Keti - 2010-09-01 23:35:12

Nie zauważyłam takiego tematu. Jak kiedyś przez roztrzepanie założę jakiś który istnieje to trzep w łep XD Ja jestem chwilami jakaś ślepa.

No to co tam porabiacie?

meg21 - 2010-09-02 19:43:51

Jak już część osób wie, ja jestem uczennicą. Obecnie 2 LO

Keti - 2010-09-03 01:46:32

Jakiś ciekawy profil? :)

Ja studiuje a ukończyłam w LO klasę dziennikarską. Bardzo fajne mieliśmy zajęcia, chociaż ja nie do tego chciałam iść licka co poszłam. Chciałam do plastyka i nie musieć kończyć plastycznych studiów by mieć jakiśtam warsztat. A tak jestem na Krakowskiej ASP choć nie tam gdzie chciałam, za rok mam nadzieję już zdać na ten kierunek co chce. Potem planuję jeszcze jakieś studia by mieć pewniejszą pracę na przyszłość, zresztą wkurza mnie jak ludzie gadają że nadaję się tylko do rysowania a to przecie nic specjalnie ciężkiego ani poważnego... ot zabawa =.="
Na przyszłą pracę jeszcze nie mam pomysłu z tego względu że jest za dużo rzeczy które chciałabym robić. A żyje się raz a potem umiera i super by było spróbować jak najwięcej rzeczy :)

myoko - 2010-09-03 08:12:21

Studiuje Turystyke i rekreacje :) Jestem na 3 roku i winszuje średniej 4.13 (najlepszej chyba od 5 lat!) :) następnie zamierzam zrobić magisterkę na awfie.
W późniejszym czasie zamierzam być instruktorem pływania (ponieważ trenuje ten sport) i pisarką :)

Ruben - 2010-09-03 09:38:25

Ja jak na razie skończyłem hiszpański odpowiednik liceum i nie wiem co dalej robić. ;(
Kierunku studiów na razie żadnego dla siebie nie widzę. Póki co podróżuję, piszę i cieszę się życiem.
Też zamierzam zostać pisarzem. Tylko nie jestem pewien na którym rynku spróbowac najpierw.
Choć Hiszpania zawładnęła moim sercem, poważnie myslę, czy nie zamieszkac gdzieś w ameryce Południowej albo Środkowej. Kocham zwłaszcza Meksyk, Argentyne i Brazylię ;)

Caroline95 - 2010-09-03 17:29:55

Obecnie jestem uczennicą trzeciej klasy gimnazjum. Mam okropnie dużo zajęć i nauki. Nawet chemia mnie już męczy, drugiego dnia w szkole ;p

meg21 - 2010-09-03 21:19:39

Keti napisał:

Jakiś ciekawy profil? :)

Ja studiuje a ukończyłam w LO klasę dziennikarską. Bardzo fajne mieliśmy zajęcia, chociaż ja nie do tego chciałam iść licka co poszłam. Chciałam do plastyka i nie musieć kończyć plastycznych studiów by mieć jakiśtam warsztat. A tak jestem na Krakowskiej ASP choć nie tam gdzie chciałam, za rok mam nadzieję już zdać na ten kierunek co chce. Potem planuję jeszcze jakieś studia by mieć pewniejszą pracę na przyszłość, zresztą wkurza mnie jak ludzie gadają że nadaję się tylko do rysowania a to przecie nic specjalnie ciężkiego ani poważnego... ot zabawa =.="
Na przyszłą pracę jeszcze nie mam pomysłu z tego względu że jest za dużo rzeczy które chciałabym robić. A żyje się raz a potem umiera i super by było spróbować jak najwięcej rzeczy :)

Ja jestem w klasie dwujęzycznej (polsko-angielska), a w tym roku doszły mi jeszcze rozszerzenia...ja wybrałam historię i chemię rozszerzoną.

