#16 2010-08-26 10:20:51

amazonka24

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 23
Punktów :   

Re: TU RUBEN ;)))

Jak ja ci zazdroszczę że mieszkasz w Hiszpanii , ja byłam tam 2 tygodnie na wymianie i nie chciałam wracać ;p

Offline

 

#17 2010-08-26 10:23:40

myoko

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-08-21
Posty: 255
Punktów :   

Re: TU RUBEN ;)))

Świetnie, że piszesz! Musisz nam dać kiedyś coś przeczytać, bo skoro są to opowiadania to można KAŚKA92 i MEG21 też by mogły. Nawet moglibyście dział otworzyć Tak mało Polaków osiąga sukcesy. Ja piszę powieść 3 tomową Mam w rodzinie od 3 pokoleń pisarzy więc i może na mnie przyszedł czas


http://img690.imageshack.us/img690/3614/13855.jpg

¿Por Qué Antonio?

Offline

 

#18 2010-08-26 10:25:10

amazonka24

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 23
Punktów :   

Re: TU RUBEN ;)))

Ja mam jedno pytanko...to prawda że w Hiszpanii wszystkie nastolatki  szaleją na punkcie  tego serialu????
Bo tak mi mówiły Hiszpanki..;P

Offline

 

#19 2010-08-26 20:10:02

meg21

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 168
Punktów :   

Re: TU RUBEN ;)))

Ja też tak słyszałam, że w Hiszpani Internat to jeden wielki szał.

Co do poezji, to nie wiem czy bym się odważyła wstawić na forum coś mojego. Zresztą ona jest słaba, bez ładu i składu....czasem to nawet nie są pełne wiersze, ale tylko jakieś fragmenty, których nie dało się dokończyć.


http://img51.imageshack.us/img51/4708/bannerinternat.jpg

Offline

 

#20 2010-08-26 21:24:40

 Ruben

Zbanowany

Skąd: BARCELONA///VALENCIA
Zarejestrowany: 2010-08-18
Posty: 189
Punktów :   -5 

Re: TU RUBEN ;)))

Ojej... ile pytań naraz... Aż nie nadążam. Ale spróbujmy...

Kaśka92 napisał:

Jestem mile zaskoczona, bo ja również piszę opowiadania. Wiersze chwilowo przestałam bo jestem bardzo samokrytyczna w stosunku do siebie i stwierdzam, że póki co są po prostu słabe Więc skupiam się na opowiadaniach. A o czym piszesz?

Piszę głównie fantastykę i kryminały. Dotykam trudnych tematów. Moje opowiadania dzieją się zazwyczaj wśród złotej, bogatej mlodzieży. A pozeja moja to jest dosć sztampowa - miłość, romanse, polityka, filozofia itp. - tego dotyczą moje "wiersze"



meg21 napisał:

Witaj Ruben!
Ale ty masz szczęście, że możesz w Hiszpani mieszkać. Długo już tam jesteś??
Ja za opowiadaia się nie biorę, ale lubię pisać wiersze.....słabe, bo słabe, ale czasem lepiej coś napisać i spoglądając na kartkę spojrzeć na niektóre sprawy z innej strony, niż jak ciążą one w głowie.

Do Hiszpanii wyjechaliśmy jak miałem 15 lat. A więc jestem tu już prawie 4 lata. Nie zamieniłbym się na żaden inny kraj chyba. To jest raj na ziemi. Odnalazłem  tu prawdziwego siebie. Uwierzcie - kto raz pojedzie do Hiszpanii, ten będzie do niej wracał zawsze. Tego kraju nie mozna nie kochać.




myoko napisał:

Świetnie, że piszesz! Musisz nam dać kiedyś coś przeczytać, bo skoro są to opowiadania to można KAŚKA92 i MEG21 też by mogły. Nawet moglibyście dział otworzyć Tak mało Polaków osiąga sukcesy. Ja piszę powieść 3 tomową Mam w rodzinie od 3 pokoleń pisarzy więc i może na mnie przyszedł czas

