#1 2021-06-07 07:18:00

Seba

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2020-01-22
Posty: 38
Punktów :   

Leasing

Co myślicie o kupnie auta w leasingu? Czy osobie prywatnej się to opłaca, czy jednak jest to dedykowane tylko i wyłącznie dla firm? Z jednej strony to kredyty są dość popularne, bo większość ludzi decyduje się na zakup auta, albo z komisu, albo z salonu, np. wyprzedaże cieszą się sporą popularnością. Tak mi się przynajmniej wydaje. Kredyt jest jednak bardzo stabilną opcją, o ściśle określonych regułach, itd. Jednak decyzję kredytową chwilę się załatwia i trwa to jakiś okres czasu. W leasingu natomiast szybciej można wszystko załatwić, można kupić auto od razu z ubezpieczeniem i o nic się nie martwić. Na końcu umowy natomiast sami decydujemy czy auto chcemy zatrzymać, czy jednak nie. Mamy czas na zobaczenie wad i zalet auta. To jest bardzo atrakcyjna opcja moim zdaniem. Tutaj https://mauto.pl/ znalazłem kilka bardzo fajnych ofert, które mi się spodobały i zastanawiam się jeszcze co wybrać. Jak myślicie, korzystać z takich ofert, czy szukać czegoś innego?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskiziomserwer.pun.pl www.biecz24.pun.pl www.driftteam.pun.pl www.darmowyporadnikmfo.pun.pl www.vspolmiedztrans.pun.pl