Keti - 2010-09-04 02:43:14

Historia i chemia rozszerzona..nono ciekawie ;b choć mogłoby się wydawać że rozbieżnie XD i human i ścisły XDD

Caroline - po wakacjach zazwyczaj zadziwiająco szybko szkoła zaczyna męczyć xD wdrożysz się :3

meg21 - 2010-09-04 20:38:01

Wszyscy mi o tej rozbieżności mówią, albo wyskakują "A po co ci te dwa przedmioty?" :)
Historia była moim pierwszym wyborem, bo od paru ładnych lat marzy mi się prawo, a chemia troszkę jako zabezpieczenie, bo jak nie dostanę się na prawo to chciałam na dietetykę (albo jakbym dała radę to dwa kierunki na raz ciągnąć) :D

Keti - 2010-09-05 01:46:13

Hehe nie przejmuj się bo mi gadają to samo...na maturce zdawałam histe i histe sztuki by mieć spokój ale zamierzam poprawić sobie i jakieś inne przedmioty... jak już pisałam tylko asp nie jest moim szczytem marzeń. Zawsze można próbować w różne miejsca .. mnie najbardziej wkurza jak ktoś mówi ze jak tyle rzeczy będę robić to w niczym naprawdę nie będę dobra. Ale są przecież ludzie świetni w paru dziedzinach.

meg21 - 2010-09-05 09:43:55

Ja też zawsze mówię, że lepiej być dobrym w kilku dziedzinach i mieć przez to dużo możliwości, niż być świetnym w jednej rzeczy i się na nią tylko nastawić, a jeszcze lepiej robić to co się lubi :)
A co najbardziej lubisz robić, jeśli chodzi o sztukę (malarstwo, rysunek, rzeźba....)?

bastek475 - 2010-09-05 20:44:49

4 techikum hotelarskie
myoko gdzie studiujesz turystykę?

Keti - 2010-09-06 02:19:16

W sumie to mi się zmienia xD raz twierdze na przykład że kocham węgiel, a potem że jestem w nim debil i rok nim nie rysuje a jak próbuje wychodzi kups. Potem znowu kocham. Tak mam też z dziedzinami sztuki. Ale jedno się nie zmienia, mam ponoć wyczucie koloru. Dlatego jestem na malarstwie i zawsze dużo i z chęcią maluję. Głównie farbami olejnymi i akwarelami, do akrylu i tempery mam podejście jak do węgla (raz wychodzi i kocham a raz nie i przeklinam). Rysować też lubię, najbardziej portrety. Kocham jeszcze wymyślać  komiksowe postaci i to też się nie zmienia. Nie lubię perspektywy bo mi ciężko idzie.  Najbardziej bym chciała być dobra w grafice ale na dzień dzisiejszy to pewnie nie możliwe. Rzeźby próbowałam i nawet mi nie przeszkadzała. Ogólnie to nie wiem czym się będę w przyszłości jeszcze zajmować jeśli chodzi o sztukę (pewne jest tylko malarstwo szeroko pojęte <akt,pejzaż,martwa itd.>, ilustracja, fanarty do różnych rzeczy, i portret)


Też tak myślę :D jest jeszcze czas by dużo spróbować ..całe życie ;3 ja cały czas szukam i średnio znaleźć mogę ale mam nadzieję że znajdę. Nie wiem czy rysowanie jest moim miejscem na świecie bo zaczęłam rysować przez szukanie go..siebie w różnych miejscach i sytuacjach..wyszło z marzeń by być inną osobą.. dziwne trochę wiem. (i zagmatwane)

meg21 - 2010-09-06 19:19:51

Chętnie zobaczyłabym Twoje prace, bo sama od czasu do czasu jakieś szkice robię. Farbami kiedyś próbowałam   malować, ale na razie to nie dla mnie, bo nie mam cierpliwości żeby się tej sztuki nauczyć. Próbowałam akwarelowymi i nawet mam w domu sztalugę, ale z tych mniejszych (stołowych, czy jak one się tam nazywają). Jednak co chwila farba mi spływała i cała praca na nic już była, więc się poddałam.
Masz może devianta??

Keti - 2010-09-07 02:32:42

pewnie że mam :D privem ci podam . Chętnie w razie czego służę radami technicznymi bo teorie i różne błędy znam na pamięć tylko nie zawsze sama umiem się zastosować. Każdego fenomenu są wytłumaczenia..z nie pokorną  farbą włącznie ;3 nawet jakbym ja ich nie znała (w co wątpię bo w czasie swojej edukacji zaliczyłam każdą możliwą wpadkę...to naprawdę aż niesamowite >>""" głównie dlatego że byłam "nie! ja zrobię po swojemu" xD) to wie dosłownie wszystko mój mistrz. To starszy pan co więcej rzeczy w życiu robił niż nie robił i zna odpowiedź na każde pytanie. Jest naprawdę chwilami straszny, pytam go o jakieś obce słowo z serialu i nawet to wie. Chciałabym tyle umieć kiedyś. Ale sporo mi marudzi o to że bym wszystko robić chciała ;) że niby dwóch srok za ogon nie da się złapać (czy coś w tym stylu) a sam to kurde co! XD

