carlos zabierze Markusa i Paule do matki. Ciekawe co się stało z ojcem? bo nie wiadomo czy to był on w trumnie.

Offline

 

#34 2010-10-30 22:03:42

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 5 - Obietnica

antwoone napisał:

ja jestem ciekaw co będzie się działo w wakacje w końcu w serialu pozostało około 4 dni
może Carlos zabierze Markusa i Paule do matki. Ciekawe co się stało z ojcem? bo nie wiadomo czy to był on w trumnie.

sadze,ze nic ,bo w wakacje zwykle nic sie nie dzieje,wiec zapewne kolejny sezon bedzie w serialowym nowym roku szkolnym

Ostatnio edytowany przez jenny (2010-10-31 17:53:17)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#35 2010-10-30 23:15:47

Wuniagr

Nowicjusz

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-10-15
Posty: 21
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - Obietnica

jenny napisał:

sadze,ze nic ,bo w wakacje zwykle nic sie nie dzije,wiec zapewne kolejny sezon bedzie w serialowym nowym roku szkolnym

no tak, ale  do końca 5 sezonu jeszcze, jeśli się nie mylę są 4 odcinki więc jeszcze coś się wydarzy


Nie dyskutuj z idiotą - najpierw zrówna Cię do swojego poziomu, potem zmiażdży doświadczeniem ...

Offline

 

#36 2010-10-31 00:02:03

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 5 - Obietnica

Wuniagr napisał:

jenny napisał:

sadze,ze nic ,bo w wakacje zwykle nic sie nie dzije,wiec zapewne kolejny sezon bedzie w serialowym nowym roku szkolnym

no tak, ale  do końca 5 sezonu jeszcze, jeśli się nie mylę są 4 odcinki więc jeszcze coś się wydarzy

moze i tak ,wkrotce sie okarze;)


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

#37 2010-10-31 00:12:00

desireangel

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 5
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - Obietnica

mnie osobiście interesuje dlaczego Julii ukazuje się matka Ivana. Czy dlatego, że to kolejna ofiara Noireta?
Cynicznie się uśmiechałam podczas wyznania Marcosa. Lubię go, aczkolwiek epizodu z Amelią i poniżania Carol nie mogę mu wybaczyć. Niech teraz się stara, oni bardzo pasują do siebie:) w tym momencie żałuję że czytałam spoilery:(
Policjant i Noiret? Miałam deja vu odnośnie znikających dowodów. Zawsze gdy myślimy że w końcu tych złych dopadnie sprawiedliwość, przegrywamy. Myślę że podobnie będzie teraz. A nawet jak nie to i tak podejrzewam że Noiret jest tylko płotką, jak to bywa. Nawet gdy on zniknie pojawi się ktoś gorszy i okrutniejszy. Tak bywa..
Uparcie broniłam się przed zbytnią sympatią do Fermina, ale już odpuściłam... To najbardziej pozytywny bohater w serialu.Nie płakałam, bo jestem twarda ale miłe było to zakończenie. Tylko żal mi Marcosa

Offline

 

#38 2010-10-31 10:21:15

kaskakrpacz

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 7
Punktów :   -5 

Re: Odcinek 5 - Obietnica

siemka...odcinek był super,ciekawe watki i po mału cos sie wyjasnia,ale musze powiedziec ze koncowka mnie wzruszyła,fajne zakonczenie odcinka skoda tylko Carlosa ale z czasem i on sie dowie ze jego braciszek zyje....


hello

Offline

 

#39 2010-10-31 11:32:25

bedzio

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-04
Posty: 30
Punktów :   -1 

Re: Odcinek 5 - Obietnica

Super odcinek.
Końcówka wzruszająca. Ciekawe co wyniknie ze spotkania Noireta z gliniarzem ???

Zastanawia mnie czemu Ivan nie wpadł, gdzie może być Marcos i Carol. Przecież był tam z Julią.
Paula i Evelyn mają niesamowite pomysły. Pałac - Internat

Z niecierpliwością oczekuję rozwoju akcji.


http://s.fothost.pl/upload/10/46/4a43a682.jpg

Offline

 

#40 2010-10-31 12:36:41

Isia

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - Obietnica

Ivan nie wpadł na to bo skąd miałby wiedziec ze tam akurat są. przeciez mógł ukryc ich w podziemiach. a tak wogóle to zastanawiam się co do chłopaka Viki...bo cos mało o nim wiemy:(

Offline

 

#41 2010-10-31 13:00:47

 Vampi

Szef forum

10169170
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-09
Posty: 664
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - Obietnica

Co do chłopaka Viki to na 99% nas zadziwi bo to w końcu Internat a nie Na wspólnej   ale jak miał bym zgadywać to On jej wkłada rękę w gacie a za plecami dowiaduję się no bo ona to co robi nie kryje przednim nawet jest przy rozmowach ich często więc coś wie na pewno ale to tylko przypuszczenia może to postać która miała odsunąć od nich Viki która pewnie jeszcze wróci do pomagania im skoro już raz im pomogła.

