#1 2021-01-27 21:24:21

Seba

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2020-01-22
Posty: 38
Punktów :   

Prezent dla dziewczyny

Moja dziewczyna ma Atopowe Zapalenie Skóry a przez to problem z różnymi kosmetykami, nie może np. robić sobie zwykłego peelingu, bo to bardzo podrażnia jej wrażliwą skórę. Myślałem nad tym, żeby kupić jej coś takiego https://www.ezebra.pl/pl/products/akces … 19694.html i dzięki temu nie będzie miała już problemu z podrażnieniem twarzy, itp. Co sądzicie, dobry pomysł? Mi się wydaje, że to jest ekstra rozwiązanie, bo nie będzie się musiała męczyć, a będzie zadowolona, że nareszcie może robić jakieś zabiegi na twarzy, bez naruszania skóry. Nigdy wcześniej się tym nie interesowałem, ale jak zauważyłem jakie ona ma problemy, jak tylko przez przypadek dotknie czegoś mocno wysuszającego skórę, albo nawet zwykłego detergentu typu płyn do naczyń, to aż się przeraziłem, co może dziać się ze skórą. Odtąd bardziej przykładam się do zwykłego sprzątania w domu, żeby jej też ograniczyć kontakt ze środkami chemicznymi, bo to jest jakaś masakra. Mam nadzieję, że taka szczoteczka do twarzy, to coś fajnego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.managerleague.pun.pl www.biecz24.pun.pl www.polskiziomserwer.pun.pl www.darmowyporadnikmfo.pun.pl www.vspolmiedztrans.pun.pl