Tak czy siak edukacja artystyczna jest dość specyficzna i na takich studiach są bardzo specyficzni ludzie. Jak niektórych zobaczyłam na egzaminach.. Ale to fajnie poznawać takie barwne towarzystwo, gorzej jak się trafi kilku świrów. Ale to wszędzie (tylko na artystycznych dziwaków udawanych lub prawdziwych więcej)

Ruben - 2010-09-07 09:26:34

Lubicie malować, chicas? Ja czasami szkicuję, ale wychodzi do średnio... Szkicuje zwierzeta i budynki, postacie wychodza mi raczej kiepsko, a własnie je chciałbym rysować ;/ Może czegos mógłbym się od Was nauczyc...

K@mil - 2010-09-07 17:02:31

opcja : student ;)
Nie mamy emerytów na forum ? :P :P

Keti - 2010-09-07 22:12:12

Ja chętnie jak cos pomogę :D uczę się z szybkością żółwia ze złamaną nogą i zajęło mi wiele lat dojście do poziomu..ale za to znam mnóstwo  stron pomocnych i tutoriali ;3  postacie to najtrudniejsza rzecz w rysowaniu.. często nam mówił psor "jak narysujecie dobrze akt to narysujecie już wszystko"

chętnie bym pooglądała prace innych użytkowników :) sama w najbliższym czasie założę temat z jakąś tam internatową twórczością a także inną.

można wiedzieć co ciekawego studiujesz? XD

pewnie są tylko sie nie przyznają xD w końcu surfująca po necie babcia/dziadek to już nie taki egzotyczny widok ;b

Julia25 - 2010-09-08 14:52:20

Kolejny student, a raczej studentka w gronie ;)

myoko - 2010-09-12 10:36:36

bastek475 napisał:

4 techikum hotelarskie
myoko gdzie studiujesz turystykę?

Legnca, PWSZ.

anulka88 - 2010-09-16 14:25:43

A ja sobie studiuję zootechnikę:D Już 4 rok będzie. I muszę się pochwalić, teraz w wakacje mialam praktyki w... schronisku :) Bardzo zajebiscie milo wspominam! Planuję coś stamtąd zabrać... :D ale to się okaze... ;/ ;p A w przyszlości coś z pieskami pewnie... Schronisko/hodowla/tresura itp. :D

olkit - 2010-09-16 16:10:39

Podniosłam statystyki studentom, zaznaczając tę opcję bo studiowania od października będzie chyba w moim życiu najwięcej (drugi rok zaocznie inżynieria środowiska i zaczynam dzienną mechatronikę) aczkolwiek mogłabym jeszcze zaznaczyć pracuś bo dorywczo projektuję, albo bezrobotny bo taki mam oficjalny status w tej chwili (nie chcę pracy na etat chociaż trochę brak mi poczucia bezpieczeństwa przy takiej dorywczej).

NaTa=) - 2010-09-29 14:47:19

Od 4 października zacznę studia na Politechnice Śląskiej :)
Wybrałam kierunek Ochrona Środowiska... nie jest to mój wymarzony zawód przyszłości, aczkolwiek kiedyś miałam hopla.

Marzyła mi się biotechnologia, ale ze względu tegorocznej matury z biologii, niestety zabrakło mi 1,5 punkta, żeby robić to co chciałam.

Poza tym kocham fotografować, i raczej to będę robić w przyszłości ;)

kamilx22 - 2010-09-29 21:20:53

NaTa=), witaj w gronie studentów Ochrony Środowiska ;)
Sam już 1 października Roku Pańskiego 2010 [XD] zaczynam ten kierunek. Jest to drugi kierunek, który brałem pod uwagę. Na Geografię się nie dostałem ;)
Ale i tak będzie fajnie. Mam taką nadzieję.
K@mil, poczekaj za 50-60 lat emerytów będzie tutaj bardzo dużo
Coś dużo tu Kamilów ;)

NaTa=) - 2010-09-30 00:00:31

O, czyli jednak nie tylko ja pójdę na Ochronę Środowiska... jakoś wydaje mi się, że mało osób wybrało ten kierunek ;P
A gdzie będziesz to studiował? ;)

Ja mam nadzieję, że po roku mi się nie znudzi ;D

kamilx22 - 2010-09-30 08:36:25

Na moim roku jest 99 studentów, więc nie tak mało. Studiować będę na UMCS-ie w Lublinie ;)
Mi się nie znudzi, chyba że to fizyka mnie zmusi :(

NaTa=) - 2010-09-30 12:01:21

Ha! no właśnie... Ja dodatkowo mam duuużo matematyki - w końcu Polibuda xD
Choć właśnie najbardziej się boję tej fizyki...