Pisanie to Moja pasja I wiem, że jestem skromny, ale jestem w tym cholernie dobry. Kilka nagród w młodziezowych konkursach literackich (już w Hiszpanii, bo je tłumaczę) Nawet planuję w przyszłości być pisarzem. Zarabiać tylko na tym.
Na każdy mlody talent, niezależnie czy w pisarstwie, czy w śpiewaniu, czy w aktorstwie, patrzę jak na bratnią duszę.
Pewnie, opowiadania chętnie dam poczytać. Dzieją się i w Polsce i w Hiszpanii, w zależności jaki akurat mam kaprys. ale wierszy lepiej nie - bo uważam je za fatalne

A z tym działem z twórczością forumowiczów- super pomysł, PERFECTAMENTE! Możemy coś pomyśleć.



amazonka24 napisał:

Ja mam jedno pytanko...to prawda że w Hiszpanii wszystkie nastolatki  szaleją na punkcie  tego serialu????
Bo tak mi mówiły Hiszpanki..;P

Tak, to prawda. "Internat" jest w Hiszpanii fenomenem. Znają go wszyscy młodzi ludzie w Hiszpanii. I cała młodziez go ogląda. Jego bohaterowie są idolami. Nastolatki wprost piszczą na myśl o Ivanie, czy Marcosie. Co druga podkochuje się w którymś z nich dwóch.
Szaleją, szaleja... W Madrycie, Barcelonie, Walencji... wszędzie pustoszeją ulice, kiedy w czwartek albo środę emitują nowy odcinek.

Offline

 

#21 2010-08-26 22:17:20

L'Internat FR

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-06-22
Posty: 193
Punktów :   21 

Re: TU RUBEN ;)))

Solind napisał:

hej no kolego nie badz taki i daj namiary na polskie napisy

Gdybym miał to bym ci je dał.
Jak na razie zajmuje się sam tłumaczeniem odcinka 4x00 i jestem w połowie (przewidywany czas ukończenia prac to koniec przyszłego tygodnia).
W tej chwili wiec namiary wyglądają następująco: Komputer użytkownika L'Internat FR, Moje dokumenty, moje widoe, seriale i programy z TV, El internado 4x00

Offline

 

#22 2010-08-26 22:42:32

 Solind

Początkujący

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2010-08-22
Posty: 59
Punktów :   

Re: TU RUBEN ;)))

w takim razie powodzenia i trzymam kciuki nie bede Ci grzebała w komputerze


Vas A Quedarte Aqui Sola...?

Offline

 

#23 2010-08-26 23:08:32

 Kaśka92

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2009-07-20
Posty: 110
Punktów :   

Re: TU RUBEN ;)))

Ruben no to powodzenia z tym pisaniem.Mam nadzieję, że kiedyś będziemy konkurentami na rynku wydawniczym . Moje opowiadania są raczej z kategorii społeczno-psychologiczno-filozoficznej (O ile jest tka kategoria ) . Poprzez różne sytuację i postawy bohaterów zastanawiam się nad sensem ludzkiego życia, szczęścia, cierpienia itp. Większość z was pewnie pomyśli, że to straszna nuda. A i z tłumaczeniem napisów też życzę powodzenia i oczywiście nie poganiam.


"Najpierw było światło, a później zaczęły się zbrodnie"

Offline

 

#24 2010-08-27 09:26:12

myoko

Wyjadacz

Zarejestrowany: 2010-08-21
Posty: 255
Punktów :   

Re: TU RUBEN ;)))

Ruben napisał:

Pisanie to Moja pasja I wiem, że jestem skromny, ale jestem w tym cholernie dobry. Kilka nagród w młodziezowych konkursach literackich (już w Hiszpanii, bo je tłumaczę) Nawet planuję w przyszłości być pisarzem. Zarabiać tylko na tym.
Na każdy mlody talent, niezależnie czy w pisarstwie, czy w śpiewaniu, czy w aktorstwie, patrzę jak na bratnią duszę.
Pewnie, opowiadania chętnie dam poczytać. Dzieją się i w Polsce i w Hiszpanii, w zależności jaki akurat mam kaprys. ale wierszy lepiej nie - bo uważam je za fatalne

Mam nadzieje, że nie będziesz moim rywalem, ponieważ ja też piszę fantasy na podstawie moich snów już spisałam ich chyba setki (mama nawet taki gruby zeszyt). No skromny to Ty na pewno jesteś Wyobraź sobie, że ja też chce być pisarką. Masz szanse, ale raczej na Hiszpańskim rynku, bo Polski jest mało ambitny i raczej nie da się wybić. Poniekąd ja Wam pokarze, że się da moja cecha wrodzona czyli to, że jestem niesamowicie uparta sprawia, że idę wciąż do przodu no i w książce zamieszczę coś po czym poznacie, że to właśnie moja (bo niestety nie wiecie jak się nazywam) uf, ale się napisałam


http://img690.imageshack.us/img690/3614/13855.jpg

¿Por Qué Antonio?

