#1 2010-09-16 21:12:49

Keti

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 285
Punktów :   

Sny

Co wam się śniło dziś w nocy? w ogóle pamiętacie swoje sny?

Ja dzisiaj krzyżowałam kota z kaczka i robiłam inne eksperymenty genetyczne XD skutek dwugłowego króliczka w Internacie XDDD

Offline

 

#2 2010-09-17 07:34:56

 Nata_PL

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-01-09
Posty: 264
Punktów :   

Re: Sny

A właśnie ja swój sen jako tako pamiętam. Szłam z moją grupką przyjaciół do podstawówki, niby przywitać się z nauczycielami, ale jak (nie wiem dlaczego) uciekałyśmy, wtedy zostałam tylko ja z taką Karolinką ;D uciekłam przez okno ( ten moment pamiętam dokładnie) prawie jak w internacie xD ( zwłaszcza dużo snów mam związanych z internatem ;]) rzucciłam plecak, wyszłam przez okno ( jakby na taki daszek) i prawie spadłam xD chwyciłam się rynny, wtedy moja przyjaciółka mi pomogła, gdy razem uciekałyśmy rozwaliłam coś po drodze xD to tyle

Offline

 

#3 2010-09-17 15:12:17

 WeruCh

VIP

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 367
Punktów :   

Re: Sny

ja również pamiętam ale to nic nie związane z internatem
Wszyłam z psem na podwórko
była mgła
i nagle mnie ugryzł szczur
i to wszystko

Offline

 

#4 2010-09-17 19:50:59

Keti

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 285
Punktów :   

Re: Sny

Nata_PL normal że jak se czymś fascynujesz to takie sny masz XD ja znowu miałam z Internatem..i zajęciami plastycznymi.. Pływałam łódką po Lagunie z Internatu, razem ze mną był bardzo fajny pan z warsztatów. Przyroda  była naprawdę niesamowita i mnie aż zatykało. Miałam niesamowite uczucia gdy patrzyłam na wodę która była czarna jak atrament. Potem mimo ostrzeżeń tego pana zdecydowałam się dać nura z łódki do wody, Skądś mi się skojarzyło że tam są przecież ciała (tych co ich tam w Internacie wrzucili) o coś mnie złapało za nogę i wciągnęło tak jak w jednym z odcinków Internatu Marie w jej śnie i ja również wiedziałam że to ten sam facet chociaż nie widziałam nic. 

Weruch twój sen to jak stworzony do interpretacji przez sennik..szczegółów nie ma zajebiście dużo tylko konkret.. pies,spacer,mgła,szczur,ugryzienie przez mysz/szczura xD muszę swojego sennika poszukać.. pewnie coś cie gryzie lub odwrotnie ;b to wróży szczęście jakieś... ciężko się połapać ze snami bo mają ponoć odwrotne znaczenie i na dodatek każdy sennik pisze co innego.

Offline

 

#5 2010-09-17 20:01:41

 WeruCh

VIP

Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-05
Posty: 367
Punktów :   

Re: Sny

właśnie połapać się nie można

Offline

 

#6 2010-10-02 18:56:31

DaruSsia95

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-09-20
Posty: 205
Punktów :   

Re: Sny

Mi się ostatnio śniło, że byłam z przyjaciółmi na pikniku na takiej ślicznej polanie pełnej kwiatów. Rozmawialiśmy i śmialiśmy się . . . A potem nie wiem jak to się w ogóle stało zaczęłam spadać
no i jak spadłam byłam w jakimś markecie i to jeszcze ubrana w suknie ślubną!!! Niestety co było
dalej nie pamiętam, bo się obudziłam xD


http://img821.imageshack.us/img821/3889/sygnaturki.png
"and then again dusk. the consecutive day is nearing the end.
    and even I don't know which was beautiful, a night will
                           take the place of him. "

Offline

 

#7 2010-10-27 21:51:24

 kochanie

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 1163
Punktów :   

Re: Sny

mi sie dzis snil hektor czasami mi sie sni ze jestem w internacie.

Offline

 

#8 2010-11-02 00:34:09

Keti

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 285
Punktów :   

Re: Sny

Jakiś przyjemny sen?

mi też się to często śni...a najwięcej w tych snach właśnie Hectora..nie ma jak obsesja xd jeszcze często z seriali śnią mi się CSI ;b i Horatio. Raz śniło mi się W11 i Detektywi.