Ale... damy radę! ;D

kamila2579 - 2010-09-30 20:19:48

Od niedawna mgr Pielęgniarstwa. W wolnej chwili projektuje domy i wnętrza.

BarthezzLodz - 2010-10-01 13:47:22

A ja, jak już wcześniej gdzieś wspominałem uczę się w liceum, dokładnie klasa trzecia, czyli maturalna. Profil mojej klasy to matematyczno-informatyczny. Na maturze będę zdawał na poziomie rozszerzonym język polski, język angielski, WOS i matematykę. A później chcę pójść na Prawo, oczywiście na Uniwersytecie Łódzkim ;)

lena88 - 2010-10-07 13:07:49

Myślałam, że tu sami gimnazjaliści będą ;)
Ja studiuję zaocznie administrację bezpieczeństwa i pracuję ;)

Negro4Laguna - 2010-10-17 16:33:14

Ja skończyłem liceum w 2005r, póżniej Pomaturalną Szkołę Rachunkowości, więc jestem bezrobotnym technikiem rachunkowości, przez jakiś czas poszukiwałem pracy, na razie bez skutku i postanowiłem w ub.r wybrać się do innej szkoły pomaturalnejw moim mieście  niestety nie rozpocząłem w niej nauki ponieważ było mało chętnych i nie utowrzyli, dlatego planuje wstępnie po Nowym Roku zapisać się do szkoły Cosinus: na jakiś kierunek związany z administracją lub pracami biurowymi.

marzensa - 2010-10-17 17:43:54

K@mil napisał:

opcja : student ;)
Nie mamy emerytów na forum ? :P :P

Pewnie ci starsi krępują się ujawniać. Żeby nie było,że są emerytami :) 
Ja emerytką nie jestem ale niestety już parę latek po 30-ce :-) Pracuję w firmie szkoleniowej (szkolenia z zakresu finansów). Serial oglądam razem z 12-letnią córką. (Ale to ja go odkryłam :) )


Widzę, że was przyblokowałam :D

Fermin 777 - 2010-10-19 13:13:45

Ucze sie w technikum zaocznym jeszcze 2,5 roku ;)

baska201 - 2010-10-22 18:18:55

Widze, ze prawie sami studenci tutaj sa :)
Ja pracuje jako terapeuta zajęciowy na WTZtach :)

jenny - 2010-10-24 18:36:42

rowniez jestem studentka ;) V rok prawa na UW:)

wera1996l - 2010-10-24 19:42:00

gimnazjum II klasa mam już dosyć

karlotta - 2010-10-24 21:56:34

Skończyłam studia na kierunku geografia. Potem przez pół roku byłam na stażu w Urzędzie Miasta. W obecnej chwili niestety podnoszę statystyki bezrobotnym, ale od października zaczęłam studia podyplomowe z Administracji i Zarządzania.

imcia - 2010-10-25 23:07:59

A ja technikum hotelarskie ;)

dalusia_ - 2010-10-28 10:25:38

Ja uczęszczam do Szkoły Kosmetyczno-Fryzjerskiej :)

Patrrriko - 2010-10-28 19:41:44

III gimnazjum ;D narazie rewelka

Julia25 - 2010-11-28 17:01:25

kamilx22 napisał:

Na moim roku jest 99 studentów, więc nie tak mało. Studiować będę na UMCS-ie w Lublinie ;)
Mi się nie znudzi, chyba że to fizyka mnie zmusi :(

Hej ;) Patrz, też jestem studentką na UMCSie, tyle że Nowy Humanik (Filologia angielska). Jaki ten świat małyyy...

Diretto - 2010-11-28 17:47:16

III klasa Technikum Gastronomiczne.

marcia152 - 2011-03-06 17:45:45

Maturzystka :P

Renata - 2011-03-06 18:13:29

Studiuję pedagogikeę opiekuńczo- wychowawczą:p

nelka - 2011-03-06 19:19:17

Czuje się tu młoda ;D
Ja jeszcze się uczę. 2 LO profil językowy. Odliczam do skonczenia tego cholernego liceum i wybycia na studia.

kopary11 - 2011-03-06 19:35:03

witam u mnie standard, praca, studia nareszcie ostatni rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  kosmatologia w WSZZIU w Poznaniu

alesana - 2011-03-06 19:51:19

ja obecnie kończe gimnazjum na profilu humanistycznym . Mam zamiar wybrać się do liceum także na ten profil i wybrać sobie jako drugi  język HISZPAŃSKI ; D. kiedyś juz miałam z nim styczność, kiedy jechałam do Hiszpanii jednak teraz chce go pogłebić ; D.