I teraz będzie ciekawie no bo skoro już Hektor wie że Noiret Więził Irene i myśli ( nie zna przecież prawdy że ona żyje) on ją zabił

Ale można mniej wiecej przewidzieć co się stanie na końcu V sezonu skoro musi się wyjaśnić dużo jak na końcu każdego sezonu Dużo się dowiadują Oni

i Hektora mi szkoda co do jego Lekarki ona wydobędzie z niego ile się da już się otworzył przed nią ale jeszcze nic nie powiedziała Noiretowi co jest ciekawe bo tak jak by ją gryzło sumienie

Offline

 

#42 2010-10-31 13:27:37

 Diretto

Początkujący

Skąd: Starachowice, Polska.
Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 76
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - Obietnica

kaskakrpacz napisał:

siemka...odcinek był super,ciekawe watki i po mału cos sie wyjasnia,ale musze powiedziec ze koncowka mnie wzruszyła,fajne zakonczenie odcinka skoda tylko Carlosa ale z czasem i on sie dowie ze jego braciszek zyje....

Chyba Marcosa

Offline

 

#43 2010-10-31 16:31:43

Isia

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 47
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - Obietnica

O i jeszcze jedno bo nie wiem czy czasem czegoś nie przegapiłam.... W pierwszych sezonach Viki była karana zawsze z nimi wszytkimi ale w tym całkowicie jakby o niej zapomnieli, jakby wiedzieli że już nie jest z nimi.... rozmumiem ze teraz ma chłopaka i sie z nim spotyka i wogóle, ale skąd by nagle wiedzieli ze się z nimi juz nie przyjazni i im nie pomaga??? Może coś przegapiłam............

Offline

 

#44 2010-10-31 17:07:58

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Odcinek 5 - Obietnica

anapaola napisał:

Najlepszy odcinek V sezonu!
Na 90% wydaje mi się że Noiret współpracuje z policjantem, mamy jeszcze 2 sezony nie możliwe że tak szybko sprawa by się rozwiązała. Tym bardziej ten policjant podczas rozmowy z Ivanem wcale nie wyglądał na super zdziwionego lub zaskoczonego. Kolejnym dowodem jest to że z jakiej niby racji znalazł policjant Carol i Marcosa? przecież internat to ogromna szkoła i tak ni stąd odrazu po oddaniu pamiętnika odnalazł się Marcos i Carol?

Jestem ciekawa najbliższej rozmowy Noireta z Elsą coś czuje że może dojść do rękoczynu. Szkoda mi Elsy, ale za to bardziej szkoda było mi Irene, i ciesze się że odzyskała dziecko. Kolejne nurtujące mnie pytanie to co zamierza Hektor, ciesze sie ze zobaczył to nagranie.. im więcej osób wie tym szybciej dojdziemy do rozwiązania sprawy. Najpiękniejsza scena to ta w której Marcos mówi do Carol o jego planach !

Wspaniały odcinek, świetne napisy, dziekuję za możliwość obejrzenia, i z niecierpliwością czekam na kolejny!

Ja jestem tego samego zdania ten odcinek jak narazie najelpszym odcinkiem V sezonu. Też niestety mam takie podejrzenia, że ten policjant może być na "usługach" Noireta, ponieważ nie tylko ze względu na to, że nie wydawał się wcale zdziwiony w rozmowie z Ivanem i szybko odnalazł miejsce uwięzienia Marcosa i Carol,
ale pamiętacie jak w 4 sezonie przeprowadzał śledztwo w sprawie śmierci Matea, też bardzo szybko znalazł truciznę którą otruto Mattea w pokoju Pedra. A co do zaginięcia dziecka, to ja przez moment myśłałem że Samuela urpawadził Rittter Wullf, ale jednak z wskazaniem poprzedn. 4 odcinka to Fermin wywiązał się z obietnicy i przynióśł dziecko Sandrze/Irene Espi.

Też mi w ogóle nie jest żal Elsy, jaka z niej matka skoro spuściła dziecko z oczu :<, beznadziejna jest ta Elsa, kolejną beznadziejną osobą w tym serialu jest Marcos, uważam że przez jego nieostrożność on i Carol omal nie upiekli się żywcem(bo to on dał wpis do tej księgi kondolencyjnej z inforamcją dla ciotki tej Susan, że jej siostrzenica nie popełniła samobójstwa ale zabito ją -jęsli się nie mylę). Więc uważam że Carol nie powinna do niego wracać. Podziw dla Ivana, że postanowił postawić się ojcu i doniósł na niego policji.
Mnie nurtują dwie sprawy: dlaczego to Julii ukazują się zjawy, najpierw w 3 sezonie duch Cayteana a teraz "przybrana" matka Ivana- Valentina, ja się domyslam co duch tej kobiety chce przekazać Julii i to może zaważyć na pięknym związku Julii i Ivana, a druga nurtująca sprawa to nagranie z kamery, które miały dziewczynki Paula i Evelyn z którego Hector dowiedział się że Noiret stoi za rzekomą śmiercią jego siostry Irene Espi, też jestem ciekaw co Hector zdziała i czy wyznał w końcu Marcosowi i Payuli w "wielkiej tajemnicy" że jest Samuelem Espi ich wujkeim i zangażuje się w pomoc 6 detektywom, którzy w kóncu może komuś dorosłemu zaufają.