Offline

 

#25 2010-08-27 19:27:16

meg21

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 168
Punktów :   

Re: TU RUBEN ;)))

Ruben napisał:

meg21 napisał:

Witaj Ruben!
Ale ty masz szczęście, że możesz w Hiszpani mieszkać. Długo już tam jesteś??
Ja za opowiadaia się nie biorę, ale lubię pisać wiersze.....słabe, bo słabe, ale czasem lepiej coś napisać i spoglądając na kartkę spojrzeć na niektóre sprawy z innej strony, niż jak ciążą one w głowie.

Do Hiszpanii wyjechaliśmy jak miałem 15 lat. A więc jestem tu już prawie 4 lata. Nie zamieniłbym się na żaden inny kraj chyba. To jest raj na ziemi. Odnalazłem  tu prawdziwego siebie. Uwierzcie - kto raz pojedzie do Hiszpanii, ten będzie do niej wracał zawsze. Tego kraju nie mozna nie kochać.

Ja chociaż jeszcze nie byłam w Hiszpani, to pokochałam ten kraj z samych opisów, zdjęć i relacji innych. Może się kiedyś spotkamy w tym pięknym kraju, bo planuję tam kiedyś wyjechać na stałe. Może już na studia uda mi się tam pojechać.

Liczę na to, że kiedyś przeczytam wasze książki i te po Polsku i te po Hiszpańsku, więc walczcie o swoje marzenia


http://img51.imageshack.us/img51/4708/bannerinternat.jpg

Offline

 

#26 2010-08-29 21:40:32

 Kaśka92

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2009-07-20
Posty: 110
Punktów :   

Re: TU RUBEN ;)))

Meg21 w moim przypadku to chyba nie będzie tak szybko ale trzymaj kciuki


"Najpierw było światło, a później zaczęły się zbrodnie"

Offline

 

#27 2010-08-30 09:45:16

meg21

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-06-07
Posty: 168
Punktów :   

Re: TU RUBEN ;)))

Trzymam, trzymam za was wszystkich:)
Szybko, czy nie szybko, ale będę na nie czekać.
Ja to jak coś jedynie mały tomik poezji mogłabym kiedyś wydać


http://img51.imageshack.us/img51/4708/bannerinternat.jpg

Offline

 

#28 2010-11-25 16:54:48

 Fermin 777

Postrach forum

34618902
Skąd: Z Pomorza
Zarejestrowany: 2010-09-29
Posty: 1226
Punktów :   
WWW

Re: TU RUBEN ;)))

Mieszkasz w Hiszpanii...tez bym chciał u ła zbanowali cie ? xO


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT99vmjnw_wsxMomzOMUB5aZz2ueqiN4CSPdLkWsWT4UeRoAuxM6A
http://www.aedes.us/i5/clfrnct.jpg http://inlinethumb19.webshots.com/42002/2041620580104956330S500x500Q85.jpg

Offline

 

#29 2010-12-05 13:50:58

 NiKiEL

Forumowy prowokator

9145973
Skąd: Piotrków Trybunalski
Zarejestrowany: 2010-09-12
Posty: 546
Punktów :   
WWW

Re: TU RUBEN ;)))

zbanowany jest za głupstwa jakie pisał na swój temat


;******
Forum łączy ludzi ;*** O *

http://img109.imageshack.us/img109/8973/3wr2.png

Offline

 

#30 2010-12-05 16:05:55

mariang

Stały bywalec

Zarejestrowany: 2010-10-10
Posty: 101
Punktów :   

Re: TU RUBEN ;)))

NiKiEL napisał:

zbanowany jest za głupstwa jakie pisał...

Ruben napisał:

Piszę głównie fantastykę i kryminały.

Ostatnio edytowany przez mariang (2010-12-05 16:06:41)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anty-troll.pun.pl www.smoczyszpon.pun.pl www.nasza-wioska-pl.pun.pl www.senninowie.pun.pl www.klasztornrp.pun.pl