AGA1975 - 2011-03-06 20:13:39

Pracuję w firmie budowlanej

sylwusst - 2011-03-06 20:16:00

szukam pracy
a własnie nie wie ktos o jakies ofercie okolice Radomie

falcon - 2011-03-07 20:05:27

niestety  bezrobotny ale malo czasu wolnego

chica_espanola - 2011-03-07 21:14:19

Studiuję i uczę jezyka angielskiego :)

florine - 2011-03-07 22:51:55

studentka matematyki :)

bronia1393 - 2011-03-07 23:03:55

florine napisał:

studentka matematyki :)

Dziewczyno podziwiam Cię!

Ja uczę się w drugiej klasie liceum profilowanego. Profil socjalny :)

wow33 - 2011-03-08 09:14:48

belfer :)

ThaoQuest - 2011-03-09 23:56:55

studiuję dziennie anglistykę, a do tego uczę się francuskiego i hiszpańskiego i jeszcze znajduję resztki czasu żeby sobie dorobić

Larita - 2011-03-10 11:01:14

Ja pracuje, ale w miedzy czasie szukamś jakiejś lepszej oferty, bo moja robota dobija :(

Fermin 777 - 2011-03-11 10:41:07

Pracuje na dużym sklepie którego trzeba przygotowac do otwarcia. I co 2 tygodnie chodze na zajęcia w Technikum Zaocznym.

paaattie19 - 2011-03-18 19:41:06

Studiuję pedagogikę - psychoprofilaktyka z elementami terapii (3 rok), a od października zaczynam jak dobrze pójdzie pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną ;)

ogonek - 2011-03-28 22:42:37

Pracująca studentka :) na szczęście "w branży" czyli i studia i praca to marketing.

Fermin214 - 2011-03-29 18:45:00

Ja studiuję teraz Finanse i rachunkowość (4 rok)... ;) a dodatkowo sobie dorabiam ;)

ogonek - 2011-03-29 19:31:36

Fermin214 brrr... nie cierpię przedmiotów związanych z rachunkowością... Każdy był dla mnie cierpieniem :) niestety za rok znów je będę miała na magisterce

gaszek - 2011-03-29 21:06:07

Fermin214 napisał:

Ja studiuję teraz Finanse i rachunkowość (4 rok)... ;) a dodatkowo sobie dorabiam ;)

O mój wymarzony kierunek :) Mam nadzieje, że od października będę na niego uczęszczać :)
Jak narazie 4 klasa Technikum Ekonomicznego ;)

Fermin214 - 2011-03-30 11:33:36

gaszek będę wiec trzymać kciuki by Ci się udało... ;) ogonek nie jest tak źle ;) dla mnie marketing był gorszy... a pierwszy stopień robiłam z controllingu i tam miałam go przy jakichś przedmiotach... ;/

Pysia141192 - 2011-03-30 17:38:23

A jestem uczennicą 3 klasy Technikum Ekonomiczno-Hotelarskiego.... jestem na profilu Hotelarskim... technik hotelarstwa :P

ogonek - 2011-03-30 22:29:32

Pysia141192 to ciekawe zajęcia tam są :) miałam praktyki w jednym z tego typu technikum i miło je wspominam.
Fermin214 co kto lubi :) ja miałam straszną kosę od r. finansowej i obrzydziła mi na całe życie ten dział :) moja jedyna poprawka na studiach i brak stypendium to jej sprawka więc niesmak mi pozostał :)

Fermin214 - 2011-03-30 22:45:41

:) ogonek ;) a w krk studiujesz?? bo widzę, ze stamtąd jesteś ;D

ogonek - 2011-03-30 23:07:59

tak, na UEk, a Ty?

Fermin214 - 2011-03-30 23:08:58

:D:D teeż ;) może miałyśmy finansową z tą samą "Wspaniałą kobietą" ;D

ogonek - 2011-03-30 23:12:57

której rodzinne zamiłowanie do tego przedmiotu przeraża? Chociaż synek podobno jest całkiem w porządku... Za to jej się do tej pory obawiam i mi się jakoś humor psuje jak ja na korytarzu zobaczę...