P.S Nie mogę się już doczekać 6 odcinka jak byłby ktoś tak miły i dał linka gdzie można obejrzeć 6 odcinek V sezonu bez pobierania w oryginale będę wdzięczny. Pozdro dal Internatocholików:)


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#45 2010-10-31 17:50:47

 jenny

Profesjonalista

9524526
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 821
Punktów :   
WWW

Re: Odcinek 5 - Obietnica

Negro4Laguna napisał:

anapaola napisał:

Najlepszy odcinek V sezonu!
Na 90% wydaje mi się że Noiret współpracuje z policjantem, mamy jeszcze 2 sezony nie możliwe że tak szybko sprawa by się rozwiązała. Tym bardziej ten policjant podczas rozmowy z Ivanem wcale nie wyglądał na super zdziwionego lub zaskoczonego. Kolejnym dowodem jest to że z jakiej niby racji znalazł policjant Carol i Marcosa? przecież internat to ogromna szkoła i tak ni stąd odrazu po oddaniu pamiętnika odnalazł się Marcos i Carol?

Jestem ciekawa najbliższej rozmowy Noireta z Elsą coś czuje że może dojść do rękoczynu. Szkoda mi Elsy, ale za to bardziej szkoda było mi Irene, i ciesze się że odzyskała dziecko. Kolejne nurtujące mnie pytanie to co zamierza Hektor, ciesze sie ze zobaczył to nagranie.. im więcej osób wie tym szybciej dojdziemy do rozwiązania sprawy. Najpiękniejsza scena to ta w której Marcos mówi do Carol o jego planach !

Wspaniały odcinek, świetne napisy, dziekuję za możliwość obejrzenia, i z niecierpliwością czekam na kolejny!

Ja jestem tego samego zdania ten odcinek jak narazie najelpszym odcinkiem V sezonu. Też niestety mam takie podejrzenia, że ten policjant może być na "usługach" Noireta, ponieważ nie tylko ze względu na to, że nie wydawał się wcale zdziwiony w rozmowie z Ivanem i szybko odnalazł miejsce uwięzienia Marcosa i Carol,
ale pamiętacie jak w 4 sezonie przeprowadzał śledztwo w sprawie śmierci Matea, też bardzo szybko znalazł truciznę którą otruto Mattea w pokoju Pedra. A co do zaginięcia dziecka, to ja przez moment myśłałem że Samuela urpawadził Rittter Wullf, ale jednak z wskazaniem poprzedn. 4 odcinka to Fermin wywiązał się z obietnicy i przynióśł dziecko Sandrze/Irene Espi.

Też mi w ogóle nie jest żal Elsy, jaka z niej matka skoro spuściła dziecko z oczu :<, beznadziejna jest ta Elsa, kolejną beznadziejną osobą w tym serialu jest Marcos, uważam że przez jego nieostrożność on i Carol omal nie upiekli się żywcem(bo to on dał wpis do tej księgi kondolencyjnej z inforamcją dla ciotki tej Susan, że jej siostrzenica nie popełniła samobójstwa ale zabito ją -jęsli się nie mylę). Więc uważam że Carol nie powinna do niego wracać. Podziw dla Ivana, że postanowił postawić się ojcu i doniósł na niego policji.
Mnie nurtują dwie sprawy: dlaczego to Julii ukazują się zjawy, najpierw w 3 sezonie duch Cayteana a teraz "przybrana" matka Ivana- Valentina, ja się domyslam co duch tej kobiety chce przekazać Julii i to może zaważyć na pięknym związku Julii i Ivana, a druga nurtująca sprawa to nagranie z kamery, które miały dziewczynki Paula i Evelyn z którego Hector dowiedział się że Noiret stoi za rzekomą śmiercią jego siostry Irene Espi, też jestem ciekaw co Hector zdziała i czy wyznał w końcu Marcosowi i Payuli w "wielkiej tajemnicy" że jest Samuelem Espi ich wujkeim i zangażuje się w pomoc 6 detektywom, którzy w kóncu może komuś dorosłemu zaufają.

P.S Nie mogę się już doczekać 6 odcinka jak byłby ktoś tak miły i dał linka gdzie można obejrzeć 6 odcinek V sezonu bez pobierania w oryginale będę wdzięczny. Pozdro dal Internatocholików:)

ale to nie marcos tylko carol dala wpis w tej ksiedze


______________________________________________________

http://www.seloquevisteis.com/wp-content/uploads/2010/12/el-barco-antena3-serie-tv-500x200.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dirt-bike.pun.pl www.najciekawsze.pun.pl www.forumrp.pun.pl www.grabeyblade.pun.pl www.21-kr.pun.pl