Offline

 

#9 2010-11-02 12:06:40

 kochanie

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 1163
Punktów :   

Re: Sny

no wlasnie to byl przyjemny sen

Offline

 

#10 2010-11-02 23:00:47

Keti

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 285
Punktów :   

Re: Sny

Życzę Ci samych takich ;3 Ja sobie zawsze coś fajnego przed snem czytam lub oglądam bo prawie zawsze pamiętam swoje sny i lubię jak są to sny miłe. A jak tak wypadnie że o czymś niemiłym myślę lub ktoś mnie przymusi do oglądania lub słuchania czegoś co nie koniecznie mnie obchodzi i źle na mnie działa mam potem bardzo głupie i przykre sny. Nie przepadam np. za niektórymi filmami o jakiś nieszczęściach.. np. o pijakach lub chorobach..albo o jakiejś skrajnej nędzy. Czasem ktoś z rodziny przymusi
(ciekawe co w tym może być dobrego i pouczającego) ale ja wolę te swoje kryminalne po których śnią mi się policjanci i inne fajne sprawy ;b a rodzina myśli że muszę mieć koszmary z zasady jak takie coś  lubię.. a gdzie tam XD
ogólnie to miałam bardzo mało koszmarów i głównie w dzieciństwie.Często śniło mi się że skacze z balkonu, coraz bliżej ziemi a ja coraz bardziej jestem przerażona. Nie rozbijam się jednak tylko odbijam jak piłka i wracam na balkon. W tym momencie budziłam się zlana potem. Śniło mi się też że coś po mnie jeździ lub przygniata, i nie mogłam się szybko obudzić w takim przypadku. No i że chciałam przed kimś/czymś uciec a biegłam w miejscu. Pewnie sporo osób miało kiedyś takie sny, zwłaszcza sny o spadaniu.

Offline

 

#11 2010-11-04 10:52:54

 kochanie

Wymiatacz

Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 1163
Punktów :   

Re: Sny

dziekuje, widze ze ty tez jestes wielbicielka hectora tobie rowniez zycze przyjemnych snow :)ja tez mam czasem dziwne sny, glownie o tym ze cos dzieje sie moim dzieciom, jestem troche przewrazliwiona mama.

Ostatnio edytowany przez kochanie (2010-11-04 10:57:29)

Offline

 

#12 2010-11-13 00:07:14

Keti

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 285
Punktów :   

Re: Sny

No tak..jak czymś się martwimy to od razu mamy adekwatne sny. Ja zawsze jak mi się przyśni coś nie tak pocieszam się że ponoć sny mają odwrotne znaczenie i jak mi się śni że mi ucieknie zwierzak to będzie ze mną długo XD a jak mi się śni coś dobrego wierze że się te dobre rzeczy spełnią bo czemu nie ;b

dziękuję i wzajemnie ^ ^

Offline

 

#13 2010-11-20 16:55:45

 Negro4Laguna

Stały bywalec

Skąd: okolice Poznania
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 139
Punktów :   

Re: Sny

ciekawe macie sny, niektórze nawet z bohaterami z serialu, ja też ostatnio miałem sen o Internacie, coś związnageo z Paulą, że będąc w swojej starej szkole(podstawówce), znalazłem kasetkę z napisem "Paula Novoa"...dalej nie wiem co było, ogólnie to zazwyczaj moje sny dotyczą szkoły(pomimo że już dawno wszystkie szkoły ukończyłem) i dawno nie widzianych znajomych ze szkoły...:Heh:


http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:1y58AKYSu6a3mM:

Primero fue la LUZ y más tarde comenzó a CRIMINES

Offline

 

#14 2010-11-28 18:38:56

 Julia25

Moderator

4987041
Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 1165
Punktów :   14 
WWW

Re: Sny

Ja na wakacjach miałam całą serię snów związanych z Internatem
A teraz to głównie koszmarrry związane z uczelnią XD No i swego czasu było motyw dentysty, brrrrr. ale to głównie przez i po wizycie.


Zapraszam na chomiczka
http://chomikuj.pl/Nadkomisarz



https://lh4.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObWNv8_qI/AAAAAAAAAZQ/t7xEgIslZls/Obraz_hrrqrns.jpg



https://lh5.googleusercontent.com/_g4ceN2F2GQU/TYObSyUS4qI/AAAAAAAAAZM/TxOY-TwQK6I/4_hrrqrxa.jpg

Offline

 

#15 2010-12-04 23:41:12

Keti

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-08-30
Posty: 285
Punktów :   

Re: Sny

Też miałam przed wizytą u dentysty...po chyba odetchnęłam z ulgą i koszmar minął XD

A dziś mi się śniło że rodzina uznała że jestem za duża na posiadanie choinki D: no i że w końcu skoro studiuje to mogę się w tym roku obejść D: Normalnie koszmar, polazłam we śnie do lasu ścinać gałązki na stroiki i znaleźć jakąś nie za dużą choineczkę. No i bałam się że mnie policja namierzy za kradzież drzewek. Sen nie mający nic wspólnego z rzeczywistością bo mamy w domu sztuczną zazwyczaj, czasem coś mnie napadnie na prawdziwą ,ale rodzina już wie że musi być w doniczce jeśli nie chce sprowokować moich nerwów.. Po świętach sadzi się ją w ogródku Obecnie dumnie mi rosną  wzwyż dwie, nie wszystkie się przyjmują niestety.

Jeszcze mi się śniły jakieś puchate zwierzątka ale nie pamiętam jakie

Ale mam sny dziecinne XD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.smoczyszpon.pun.pl www.anty-troll.pun.pl www.igpz.pun.pl www.klasztornrp.pun.pl www.senninowie.pun.pl