Fermin214 - 2011-03-31 09:51:43

:) tak własnie myślałam, ze o niej mówimy ;D, ja mam jeszcze pana L., którego jak widzę to mi słabo... ;/

ogonek - 2011-03-31 15:52:23

L? Piotr L? Czy jakiś inny?
Nie no, niektórzy są przecudowni u nas... Aż się płakać chce :) ale ogólnie zadowolona jestem :) W sumie do tej pory 5 razy miałam tylko z potworami więc nie jest źle ;)

Fermin214 - 2011-03-31 19:10:14

ooo dokładnie Pan Piotr L. ;D ja z nim miałam na drugim roku dwa przedmioty i na trzecim dwa... i masakra była za każdym razem niestety ;) chyba controllingu nie lubi ;D

ogonek - 2011-04-01 12:34:33

niektórzy niczego nie lubią :)

anika - 2011-04-02 17:47:10

to może i ja się przedstawię ;) studentka IV rok prawo UWr

Fermin 777 - 2011-04-16 17:25:49

Otworzyli juz mój sklep :D teraz robie a wokół pełno ludzi ale luz

anka1979 - 2011-05-03 00:07:02

to może ja też:), nie wiem czy jest się czym....obsługuję sekretariat w kancelarii prawniczej:)

jajarek - 2011-06-14 19:45:14

Czuję się tu już prawie jak emeryt:) Ale tylko prawie, ten 1% to nie ja:) Wielu z tu obecnych mogłoby na mnie trafić, ale po drugiej stronie biurka:) Czyli nauczyciel:)

malinka - 2011-06-18 18:55:40

Absolwetka LO a w pazdzierniko mozliwe ze studentka.

Dulcem - 2011-06-18 23:30:22

Uczennica LO o profilu hiszpańskim :d kocham ten profil :)

Tysiaaa - 2011-06-28 22:38:16

absolwentka V L.O w Kielcach i może studentka od października :D czas pokaże :)

Pomorzanka - 2011-07-13 00:18:54

Cześć wszystkim! Jako nowicjuszka na tym miłym forum, też postanowiłam się przedstawić - pracuje jako księgowa :) Wiem jak to "ciężkawo" brzmi, brrrrrrr :)

Kaśka1512 - 2011-07-13 12:01:28

Absolwentka Liceum ogólnokształcącego
studentka od października :P :)

strong50 - 2011-07-13 14:34:35

Absolwent Technikum Elektronicznego

rougheee - 2011-07-14 21:22:50

podobnie jak jajarek :D nauczyciel :P

malinka - 2011-07-25 14:17:07

Dostalam sie na studia, wiec od pazdziernika studentka.

paula1456 - 2011-08-27 12:59:03

Ja także dostałam się na studia, więc od października czas zacząć naukę :)

Czarny - 2011-09-15 19:19:01

Na co dzień prowadzenie własnej firmy ogrodniczej, na weekendzie studia zaoczne :) w wolnym czasie zajmuję się obróbką wideo i dźwięku na zlecenie :)

Sabriel - 2012-07-01 16:11:58

Aktualnie niczym :D w sumie, od października będę studentką, więc taką opcje zaznaczyłam ^^

Agness - 2012-09-26 16:04:49

ja tak samo będę studentką od października :D

Carol25 - 2012-09-27 23:49:19

Ja również studentka od października, co prawda przez rok nie tam gdzie chcę, ale szkoda roku na siedzenie na dupie :D

Kloszixx14 - 2012-10-06 14:27:07

Jestem uczennicą klasy drugiej gimnazjum . Nie mam klasy profilowanej, ale moim dodatkowym językiem jest rosyjski ;d

karolka_z_braniewa - 2013-01-15 16:15:31

Jestem studentką pierwszego roku lotnictwa i kosmonautyki w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie.

Joyful - 2013-02-13 13:39:17

Ooo tu jeszcze nie pisałam :)
To ja uczę się w humanie w kl 2 LO. :) A z języków to mam kontynuację angielskiego i niemieckiego i dodatkowo kultura antyczna więc również łacina. Pozdrawiam wszystkich uczących się tych szlachetnych deklinacji i końcówek :D

www.eit.pun.pl www.babskie.pun.pl www.bitwy-pokemon.pun.pl www.godsfromhell.pun.pl www.big-b.pun.pl